Bicyklovanie je najprístupnejším športom pre všetkých

KAZDY - kazdy jeden z nas je iny no :slight_smile:

bicyklovanie je ozaj pre kazdeho. znamemu operovali nohu bicykel bol jediny sport, ktory mu lekar povolil, lebo lebo pri tom neztazoval operovany clenok, ale len koleno a klb.

…len horsie je to, ze nie kazdy ma k tomu pozitivny vztah…

ano musime mysliet na to nase zdravie musime ho stavat na prve miesto!

Toto je pravdou, len koľké to tak vôbec robíme?

to uz je potom ale o inom, to uz neni o tom, ci sa da, ale ci sa chce

O tom chcení je to pri každom športe :confused:

asi tak, ja som taky typ cloveka, ktory sa bohuzial rychlo pre nieco nadchne, no nejak dlho mi to ani nevydrzi :frowning:

presne, presne ako si napisala :slight_smile:

nemaju teraz volakde nejake vypredaje ked je zima? kupili by sme ho teraz za lepsiu cenu a ved do leta sa nepokazi

Rozklikni si stranky a pozri sa :wink:

treba ist pobehat predajne s byciklami. mozno nejake vypredaje budu mat

skor si myslim, ze bicykle uz takto na zimu stiahli z predaja a ze skor treba potom na jar nabehnut do obchodov.

bicyklovanie je super a hlavne v lete. my velmi chodime a hlavne do prirody.

suhlasim s tebou. aj ja mam taky isty nazor na bicyklovanie. bicyklom sa clovek dostane skoro vsade a za celkom rychly cas. v lete chodim kazdy den do roboty na bicykli

som rada, ze suhlasis a mas taky isty nazor :slight_smile: nech uz mame krajsie pocasie a mozme ich znovu vybrat, co? :slight_smile: :slight_smile:

Tento rok som veru ešte nebola a už sa teším, keď pôjdem :slight_smile:

Ani sa tomu vôbec nečudujem, že to tak v prieskume vyšlo. Keď si už raz bicykel kúpite, tak vám vydrží celý rok a nič špeci k nemu nepotrebujete a môžte športovať hoci aj každý deň

Ja nesadnem na bicykel ani vo fitku :smiley: Nie to este, aby som isla von na bicykel a to priatel je vasnivy cyklista :smiley:

je to šport a relax v jednom. SUper na vyčistenie hlavy po pracovnom dni, tyždni. Len sa to v poslednom čase snažim kombinovat aj s kolobežkou, ta je zase velmi dobra na tvarovanie spodnej časti tela