AUGMENTÁCIA - zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi

Dnes som bola na konzultácii u doktora Červeňa. Pre mňa je to od dnes doktor s velkým D. Konzultácia sa platí v BB v Novamede - 500,-Sk. Chcem si dať prsia zmenšiť a zdvihnúť. Nemám ich až také hrozné, pokiaľ mám podprsenku, ale keď ju dám dole, tak je to na operáciu. Keď som dorazila do Novamedu, tak ma premkla taká úzkosť, nemocnica, plášte, všetky negatívne zážitky s lekármi a strach s nepoznaného. Pri konzultácii s MUDr. Červeňom zo mňa všetko opadlo. Bol veľmi milý. Všetko vysvetlil. Zrazu mi nebolo trápne, že mi ohmatáva prsia, že ma vidí v plnej “kráse”. Je to veľký odborník. Mám tri kamarátky, ktoré operoval a tie ho chvália do nebies. Operáciu mám naplánovanú na september, tak jediné čo nesmiem dovtedy opať otehotnieť.

Všetkým držím palce. Prajem správne rozhodnutia, ale môj názor je, že žijem len raz, tak prečo si to nespríjemniť. L

Ahoj…volala som o konzultaciu…a Cerven je volny az na september…nukali mi aj dokt.Kernerovu…mate niekto SILI od nej ?? mozete mi zaslat foto na Waness-w@azet.sk

ahojte baby aj ja by som chcela silikony ale nemam sajnu co to stoji poradite mi ze co to stoji

Ahojte,
natrafila som len náhodou na tuto stranku. Som 2 tyzdne po augmentacii a mozem povedat ze to vobec nelutujem a som spokojna.Mala som vlastne “ziadne” prsia… Ktora ste sa pre tuto operaciu rozhodla z akychkolvek dovodov tak nevahajte.Je to vase telo a rozhodujete o nom vy a nikto iny.Ak by sa niektora chcela spytat blizsie, kludne mi poslite mail.

moja mailova daresa je milica69@azet.sk

ahoj petra ak si spokojna tak mi prosim napis u koho si bola a ak by sa dalo posli mi prosim fotku. ak by ti to nebolo neprijemne. ja by som mala ist pozajtra na konzultaciu k jezovitovej tak po tvojom maile sa tusim zacinam tesit:-))

no tak to aj mna zaujima cena,tiez som sa rozhodla ze podstupim operaciu,prosim napis celkovu cenu aj s konzultaciami a ako dloho to cele prebieha kym si ok?

Kočky pozrite si ceník ,ktorý má na stránke NOVAMED…Cena závisí od velkosti silikónových implantátov.Konzultácia je 500,-+narkóza je 6000,-+28 000,- operácia+ cena implantátov,ktorá závisí od velkosti + 2000,- pobyt na klinike.to je 36500,-.Moja kamarátka dala za také 150 gramové implantáty 10 000,-.Implantáty sú roznej váhy a značky a od toho závisí cena.

Novamed v Banskej Bystrici.Mudr Červeň.Budeš spokojná

ahojte pocula som o zvacsovani prsnika vlastnym tukom som stihla ale mam problemovu partiu na brucu a trochu aj boky rozmyslala som ci by som nemohla podstupit operaciu formovania hrudnika a naraz automaticky aj liposukciu brucha a bokou urcite by mi to fantasticky vysimetrizovalo postavu a bolo asi prirodzenejsie ako silokon aj ked aj ten je pri kvalitnej praci velmi opekny a sexi poradte mi ci je to mozne aj na slovensku prosim

ahojte tak ja som po operacii som extremistka a strasne som chcela obrovsek prsia s mojich dvojok som prinutila doktora aby mi urobil rovno 5-6tky vlozil mi tak 525 ku implantat a az sam povedal ze take radikalne zvacsenie na prvykrat este nerobil ale dopasoval ich tam ako na mieru aa trvalo to az dva hodiny ale som s vysledkom spokojna velmi mi pasuju k mojej plnostihlej postave a som stastna ze mam krasny novy hrudnik a na to ake su velke pri mojej vyske 175 a vahe 70 kg nevyzeraju ani neprirodzene ale naopak skoro nikto by nepovedal ze su umele tak sa drzte baby

Ahoj.
Prosim mas nejake tie referencie. Mohla by si mi ich zaslat, alebo mas uz aj vlastnu skusenost, prosim napis mi.Diky moc

mirriam po urcitom case, ked ta nasledkom vahy prsnikov bude boliet krcna chrbtica, trapit migrena a bolest celej chrbtice,prides na to, aku hlupost si spravila ( a to za nemalo penazi).
prave pre taketo zdravotne problemy sa zeny s vacsimi prsiami rozhodnu pre mammoredukcny operacny vykon…

tukova vypln vydrzi kratko, nakolko pri odsati sa prerusi vyzivovanie tukovych buniek a tie potom casom po vstreknuti do prsnikov atrofuju a zanikaju, lebo tam sa uz cievne zasobenie a tym i vyzivovanie buniek neobnovi.

kolko stoji cca plastika prs?

A to ty ako vies?
Ja si myslim, ze ked sa raz zena na toto rozhodne ist, tak aj s tymi rizikami.
Urcite si jej teraz pomohla.
Taketo dobre mienene rady nemam rada.

taktiez uvazujem nad zvacsenim prsnika koli tomu ze moja hrud vyzera naozaj ako hrud chlapca a nie zeny aj napriek tomu ze mam uz 21 rokov. velmi by som to chcela ale neviem ake nasledky ma cakaju,teda chcem vediet ci je to velmi bolestivy zakrok…

toto isté chcem podstúpiť aj ja.počula som o BB vraj sú tam veľmi dobrí odborníci.ako prosím ťa prebiehala ta konzultácia?vysvetlil ti všetko aj možné riziká?ja tam chcem tiež ale mám hrozný strach.koľko je nutná hospitálizácia?ak môžeš a chceš napíš mi o tom tak podrobnejšie.ďakujem

ahoj… reagujem na príspevok z 4.5.2008. Petra písala že jej prsia robil Dr.Pikula. Tiež som k nemu objednaná a mám už aj po konzultácii. Pripadá mi byť fajn,ak baby máte prsia od neho napíšte mi prosím na môj mail… rada by som trochu pokecala … Dakujem.

no moje stali 35 600 sk