Avon alebo oriflame?

Aho dominika, každichvali avo ale nemožem sa tam zaregistrovat. možes mi pomocť napiš mi na e-mail
diki

Ahojte hladam kto bima, zaregistroval do avonu.

Ahojte mozete mi pomoct chcela bisom bit avon leydi som z okresa sabinov moj emeil rosalinda123553@azet.sk

Ahoj nechcela by si vyskúšať PURE FIJI LADY… ozvi sa na tszalayova@pacifika.sk

Ahoj a vyskúšala si už RURE FIJI z Pacifiky?

Dobry den mam zaujem sa stat al som z bociara dakujem toje okre kosice…

Každá má niečo do seba z Avonu mi sadli niektoré vône, z Oriflamu viac krémiky. takže je to individuálne, treba skúšať, testovať.

Prosim Vas pred tyzdnom som sa zaregistrovals do Riflame a este stale mi neodpovedali je to normalna do registrovanie alebo uz tam mam zavolat ? :slight_smile:

Ahoj Sanda, stačí si vyplniť formulár čo tu najdeš http://zlavovekody.sk/kod/zlava-30-darcek-zdarma-od-avon-sk/
a z AVONU ta potom už kontaktujú.

Registrovať do Avonu sa môžeš tu na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5
Po odoslaní žiadosti ti bude priradení Avon leader a bude ta kontaktovať.

Ahoj Anka nikdy som nepočula o takejto spoločnosti chcela by som aspon zopar vyrobkov vidiet alebo ten katalog ak by to bolo možne ja momentalne robim Oriflame a mam zopar zakazničok ktore odo mna objednavaju a zatial som spokojna.

Odkial ste?

Kto registruje al / ag kosice okolie

Je este platny tento príspevok

Ahoj, registrujem celé Slovensko. Už si AL?
Ak ešte nie, ozvi sa, všetko vysvetlím, zaregistujem… :slight_smile:
t. č. 0944170530

Dobry deň, chcem sa spitat ci by sa nedalo registrovat do avonu na inu osobu ako na mna. kedysi sme avon robili len sme zostali neplatici, tak neviem. bolo to davno, spor je vyrieseny. mam objednavku peknu len ju nechcem objednat od inej avonlady. dakujem

Silvinka, ak by si chcela vyskusat vyrobky MK rada ti urobim hodinku krasy kde sa da vsetko vyskusat priamo na tvojej pleti… ak by si mala zaujem napis mi email na verony899@azet.sk rada ti odprezentujem tieto vyrobky :slight_smile:

Pardon, preklep v maily… spravny je verony999@azet.sk

Dobry den, ak mate zaujem o registraciu v Oriflame kontaktujte ma na 0944030999 a vsetko Vam vysvetlim

Ak ma niekto zaujem stat sa poradkynou alebo poradcom oriflame napiste mi silviazmail1@gmail.com moznost privyrobit si, ziskat zaujimave darceky… viac info v maile :slight_smile: