Avon alebo oriflame?

Musím reagovať ne tú vazelínu z ropy :slight_smile: Venujem sa Oriflame už 16 rokov, o žiadnej vazelíne nemôže byť ani reč, sady pre mladú pleť obsahujú organické výťažky, čiže bez použitia pesticídov, hnojív a pod. Je to prírodná kozmetika a je to vidieť aj na mojej pleti, pleti mojej dcéry a zákazníčok. No a v pleťovej kozmetike pre zrelšiu pleť sú taktiež len kvalitné zložky na prírodnej báze.

Súhlasím so všetkým, taktiež som v Oriflame na pozícii Direktor, je to úžasná kozmetika, úžasná práca, neporovnateľná kvalita s Avonom a nehovorím o možnostiach rastu a množstva informácií o produktoch. Krásny život s Oriflame :slight_smile:

Ano, Oriflame testuje na ľuďoch, pod dohľadom dermatológov. Lebo človek dokáže povedať, že ho niečo bolí, ale zviera je bezbranné : (

To vobec nie je pravda - robim avon takmer 10 rokov ale taketo nieco sa mi nestalo - dokonca aj ked som vynechala kampan. nechala si sa niekym zblbnut
Porovnanie Avon a Oriflame : najprv som robila orflame, potom subezne par rokov Oriflame a zakotvila som pri Avone Preco ? nuz v Oriflame zmenili zôlozenie vyrobkov, mne ako alergicke zacali zneprijemnovat pouzivanie, takisto mojim kamoskam a cenovo su vyrobky nizsie v Avone a kvalitou su uplne zrovnatelne s Oriflamom Tak pre AVON.

Tak som si pozrela ceny - tomu hovorite prijatelne ceny - spirala 23 € - to si snad niekto z niekoho striela

Ahojte, vyjadrite sa mi na to, ci za oriflame stoji sekta? A dalsia vec, vyraba sa tato kozmetika z potratov (embryi) ?

Ja som s AVON bol vždy spokojný. Nedostal som odtial nikdy nekvalitný tovar. Vždy som dostal to čo som chcel ešte k tomu so zľavou alebo som k tomu dostal darčeky zadarmo (na to som použil tento kupón: http://www.kuponyzdarma.sk/avon/) Ja AVON odporúčam nad Oriflame.

Chybička sa vbloudila… http://www.kuponyzdarma.sk/avon/

Ženy, ja mam veľmi suchu pokožku vyslušala som už vselijake zn. Neboli lacne. Pristala som pri najlacnejšej od Lidl za 2 eur pozrite si d test ten je naj. Šampon mam z gvp palmoliv za 1. 30 eur 350g. A ine veci z akcii. Prečo by som mala preplacat nejakej zn.

Ani jedno !

my si viacej objednávame z avonu, ale to len skrz toho pretože tam máme už osvedčené produkty. Ale zase púdrové guličky si objednávame z oriflamu, takže ťažko povedať ktoré viacej preferujem

ja osobne fm group , kozmetiku majú síce drahšiu ale parfémy v svetových vôňach lacno. tým ma avon ani oriflame neoslovil.

ja som kedysi objednávala z oboch, ale našťastie ma to prešlo, tie ceny sú často dosť vysoké a že by to bola vyslovene nejaká super kvalita sa nedá povedať… je len pár výrobkov, ktoré mi sadli, napríklad SuperSHOCK maskara - ale po čase začali fušovať aj tú… v poslednej dobe sa skôr snaŽím orientovať na prírodnú kozmetiku (Jason, Weleda a pod) a väčšinou objednávam z internetu, dobrú skúsenosť mám napr. s notinom (tam zoženiete aj ten Avon myslím, ak by ste mali záujem)

Ja osobne som robila aj Oriflame, aj Avon, dokonca chvíľku aj MaryKay … ale nakoniec som ostala čo sa týka aspoň voňaviek verná jedine Notinu, nájdem si tam vždy to čo potrebujem a hlavne vďaka zľavám to mám lacnejšie https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ … tak skús aj takýto variant… možno sa ti zapáči.

za mna ani jedno. Tato kozmetika m nevyhovuje. mam svoje oblubene značky čo sa tyka telovej, pletovej, vlasovej a dekoratovnej kozmetiky a tych sa držím

Moja priatelka je nema rada ani jedno z tohoto, ma nejaku svoju vychytanu znacku a doma nic ine ani nemame :smiley:

Záleží čo treba kúpiť, ale väčšinou z avonu, aj sprcháče :slight_smile:

Kozmetiku tú si kupujem z avonu :slight_smile:

//lenze to je plna chemie nie? neni to prirodna//

Za mna ani jedno ani druhe