Avon alebo oriflame?

Ktorú kozmetiku preferujete viac a prečo?

oriflame

ani jedno :slight_smile:

Ja som dlho používala takmer výlučne Avon, no po čase ma omrzel, pretože inovácia výrobkov počas cca 2-3 rokov bola minimálna. V poslednej dobe ma však milo prekvapil Oriflame, snažia sa prichádzať aj s nejakými novinkami a výrobky v katalógoch už nie sú stále tie isté. Kvalita oboch je podľa mňa porovnateľná a závisí už len individuálnom type pokožky a vkuse.

ja som spokojna s Avonom…

ja pouzivam z AVONU jednu sadu telovych pripravkov uz velmi dlho a je naozaj dobra, ale ostatne vyrobky kupujem skor v ORIFLAME.

aj s dekoratívnou kozmetikou?

A čo hovoríte na Vichy a La Roche, chcem si kúpiť niečo na problematickú pleť a neviem sa rozhodnúť?

Ja mám citlivé oči a kozmetika z Oriflame aj z Avonu mi moc dobre nerobí. Ja používam L´oreál.

A nevieš náhodou či je ten jemne samoopaľovací krém na tvár od Loreal-u dobrý?

oriflame je viac na prirodnej baze…

A co poviete na kozmetiku MaryKay?

Mala som tú česť absolvovať ošetrenie kozmetikou Mary Kay u kozmetickej poradkyne a môj názor je - nič moc, absolútne neprimeraná cena. Za také ceny si dokážem nakúpiť o mnoho lepšiu kozmetiku.

Prečo si to myslíte?

Ja striedam Avon aj Oriflame, je to 40:60! Oriflame mi viac vyhovuje, Avon sa začína lepšiť ohľadne noviniek. Rozhodne si nekupujte kozmetiku ako Fleurde Sante a pod. Negatívna skúsenosť!!!

Moja sestra si z Fleur de Sante kúpila tiene na oči a je celkom spokojná. V čom spočíva Tvoja negatívna skúsenosť a s akým výrobkom?

A co hovoríte na kozmetiku od ARTISTRY?

Mne kupuje Fleur de Sante ocino a vzdy som bola spokojna,maju krasnu paletu farieb ocnych tienov a tiez kvalitne kremy…

v minulosti viac Avon,ale casom prechadzam na Oriflame,iked vo vlasovej kozmetike u mna nevyhral ani jeden,sampony i kondicionery maju otrasne…

Mne sa určite viac páči Oriflame, z Avonu si kupujem len Sensual sprchové gély. A momentálne
má Oriflame super ceny, takže nie je o čom…
(napr.: krycí krém za narodeninovú cenu 40,-)