Bicyklovanie je najprístupnejším športom pre všetkých

Mna hrozne moc bavi bicyklovanie. Ani ako sport to neberiem, skor fakt ako relax. Super uz sa tesim, ked bude tak poriadne pekne a bude sa da t zbrilat kade tade

Ahoj sirmia25 - takto sa dá ísť pomaly kdekoľvek to je veľká výhoda :wink:

Len u nas na Slovensku by bolo fajn keby je viac cyklotras :wink:

Mame na SK malo tras na cykloturistiku a cyklistiku, priatel vela chodi na bicykel a musi mat naozaj super vybavu a drahy bicykel, aby mohol kde si tu jazdit.

to mas pravdu… keby bolo tych cyklo chodnikov viacej, tak by aj viac ludi chodilo… ale takto chodit po hlavnych cestach, to je aj dost nebezpecne…

je to pravda. Ale teraz je vlemi moderne chodit do mesta na bicykli. A mne sa to velmi pači. Tie mestke bicykle s košikom vpredu sunaozaj velmi pekne. Prijde mi to take ženske

Milujem bicyklovanie a hlavne takto v lete. Chodime s drahym skoro kazdy den sa previest.

Je to fajn, človek aspoň vypne, aj psychicky pri tomto športe :wink:

Ja som skôr za beh ako bicykel :slight_smile: Ten mám oveľa radšej :slight_smile:

moje deti s teraz v poslednom čase velmi oblubili bicykel, takže v poslednom čase sa dost často bicyklujeme ako cela rodina

1 Like

môžeš byť len rada. lepšie, ako keby stále sedeli len za počítačom.

presne tak. Niektore deti sa bavia iba za PC. Takže bud rada, ked tvoje jazdia na kolobežke, bicykli aj v tomto chladnejšom počasí. Ale ono im to neuškodi. AKo deti sme boli take iste

A je to aj jeden z najlepsich sportov!

Ako pre koho, mňa napríklad moc bicyklovanie nebaví. Skôr si idem zabehať, to je pre mňa lepší šport a zároveň aj relax :slight_smile:

každý to má inak, hlavne treba robiť to v čom nachádzame potešenie

Bicyklovanie je najlepší šport! Milujem ho a teraz som smutná, že už je škaredé počasie a že budem musieť čakať znovu do jari. No nevadí, nič sa nedá robiť, aj zima musí byť.

Samozrejme, s tým súhlasím, že každého baví niečo iné.

u mna je to zase kolobežka. V poslednom čase na nej s dcerou jazdime pravidelne. TOP relax po práci

Ahoj Martan - akú kolobežku preferuješ? Menšie či väčšie kolá?

Bicykel je super, neviem si veru predstaviť že ho nemám, jazdím pomaly aj zimných mesiacoch.