Bicyklovanie je najprístupnejším športom pre všetkých

Je to pravda. Ak si človek kúpi naozaj kvalitný bicykel, tak mu vydrží aj 20 rokov. Navyše bicyklovanie nie je len šport, je to aj ideálny dopravný prostriedok na prepravu. Ak hľadáte bicykel, využite povianočné zľavy, nájdete ich tu - http://kodino.com/

tiež sme jazdili na bicykoch aj v zime. Bola tepla zima, takže deti dostali na Vianoce nove bicykle Rascal a hned sme ich vyskušali. Inak na bicykli jazdime naozaj pravidelne

Tiež som už tento rok bola skúsiť, síce zatiaľ sme len 20km dali, ale myslím, že na začiatok dobré :slight_smile:

chodim behat, na bicykle a občas s dcerou na kolobežku

bicykel ano, je to super relax po praci, ale ešte su teraz dost oblubene aj kolobežky. Je to nielen sposob relaxu, ale aj fyzicka aktivita, ktoru naše telo potrebuje

kedysi sa bicyklovaniu a kolobežkovaniu venovali iba deti. Teraz je to velmi popularne aj medzi dospelymi a seniormi. SOm rada, pretože pohyb naše telo potrebuje.

1 Like

to je ale super, ze uz aj dospeli viac sportuju…mne osobne sa to velmi paci a aj my sme si kupili bicykle a chodime sa bicyklovat…kedze teraz je na to dostatok casu…

1 Like

Heh aj vy? Aj my sme si kupovali nové aby sme mohli chodiť bicyklovať :smiley:

bicyklovanie je super. my sme tomu dosli na chut ked mala vyrastla a prestahovali sme sa do domu. mame tu kopec bezpecnych ciest, kde sa s nou da vybehnut sa pobicyklovat a zacalo ju to bavit. len s tymi ruskami je to tazko

ano aj my :smiley: …ale iba take lacnejsie sme si kupili ale tak nam to uplne staci…

1 Like

My sme pozerali teraz bicykle ked sa nic ine neda robit, ze by sme aspon nieco presli ale uplne som zostala prekvapena, ze ake ceny su teraz, Ked chce clovek taky lepsi trosku tak minimalne tych 600 eur si musi nachystat a to nehovorim, ked chce kupovat pre celu rodinu, ved to je suma ako za take starsie auto

fuuu ale to ste pozerali nejaky supis bike. zalezi ake mas predstavy o znacke a tak ale myslim si, ze nesli nejak hore ceny

suhlasim. Bol, je a bude stale velmi oblubeny pre všetky vekove kategorie.

Len treba si dávať pozor na úrazy :slight_smile:

Však jasné, na také príležitostné vozenie stačí aj taký lacnejší.

my sme sa počas karanteny stale bickylovali. Ono sa neda iba sediet doma, je to na zblaznenie. Deti sme posdili na bicykel a je to ovela lepšie ako doma pozerat na TV

aj my. Syn ma bicykel Rascal, dostal ho na Velku Noc k narodeninám, takže sme sa všetci povinne chodili bicyklovat

bicykel je velmi dobrym kardiom, aj pri chudnuti je to super

mne co vyhovuje, ze nezatazuje klby :slight_smile:

ale ved tie dostavaju zabrat a su snimi problemy az vo vyssom veku, nie??