Bezbolestné ošetrenie zubov? Samozrejmosť.

Ano, tak to idem k vam ak beriete novych pacientov . moj mail : petra31@orangemail.sk

No práve dnes som dostal dve injekcie a nezabrali, takže oddnes si už akosi neprajem trhanie zubu, bo bolo to strašné

odkedy som nasla sukromneho zubara, tak zakroky su bezbolestne co sa vrtania tyka (trhanie som este nezasila - no uvidim). Ja osobne som extremne bojazlivy pacient a aj mesiac pred terminom som uz z toho riadne rozklepana :smiley:
Preto by som sa chcela spytat ci existuje aj nieco vo forme tabletiek co by mohol zubný lekar podat pacientovi pred zakrokom a pacient by bol z toho lieku trošičku “out of reality” a zakrok by prezil uvolnene :smiley:

Zdravím, hľadám dobrého a ľudského zubára/ku, ktorý prijme 3 pacientov… Mali sme skvelú pani zubárku, chodila som k nej 22 rokov a moja mama 35, ibaže nám p. zubárka odišla do dôchodku. Prešli sme k inej zubárke - odhodlávali sme sa asi 3/4 roka… Pôvodná p. zubárka ma videla len na preventívkach, ak našla problém, ihneď ho vyriešila a zase bol pokoj… ak sa jej niečo nezdalo, urobila si poznámku a pri ďalšej kontrole to overila… Táto nová mi zaplombovala 8-ičku (funkčne je úplne zbytočná - lepšie by bolo ju vytrhnúť), plomba vydržala asi 2 mesiace a vypadla. Podozrivé bolo aj to, že sme boli v čakárni jediní, toto som predtým nepoznala - nikdy sa nič nemuselo opravovať, pacientov bolo vždy viac ako u iných zubárov a ceny boli tzv. ľudové :o) Viete mi niekto poradiť nového zubára/ku podobných kvalít? Som z Petržalky, posielajte mi však kontakty z rôznych koncov BA, nakoľko tí ozaj dobrí majú zväčša plné stavy a nechcú prijímať nových pacientov… môj mail: labella@zoznam.sk, vopred vďaka :o)

Dobry den. No ja mam zo zubarov prisernu paniku…a stale ma tam chyti hyperventilacny zachvat…moze za to moja predosla pani zubarka…na ten sadizmus a nekvalitu k tomu asi nezabudnem…no mam aj dost citlive zuby a pred casom som prekonala anafylakticky sok po liekoch z toho dovodu musim na cas vylucit vsetky lieciva. Ale momentalne potrebujem navstivit zubara. Viete mi, prosim, odporucit skutocne takeho, ktory sa da oznacit za bezbolestneho aj bez podania anestetik?

Dobrý deň. Chcem sa opýtať poradí mi niekto zubára v Košiciach/adresu/,ktorý trhá zuby pod anestézou a co k tomu treba,ak niesom jeho pacient.Syn ma 7rokov ma strach zo zubára a nechceme ho trápiť Ďakujem

dobry den… volam sa lucia mam 15 rokov a strasne velmo sa bojim zubara… len by som sa chcela spytat kolko ta anesteza asi tak stoji lebo ja newjem ci by mi to rodicia dowolili … dakujem ak mozete odpovecte na mail :slight_smile:

moja zubarka sa vola Hinceova Darina,ambulanciu ma v Prievidzi.neodporučam ju nikomu!!!zaroven vas prosim o meno nejakeho bezbolestneho zubara v okoli PD,PE,TO…prosim aj mail lucy2201@azet.sk prosiiiiiim

Ahoj
Prosím ťa veľmi pekne o kontakt na toho zubára, lebo ja mám strašné problémy so zubami a nedarí sa mi nájsť fakt odborníka ktorému by som mohla veriť. Veľmi pekne ďakujem.

Prečítala som si Váš príspevok, no našla som ho dosť neskoro, ale ak by ste si to prečítali, dajte mi prosím vedieť, kde sídlite. Ja som z Bardejova a strašne dlho som nebola u zubára, lebo mám obrovský strach a moje zuby sú v dosť katastrofálnom stave, tak ak by ste tento príspevok našli, napíšte mi prosím na triumph13@centrum.sk, vďaka

uz par rokov som nebol u zubara, mam z nich panicky strach, no v poslednom case ma zacali boliet zuby. mohli by ste mi poradit dakeho dobreho zubara v liptovskom mikulasi. ( hlavne taky pri ktorom by to bolo bezbolestne a rozpraval by sa s vami a tak …). dakujem.

Cau. Daj si to pred osetrenim umrtvit inekciou a mas po probleme. mne to tak pomaha. Marek PO

nevie niekto o neakom dobrom a bezbolestnom zubarovi v okrese prievidza??odpoved na e-mail!

Velmi dobra zubarka je v Okolicnom v zakladnej skole.Mam s nou velmi dobru skusenost.Je mila a ma super pristup k pacientom.

marekPO a platis zato?

Anestéza je dobrá vec.Obvzlášť pre ľudí ktorý sú citlitlivý na bolesť.Otázne je, či je aj ošetrujúci stomatolog akceptovať tento fakt.Taktiež som sa stretol v ambulacii s lekármi,ktorí sa tomu smiali a naostatok pri bolestivých reakciach ktoré sa vyskitli pri vrtaní zuba /hlboký zubný kaz/ sa stomatolog vyjadril ako …A ešte aby to bolo úplné-žiadnu injekciu mi ani neaplik. Jednoducho povedané pokiaĺ si človek nesťažuje na lekárskej komore…Asi to budem musieť začať preferovať.Mie každý máme sklony k masochistickým praktikám!!!
Po pritom absolvujem aj preventívne prehliadky a zuby si čitím pravidelne. Je veľmi málo stomatologov,ktorí sa snažia ľuďom pomôcť.Večinou to berú len ako biznis…Prosím vstúpte si do svedomia páni lekári.

no anesteza vela nestoji…podla toho ci ides k sukromnej alebo statnej…u sukromnej to stoj ico som ja platil asi 10-15 eur:D:D

ak sa o neakom dozviete,preposlite info…dakujem

Ako mam vediet ktory zubar pouziva najsilnejsie anestetikum? Pokial ide o trhanie tak klasicka injekcia uspokoji ale pri vrtani o tej pistoli pochybujem. Dajte si pozor na dodatocne umrtvovanie - pravdepodobne ho nedostanete. A este chcem varovat pred dr.Schultzovou, aj ked som mal po zakroku, moja bolest jej bola ukradnuta.

mam tri dni strasne ale strasne bolesti zuba mam uz aj teplotu a opuchnute hrdlo stale iba spim je to hrozne po troch dnoch som sa vybrala k zubarke a ta super zenska mi potrela vatovou tycinkou a niakou vodickou zub mudrosti co sa mi prerezava a poslala ma prec … moja zubarka neni masochistka sice injekcie nula bodov to nepozna, ale zase ja nemam strach zo zubarov vrtanie vydrzim v pohode a trhanie som uz dlho nezazila toho by som sa asi bala, ale chcem povedat len tolko ze radsej trochu bolesti a nemusela by som tu sediet s teplotou zabalena v perine a hotova. mozno by stacila jedna injekcia ale tak asi to musi prestat same