Avon alebo oriflame?

Moja negatívna skúsenosť? Ani uvítací balíček mi neposlali a majú tú drzosť posielať mi katalógy a balíčky krásy, ešte nikdy som sa tak nesklamala :frowning:

viete,pokial si kupite kozmetiku ci uz avon alebo oriflame a prejavi sa neziaduca alergicka reakcia-lady/gentleman by vam mali poradit, co mate s tymto problemom robit-pokial vam nevie poradit,tak nieje dobrym poradcom a nie to predajca. v pripade akyxkolvek otazok ohladne kozmetiky mi piste na avonboy@azet.sk alebo SMS 0908280891-rad vam poradim a stanem sa vasim novym genlemanom:-)

No ja som chalan mam 12 rokov a pracujem v Oriflame…Pracoval som aj v Avone ale bolo to hrozne…Oriflame je určite lepší , pretože výrobky sú postavené na prírodnej báze.Pokiaľ by to Oriflame porušil hrozia mu pokuty…takže s to nemôže dovoliť…Jedna slečna písala , že má citlivé oči a že jej vyhovuje len L oreal alebo čo…Tak ja osobne by som jej chcel doporučiť z Oriflame HOJIVÝ ZÁZRAK , ktorý jej oči určite nepodráždi:-)…Ja som mal pod pupkom asi tak 10x10 cm vyrážky z opasku ktorý obsahoval NIKEL…Použil som Aloe 80% gél z Oriflame ale štípalo ma to…Tak om použil hojivý zázrak ae to bolo super postupne sasa mi to celé zahojilo…A ešte pre veľkých milovníkov AVONU:Mydlá v AVONE sa vyrábajú z KOSTÍ zvierat aby boli tvrdé.čo ORIFLAME používa kôru z kokosového orecha…Krémy proti vráskam z avonu sú z kravských žalúdkov=botulotox…Myslím si, že nieje veľmi príjemné natierať sa kravským žalúdkom…Avon používa len 41% pevnej látky ostatné množstvo je doplnenej vodou alebo zhusťovadlom…Určite s apýtate s kade mám tieto informácie …Nedávno k nám do Oriflame prestúpila silnáá Avoňáčka ktorá tam ola naozaj na vyššej pozícií a powedala že bola zhnusená keď sa to dozveela na porade…Takže ak by ste mali niekto akékoľvek otázkynapíšte na MAIL…
NAIVNYYYY@azet.sk

Ahoj…a ktore sampony alebo kondicionery si vyskusala z Oriflame?
Vies, ak mas zdravotny problem, najprv sa to ukaze na vlasoch…takze skus doplnit vitaminy, mineraly alebo navstivit lekara.
Ja mam velmi citlivu, problematicku plet na celom tele, aj vlasy…momentalne pouzivam Limetkovy sampon a kondicioner z Oriflame a kazdy mi len chvali vlasy ake su pekne, leske a pytaju sa ma co pouzivam…
Mam skusenosti aj s Avonom…dakujem, nie…
…Avon tiez otrasne odmenuje svoje lady a gentlemanov…co sa neda povedat o Oriflame.
Tiez, nebudem ponukat kozmetiku, ktora mi nevyhovuje…kremy z Avonu boli tak nanic, ze som ich nepouzila ani na topanky, aby sa mi neznicili!
Som clenkou Oriflame vyse desat rokov ale este sa mi nestalo, ze by som bola s niecim nespokojna…naozaj…
Odporucam Oriflame…ak by mal niekto otazky, rada poradim…pomôzem…bea69@szm.sk

Ahoj…tiez som skusala La Roche aj Vichy, lepsi bol zacas La Roche ale uplne staci a je vyborna kozmetika Aloe vera od Oriflame.
Pouzivam cistiaci gel a krem a som velmi spokojna. Je to prirodne a cenovo viac, nez vyhodne. Tu mas spolu kvalitu a cenu.
Ak mas zaujem, môzem Ti poslat vzorky…bea69@szm.sk

Ahoj, ďakujem za ochotu, no medzičasom som už vyskúšala nejaké výrobky od La Roche aj Vichy, a musím povedať, že Avon ani Oriflame sa im nevyrovná. Sú síce drahšie, ale nie neopodstatnene.

Ja preferujem Avon. Už 2 roky si objednávam pravidelne z každej kampane a s výrobkami som spokojná. A kedy som nebola, môžem ho vrátiť a bez udania dôvodu. V Oriflame ma nič nezaujalo a katalóg si pozerám takmer pravidelne. Jednoznačne Avon.

Ahoj Ingrid…ked tvrdis bez toho aby si vyskusala Oriflame, ze La roche alebo Vichy su lepsie…nuz…co uz k tomu dodat…
…ale neberem Ti to…pokial Ti to takto vyhovuje…niet co dodat…

Som poradkyna v oriflame a som nadmieru spokojna kupujem si aj z avonu ale iba tekute mydla ostatne mi nesedi…

Mala som uz pripravky z Avonu aj Oriflame, ale krem by som si na tvar teda nedala ani z jednej z tychto firiem. Neporovnatelne lepsie mi vyhovuje kozmetika Avene alebo La Roche Posay. Je drahsia, ale ako tu uz niekto spominal nie neopodstatnene.

Ahojte… rada by som si kupila kozmetiku od Oriflame? Mate skusenost cez internet? Poradte. Cafte. c.

Baby, nechcete prísť na stretko do Oriflame v Ba? Stretávame sa vždy vo štvrtok od 16.30-19.h.Predstavíme Vám bližšie naše výrobky a poradíme aký typ pleti máte a ako sa o ňu správne starať. Teraz máme perfektné vianočné akcie.Keď máte záujem pošlite mail, alebo zavolajte 0903250376.

6 rokov som robila s avonom a bola som vcelku spokojna… no zakaznicky to prestalo bavit ze nic nove neprichadzalo a objednavky boli stale mensie a mensie… Dnes uz nerobim so ziadnou kozmetikou, ale na avon som nezanevrela… Objednavam si z oriflamu aj avonu, z fleur de sante mam dekor. kozmetiku… pekny dizajn ale kvalita… mmmm… nic moc… ale cenovo v poriadku…

Ak mate zaujem o oriflame tak mozete to aj vy predavať a ziskate 23% zlavu a este dalsie skvele darceky a rozne sutaze ktore su vyhodnotene darcekmi…Moj MAIL:aneta.danova@centrum.sk

AVON!!!

Ahoj.Mala som už prípravky z Avonu aj z Oriflemu. Ale osobne sa mi páči viac Oriflem. Už som aj vyše roka Oriflame-lady a som velmi spokojná. Keby sa chcel niekto poradiť alebo niečo iné(prihlásiť,objednať výrobky…) v súvislosti s Oriflemom stačí sa len ozvať. Ada5457@azet.sk

Ahojte.Ja by som odporučila Yves Rocher.Jednoznačne.Sú tam veľmi dobré a kvalitné výrobky.Som veľmi spokojná.Je to rastlinná kozmetika č.1!!!

povedz mi o avone daco viac

Baby, nechcete prísť na stretko do Oriflame v Trebisove? Dozviete sa nieco sko sa starat o plet, pripadne si nejake tie prasule privyrobit. Kontakt:renata.hartlova@post.sk

Rada by som si objednala nejake vyrobky z oriflamu. Baby je tu nejaka oriflame lady zo senca prip. okolia?