Alternatívna medicína a rakovina

Bola to tvoja iniciativa ho uzivat, alebo ti ho niekto poradil. Po pravde som nikdy nejak nad takouto prevenciou nepremyslala, no ako to tu tak citam, tak by bolo asi fajn pre to nieco spravit

uz dala, trvalo kym som sa k nasim dostala, ale teda uz som bola, tak som jej ho vzala a uz si ho aj dava :slight_smile:
tesim sa, ze ju zaujimalo, ze co to je ake to ma prospesne ucinky a tak, bola rada, ze som sa aj ja zacala zaujimat a snazim sa jej este aj takto pomoct :stuck_out_tongue:

Cez lekárku som sa o tom dozvedela. Tak keďže už som si rakovinu zažila, mať metastázy nie je vôbec sranda a teda chodím aj dnes pravidelne na kontroly, že aké sú onkomarkery a to proste tŕpnem každú chvíľu, že aké budú výsledky a preto som aj sa rozhodla, že urobím všetko pre to aby sa mi to už nevrátilo, Aby som bola relatívne zdravá.

Aha, no tak to mi je luto. A teraz si na tom ako? Podarilo sa ti dufam nad nou zvitazit. Skoda, ze clovek niekedy premysla aj nad takou prevenciou alebo ako by som to nazvala, az ked je v podstate neskoro. No lekarka isto vedela, ze ti predpisuje nieco, co ti pomoze

ale tak myslim, ze nie je neskoro. ved zakazdym sa da nieco robit s tym, nie??
@fabianocka toto, co si pisala tak to je mozne akoze aj pri brani nejakej tej liecby? pri chemoterapii a tak?