Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Nevieš koľko približne to stojí?Ale aj som si myslela že to je drahšia záležitosť. No veď nad tým som tiež premýšľala, len som pozerala že tých prípravkov na bielenie zubov je strašne veľa a neviem ktorý je taký najlepší a ktorý by mi aj skutočne zabral. Vieš mi poradiť?Ty si nejaký už skúšala?

fakt si netusim trufnut kolko takyto zakrok moze stat, skus si kuknut na nete, mozno tam to niekde bude napisane, len ja nemam cas ti to hladat…skusala veru, ale iba take tie domace recepty ako soda bikarbony a citron, ale pravdu povediac vobec to nezaberalo a nevidela som ziadnu zmenu…ale teraz sa mi zda ze su nejake take tie pasty s bieliacimi ucinkami…to ta nelaka vyskusat?

Práveže láka, len tých pást je veľmi veľa a tak neviem ktorú by som si mala kúpiť. Pretože už keď investujem peniaze, tak by som chcela nejakú kvalitnú po ktorej budem vidieť aj nejaké výsledky. Vieš mi nejakú poradiť, skúšala si nejakú?

hej to ta chapem, je ich ozaj dost vela teraz v ponuke a ani ja som spociatku nevedela ktoru si mam kupit ale moja kamaratka a aj sestra mi poradili aby som si vyskusala kupit white-look pastu na bielenie, tak som tak aj spravila a zatial je to v pohodcike…uz ju pouzivam nejake obdobie a zacinam vidiet uz aj vysledky…uvidim ako to bude po case ked ju budem dlhsie pouzivat…tak ak chces skus, nie je ani taka draha

Ahoj Radiss, všimla som si že si tu spomínala pastu ktorú si plánujem aj ja kúpiť a vyskúšať. Ty si koľkokrát denne s ňou umývaš zuby a po akom dlho čase si si všimla nejaké výsledky? Ďakujem za odpoveď:-)

Denisa ahoj, no tak snazim sa dodrziavat podla toho co je napisane na obale a to ze dva krat za den by sa tou pastou mali umyvat zuby. Tak to aj dodrzujem, sem tam iba raz za den ked pozabudnem, ale to je malokedy. A vsimla som si tak po troch tyzdnoch ze sa mi zosvetlila zubna sklovina. Nad ktorou premyslas, lebo su tri druhy, hm?

Lenže som pozerala na internete že sú tri druhy tých pást, ty si si to ktorú kúpila? Ako videla som že jedna je pre fajčiarov tak tú by som si určite nekupovala keďže nefajčím ale teraz neviem či tú enzyme alebo intensive si kúpiť, ktorú by si mi poradila? A ešte som sa ťa chcela spýtať či sa nemôže stať, že používaním tejto pasty by sa mi mohla zvýšiť citlivosť zubov? Nemála si s tým problém?

Žienky, vyskúšala som už viacej produktov na vybielenie zubov. Ale iba jeden z nich mi aj skutočne trošku vybielil zuby. Nebolo to o veľa stupňov ale všimli si to aj iný ľudia čo bolo pre mňa dôležité a čo ma tešilo, že mi ľudia hovorili aké mám pekné zuby. Používala som white-look systém, nie je to ani drahý produkt a ani náročný na používanie. Tak ak hľadáte a chcete sa vyhnúť zubárom a neminúť veľa peňazí tak by som radila vyskúšať :slight_smile:

Rozumiem, ale tak odporúčané je dva krát za deň, áno? Aby sa dostavili nejaké výsledky? Pozerala som buď pastu intensive alebo enzyme, ktorú by si mi poradila? Ktorá je lepšia, či to je úplne jedno?

Ano Deniska doporucuje sa dva krat za den, tak je napisane aj na zubnej paste ked si precitas jej pouzitie, ak by si mi nahodou neverila, pozri si to tam:-) Myslim, ze obidve su rovnako dobre. Ale pocula som, ze vacsina ludi pouziva tu intensive, pretoze obsahuje aj bieliacu latku, ktora rozpusta aj hlbsie zafarbenia na zuboch. Tak ak mas s tymto vacsi problem, tak si vyber asi tu.

