Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Dobrý deň, premýšlam nad bielením môjho chrupu. Zúbar mi povedal, že nevidí problém. Tak sa chcem spýtať, ak je tu niekto, kto už takýto “zákrok” absolvoval, či sa zuby nestanú citlivejšími? Či efekt vydrží dlho a či sa treba aj nejako špeciálne starať o chrup? Ďakujem.

Ahoj, naj metoda je Brite smile, je sice drahsia - okolo 21 tis, ale najviac vydrzi, aj nejake roky, ak dodrzujes navyky, ja to nemam, znamy ano, ale planujem aj ja.

Ahoj, ja odporucam bielenie na doma, co znamena ze zubar ti vyrobi nasadky presne na tvoje zuby, da ti specialny gel, a bielis si to sam 1h. denne asi 2 tyzdne. Je to menej drasticka metoda v porovnani “Brite Smile” co sa robi priamo v zubnom kresle. Vysledok je rovnaky a hlavne metoda na doma je lacnejsia, akurat musis mat trpezlivost. Biele zuby vydrzia asi do 1 roka, potom staci prebielit 1-2 dni. Zaruka na bielenie neexistuje, aj ked ti to zubar zaruci! Kazdy chrup je iny, nie kazde zuby sa daju rovnako vybielit. Pocas bielenia a po nom mozu byt citlive, max. 2 dni. Zober si Ibuprofen, alebo fluor na zuby 10 min. Vela stastia.

Pocas bielenia nepit a nejest farebne jedla a napoje a po bieleni 24 hod.

Caute Baby. Bola som na konzultacii, ohladom bielenia zubov novou metodou ZOOM! Mam normalnu priodzene bielu farbu zubov a doktor mi povedal, ze tam nejaky velky efekt nemam ocakavat, max 2 stupne na vzorkovniku. Nebola to nejaka extra velka zmena, takze som si to nedala. Baby ktore vela fajcite a mate zuby fakt zlte, tak sa vam to oplati.

Ahojte, mate niekto susenosti s bielenim ZOOM, rozmyslam o tom a neviem sa rozhodnut?

Velmi efektivne bielenie za prijatelnu cenu s okamzitym vysledkom. Asi len tolko.

Ahojte, tiez si chcem dat vybielit zubky metodou BriteSmile, no citala som si recenzie Dr.Schilla a vraj je prehnane drahy a nie tak skvely, vie mi niekto poradit, kde tuto metodu este pouzivaju, okrem BB? Dakujem.

Jednoznacne doporucujem lampove bielenie u zubara. Skusala som predtym kadeake bielice pruzky, pera, pasty ale nic nebolo tak efektivne ako bielenie u mojho zubara. On ma system ZOOM a som velmi spokojna. Cas obcasu si to prebielim domacim bielenim a vyzera to opat exkluzivne.

Ahojte, chcem sa opýtať či sa dajú vybieliť aj predne zuby, na ktorých mam plomby? Vpredu ich mam sivé, ale to niesu zuby ale plomby, a vymeniť sa nedajú, tak moja otázka znie či sa dajú vybieliť predne zuby aj keď sú na nich plomby. Ďakujem

Vyskusajte bieliace pasiky na zuby Crest 3D white. Ja som si kupil Crest 3D white advanced seal cez inzerat na bazos-i a som s nimi aj s cenou maximalne spokojny, na nete stoja inak ovela viac, oplati sa hladat v inzeratoch. Zuby mi to vybielilo paradne, belsie si ich uz ani neviem predstavit. :slight_smile:

Ahoj, ja mam tiez odskusane tzv. domace bielenie - termoplasticke folie vyrobene podla odliatkov vlastnych zubov a bieliaci gel. Mozem urcite odporucit, min. preto, ze si mozete sami regulovat, kedy uz bielit nechcete / netreba. Zuby mozu byt citlive, ale to je u kazdeho individualne, ja som to dokazala v pohode vydrzat. Co sa vybielenie plomb tyka, tak tie sa vybielit nedaju. Vela stastia :wink:

Neviete náhodou, či domáce bielenie zubov poškodzuje sklovinu?

Vieme. Nepoškodzuje. Poškodenie je len mýtus medzi laikmi. Ak máš sklovinu zdravú, bielenie ti ju nijako nepoškodí. Pri bielení pomocou peroxidu sa mikroskopicky na sklovine otvoria kanáliky, preto treba pár dní po bielení dodržiavať bielu diétu, ale toto neznamená žiadne poškodenie. Tie kanáliky sa zavrú naspäť po pár dňoch. Žiadne poškodenie neprichádza do úvahy. Pri domácom bielení je to tiež bezpečné, keďže doma sa používajú veci s cca. 10 % peroxidom, zubár používa až 37 % peroxid, takže o poškodení nemôže byť reč. Ešte som nevidel človeka, ktorý by mal z bielenia zubov poškodenú sklovinu.

A kolko si platila za to ozarovanie lampou?

Ožarovanie lampou? Už len z toho pomenovania musíš chápať, že ide len o čistý marketing. Opýtaj sa samotného zubára, či ti povie pravdu, či má v sebe toľko hrdosti. Tá lampa nemá absolútne žiaden skutočný vplyv na podporenie bieliaceho efektu. Je to len čistý zubársky marketing…

Musím Ťa poopraviť s tou lampou. lED svetlo je pri bielení zubov dosť podstatné. Už aj zubár keď Ti robí blomby, alebo dorába zuby na predných jednotkách tak musí použivať LED svetlo. To má svoje aktivačné účinky a urýchluje aj celý proces.

Bielenie zubov doma - http://track.ibright.sk/produc...

Ahojte. Všimla som si že ste tu písali nejaké ožarovanie lampou na vybielenie zubov. Ako takéto bielenie prebieha, aký je efekt a koľko to hlavne stojí? Mám dosť veľké depky z mojich zubov, ktoré nie sú až také biele aké by som chcela:( Vždy som túžila mať krásny úsmev a teraz som si už povedala, že preto idem aj niečo spraviť! Chcela by som zistiť aké rôzne metódy bielenia existujú a čo vyskúšať ale nechcem zase aby to bolo príliš drahé. Ďakujem za rady

neviem ako presne taketo bielenie prebieha ale je to drahe pretoze to vykonava zubar…takze keby si sa rozhodla ze chces ist na takyto zakrak tak si musis urcite viacej penazi pripravit ako keby si vyskusala len nejaky pripravok na bielenie zubov