Avon alebo oriflame?

Ahoj,ak mas este stale zaujem objednat s Oriflame tak ti to mozem poskytnut,staci sa mi ozvat na mail

Baby,nechcete prísť na stretko do Prievidze alebo Novák? Bude Vám poskytnuté osobné kozmetické poradenstvo(čistenie pleti, líčenie, rady ako sa o ňu starať…). Navyše sa dozviete fantastickú informáciu o oriflame. Toto stretanutie Vás k ničomu nezaväzuje, nič si nemusíš kúpiť, je to úplne zadarmo. Som zvedavá na vaš názor.Stačí sa len ozvať. Kontakt: Mata250991@azet.sk

Ahojte ak vam mozem poradit tak podla mna je kozmetika z avonu aj z oriflame velmi dobra.Ja napriklad neodporucam kremi na tvar hlavne tomu kto ju ma citlivu ako ja.Ja na tvar pouzivam dave a je velmi dobry.Kozmetika avon a oriflame je velmi dobra ale najviac sa mi paci oriflame lebo sa tam da celkom slusne zarobit a dostanes aj darceky zadarmo.Ak by ste chceli robit s kozmetikou oriflame tak ma kontaktujte na e-mail m.hutnikova@azet.sk

Ahojte, vyskusala som Oriflame, Avon, La Roche i Vichy. Vedie jednoznacne Vichy. Lacnejsie vyrobky od Avonu a Oriflame sa kvalitativne rovnaju hocakej “parkorunovej” Maríne, ktoru dostanete v Jednote. A tie drahsie? Silne parfumovane a mojim koznym lekarom nedoporucene. Lepsie su na tom klasicka Nivea ci Indulona.

ahojte podla mna je to jedno kto co pouziva pretoze kazdemu telo na inu kozmetiku reaguje inac.

Prosím ťa najlepší je oriflame a sme v novej dobe a nie indulena ta sa moze schovat samozrejme ze je aj ta dobra ale urcite lepsia je kozmetika od oriflame…

s avonom som bola spokojná až pokial sa mi nezačali na tvári vyhadzovať ekzémy a o svrbení ani nehovorím dala som si urobiť kožné testy a boli pozitívne takže momentalne používam len detské krémy takže citlivým neodporúčam avon a antiprespiranty obsahujú hliník

Robila som s avonom aj s oriflame ak mozem porovnat podlamna je lepsi avon na sto percent aj s mojimi zakaznickami sme sa zhodli vyrazne sa to prejavilo aj na objednavkach v avone som mala dost vysoke objednavky a v oriflame som sa ledva vyskriabala na tisicku. takze na sto percent avon boduje maju kozmetiku na vyssej urovni. a este nieco kto by mi nieco povedal na kozmetiku mary kay? poinformoval o novinkach kvalite vyrobkov a popripade poslal katalog samozrejme zaplatim zan.

Keby si tak vedela,co vsetko je v tej nivei,tak by si si ju ani raz nedala na seba…

podla mna je teraz dobry oriflame ,mojej mamine z roznymi vecami ohladom pleti a dekoldu…oriflame ma teraz taku zlatu sadu .Najdete ju aj v casopise 5.

bola som avon lady a potom ako som si precitala,vsetky porovnania,avon alebo oriflame,sa fakt neviem rozhodnut.vie mi niekto poradit ci avon alebo oriflame?ak by som sa chcela stat oriflame lady tak,co by som mala preto urobit?mozte mi poradit?neviem sa fakt rozhodnut ci avon alebo oriflame.

poradte mi prosim,ako sa mam stat oriflame lady?zaujima ma tato znacka.pred casom som skoncila s avonom a chcela by som byt v oriflame.poradite?

ahoj.som oriflame poradkyna.mas zaujem objednat si?tak ma kontaktuj.dam aj zlavy.

Je velmi relativne, ktora spolocnost je lepsia… ohladom pletovej a telovej koymetiky by som uprednostnila urcite oriflame, lebo avon sposobuje royne alergie, alebo jeho sampony skodia vlasom a sposobuju lupiny… avon je ale lepsi ohladom bizuterie - ktorej ma ovela viac a zostava tam v trvalej ponuke, pricom oriflame moze mat aj pekne veci, ale nikdy to tam nezostane dlhsie, ako jednu kampan… Pokial ide o pletovu kozmetiku, da sa to rozdelit na viac kategorii, Color Trend od Avonu je dost nekvalitny, ale pokial ide o ostatnu dekorativnu kozmetiku, tak je dost dobra, rovnako aj od oriflame… ja som oriflame poradkyna, ale oblubujem z casti aj avon, toto nazor mojich zakaznicom a moj.

Lubica mas zaujem vediet viac o Avone? Som leaderka v Avone a mozem Ti poskytnut vsetky info, materialy, katalogy, vzorky …0905184326, 0904897765

Pracuje niekto s Oriflame alebo Avon a chcel by popritom skúsiť ešte jeden katalógový predaj? Ide o spoločnosť, ktorá na Slovensku ešte nie je dlho a preto je možné dosahovať vysoké zárobky. Môžete si len privyrobiť alebo mať trvalý príjem. Záleží od toho, ako sa tomu budete venovať. Marža je od 20% do 30% a za sieť môžete získať 3-21%
V prípade záujmu Vám pošlem mailik s ďalšími informáciami.
Veľkou výhodou je aj vstup bez poplatkov. Čiže neplatíte nič. Za vyskúšanie nič nedáte, nemôžete nič stratiť, len získať.
Kontakt - anagyova@centrum.sk

jojoj, a ked uz tak piseme nazory na takuto kozmetiku, co tak rozobrat bordel ako tesco, coop, lidl, a podobne. kupujeme ich vsetci, a pozerame sa najma na cenu, a tiez to nie je ktovieaka kvalitka, vsaK?

ahoj anka mne si pisala ze mi poslel katalog na a este som ho nedostala

podla mna je lepsi oriflame lebo su tam lepsie veci aj lacnejsie a ovela kvalitnejsie

ahojte som tu nova ale fandim oriflame lebo som jeho clenkou su tu velmy kvalitne vyrobky a dostavate darceky zdarma prvych 6 kampani ale z avonu moja mama objednava spprchove gely a sampony ale inak nas tam nic ine nezaujalo preto odporucam oriflame ak mate nejake otazky ohladom oriflame napiste mi na email:macko5515@zoznam.sk cavte.