Radka vďaka za informáciu. Ale keď si mi dlhšie neodpisovala tak som sa rozhodla aj sama. Ale dobre som vybrala, kúpila som si v dm drogérií tú, ktorú si mi napísal že väčšina ľudí si ju kupuje. Už od pondelka ju používam, tak som zvedavá či sa dostavia aj nejaké výsledky:-)

Jezisi, zase si tu robi white look reklamu? A to ti nie je jasne, ze si si tu vypisovala s predajkynou? :smiley: Ved to chodia robit do kazdej diskusie na internete a pritom im ta pasta nijako nezabera. Neobsahuje ziadnu latku, ktora by vedela bielit zuby, uz sa to com vela pisalo a vsade same negativne recenzie. V reale nepoznam nikoho komu by to pomohlo, len sama nespokojnost, ved je to len zubna pasta, nic viac…pastou zuby nevybielis…umyjes, ale nevybielis…

S čím máš teda ty dobré skúsenosti, čo tebe pomohlo vyblieliť zuby keď tvrdíš že tieto zubné pasty nie sú dobré? Vedela by si mi niečo iné poradiť? Pretože snívam o tom, aby som mala krajšie a belšie zuby, len neviem ako na to a peniaze na to, aby som si zaplatila odborné bielenie u stomatológa bohužiaľ nemám:/

Trosku zbezne som si citala diskusiu dievcence co si tu vypisujete…nechcem nejako propagovat ziadny produkt, preto tu nebudem ani pisat ktory pouzivam, ale mozem povedat ze sice pasty az tak nevybielia zuby, ale myslim ze udrzuju belost…pouzivam uz vyse roka jednu a mozem povedat ze stale mam rovnako pekne biele zuby…predtym ked som si umyvala zuby len klasickou zubnou pastou, tak som si vsimla ze som ich mala zazltnute, pretoze pijem dost velke mnozsto kavy…ja som predtym bola aj na bieleni u zubara a tam mi odporucil aby som si uz len pastami urcenymi na bielenie umyvala zuby a tak aj robim…takze toto je moj nazor…

V pohodicke, som rada ze si si to vyriesila sama:-) Ved uvidis, sama posudis ci je fajn alebo nie. Kazdopadne aspon ju vyskusas a ked ti nebude vyhovovat tak budes vediet ze si mas nabuduce kupit nejaku inu. Si predstav ze mne aj mikulas doniesol len zubnu pastu a sprchovy gel, neviem co mi tym chcel naznacit :smiley: :smiley:

Zeny, citala som tu trosku diskusiu a nedalo mi sem nenapisat. Ako myslim ze moja skusenost nebude cisto len zasluha zubnej pasty white-look, pretoze predtym som podstupila odborne bielenie u mojho stomatologa. Ale on sam mi povedal aby som nadalej pouzivala len pastu, ktora ma aj nejake beliace ucinky, aj ked vie ze uplne vybielit nedokazu, ale ze udrzavat ich takymito pastami, po ich zakroku je dobre. Uz mesiac pouzivam tuto pastu (vid. obrazok aby ste verili ze ju pouzivam) a nemozem sa stazovat. Pasta mi vyhovuje vo vsetkom, chut je fajn, nedrazdi mi dasna a nie je draha. Toto je moj nazor:-)

Ale prosim ta :slight_smile: sledujem tieto diskusie posledne dni a vsimla som si, ze ten tvoj white look pridava posledne dni rovnake propagacne komentare do kazdej diskusie…je to jasna samoreklama predajcu na jeho neucinny produkt, ktory sa vraj v lekarnach nijako extra nepredava (pocula som od pani magistry v lekarni) :slight_smile: lebo vraj nepomaha, tak si ti ludia navzajom nedoporucuju…

Môžem sa ťa znovu spýtať že s ktorými produktami máš ty dobré skúsenosti, už som sa ťa to pýtala aj vyššie a ešte som nedostala stále odpoveď. Iba tu píšeš babám ktoré napísali svoju skúsenosť. Budem vďačná, lebo fakt ma to zaujíma, keď nie tento tak ktorú pastu?

Vierka je to zbytocne, vies kazdy si moze vyjadrit svoj nazor. Kazdemu vyhovuju ine produkty, tak to bolo a tak to aj vzdy bude. Nemozes niekomu rozkazat, ale ked sa niekto pyta na radu tak mozes poradit a je uz na nom ci vyskusa alebo vobec nie. Ci si necha poradit ale si spravi po svojom

Tak pokiaľ ti zubár povedal, že smieš tak si ich nechaj vybieliť a uvdíš. Ja som bielenie nepodstúpila takže poriadne ti neviem poradiť. Ale viem , že sa to robí vtedy, ak máš zuby v poriadku.