Bezbolestné ošetrenie zubov? Samozrejmosť.

ahoj vedel bi mi niekto poradit neakeho dobreho zubara v prievidzy moj zubar mi dal 4 inekcie a nedalo sa to vitrhnut vsetko som citila tak teraz mam panicky strach nevie niekto ci tu v prievidzi niekto umrtvuje zub tou pystolou?poradte mi niekto prosim

Zdravím Vás,. Skúste sa opýtať na Váš problém v poradni pre verejnosť na portáli www.dentonet.sk . S pozdravom Dentonet.sk

Pošlete mi meno toho zubára v Ružinove? Ja tam tiež chodím na II. poschodie k zubárovi.

Dobrý deň. Prednedávnom som bola u zubárky a našla mi kaz. Je to môj prvý kaz, tak neviem, či mám byť nervózna, lebo takmer každý mi vraví, ako to bolí a pod. Chcem sa spýtať, či je to naozaj také bolestivé ako vravia. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dominika, ja som mal 3x kaz na tom istom zube :slight_smile: No a mna to vôbec nebolelo. Naopak, jak som šiel od zubára som sa tešil, že som nič necítil :slight_smile: Ale je to podla toho aký zub, mne robil 3. zub na pravo dole.

Naposledy pred 8 rokmi som bola u zubara. Teraz mam 23 rokov, a bojim sa navsivit zubnu ambulanciu, pretoze mam zle skusenosti. Moje zuby su uz v zlom stave, su pokazene a niektore v zadu aj zlomene. Poradte mi prosim, ako najst toho spravneho lekara?

Vsetkym odporucam Mudr. Miroslavu Duckovu, je to sukr. zubarka s nizkymi cenami a je vynikajuca, kvalitna, mila, trpezliva a pozorna, aby to nebolelo a mali ste krasne zdrave zuby. Ambulanciu ma v rodinnom dome prerobenom na kliniku v Bratislave pri Vajnorskej ul. Ma aj web stranku (bielezuby. sk). Ja som jej pacientka, a ona je jedina, ku ktorej dokazem ist, lebo mam panicky strach zo vsetkeho ohladom zubov.

Ahoj chcela by som sa ťa spýtať či ošetruje pani doktorka zuby aj bezbolestne ? používa anestezu ?

Dobry den ja sa strašne bojim zubara anikto s nich mi nechce dat špecialnu iniekciu koho bi ste mi odporucali v kežmarku

Dnes som bola u zubarky, nakolko som tehu, tak som rozmyslala nad injekciou, ze to potom neboli. Tolko ma presviedcali az som si ju dala pichnut… aaa? Skoro som umrela, injekcia mi nezabrala a vravim zubarke ze vsetko citim a ona ze ved jasne vsak nie ste mrtva a zasmiala sa… krasny pristup, rozvrtane tri zuby, vsetko som citila, zbytocne som platila za injekciu, prisla domov, lahla do postele, bolia ma zuby aj hlava, je mi zle, celu ma klepalo co vrtala ako blazniva, nikdy som neplakala u zubara ale dnes uz ano… dokonca som k zubarovi chodila uplne v pohode, bez strachu, nevadilo mi vrtanie ani nic, uz som si so zubami vytrpela vela uz od malicka, ale po dnesnom zazitku menim zubara a najblizsie ma budu muset pripnut na retaz aby ma tam niekto vobec dostal!

Hsjksks za tú injekciu by som nezaplatila keď ti nezabrala vôbec ja som bola včera na pohotovosti v bratislave a poviem ti otras len vpich injekcie nenormálne bolel čo som jej tresla po ruke normálne chodím k súkromníčke ešte sa mi takéto niečo nestalo že y ma bolelo niečo už keď je zle tak človek musí ísť aj k tej štátnej spodine čo 1 a posledný krát radšej pôjdem už z menším kazom a pre istotu si kupujem sprej na znecitlivenie pred vpichom injekciou to mi úplne stačilo vŕtanie u tejto bolelo trocha čo u svojej necítim absolútne nič a jednanie je takisto na úrovni u neštátnej