Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

@simurka56 podla mna este dojde cas na to aby si ten usmev a tie zuby ukazala svetu, nie?? :slight_smile:
videla som bielenie o ktorom ste tu pisali, su aj ine sposoby? je to dobra cena za bielenie?
myslela som si, ze cim drahsie bielenie tym lepsie, ze vlastne to bude ucinnejsie ale neviem ci ozaj je to tak kedze som este nist nevyskusala :frowning:

Čím drahšie tým lepšie? To vôbec nie, cenou sa riadiť nedá, nie zakaždým cena hovorí o kvalite, neplatí, že čím drahšie tým lepšie, kvalitnejšie :wink:

presne ja som kukala rozne bielenia a tie ceny su rozne, z niektorych sa mi az oci pretacali.
Preto pouzivam Day Night, ten je super aj po strane cenovej a tiez aj mi to prinasa vysledky. Mam biele zuby ake som donedavna vidavala len v reklamach v telke :smiley:
A teraz je to konecne moja realita z ktorej sa velmi tesim :slight_smile: Neplati to, ze cim vyssia cena tym lepsie vysledky. Takze skor po vysledkoch a po zlozeni by som sa kukala a nie po cenach.

Tie reklamy nam fakt niekedy dokazu riadne zamotat hlavu, co?? :smiley: Ja ked vidim nielen tie zuby v telke v reklamacha ale aj tie tela niektore :smiley: :smiley:

lenze rozdiel je v tom, ze belsiu farbu zubov vieme docielit skor ako tie idealne tela v reklame, to uz je beh na inu trat, to uz je viac ako maraton by som povedala :smiley:
ale ano je to lakave, ked to aj ja vidim, ale tak nebudem mat depku z toho, momentalne sa tesim z toho, ze sa mi podarilo docielit ziarivy usmev :stuck_out_tongue: dnes je sice tolko moznosti, ale stale je vela ludi, co ho nemaju, co nenasli nejako tu cestu, ze ako na to, takze ja som rada, ze som ju nasla :stuck_out_tongue:

to ano acidumka, ale zase to viem, ze na tom musim pracovat, aby som take mala, ale s tymi zubami to je tak trosku o niecom inom.
Swetluska ale vies co mne najviac pri tomto vyhovuje?? Ze tie zubne pasty, co su k tomuto bieleniu tak jedna obsahuje 100% kokosoveho oleja a druha zase aktivne cierne uhlie, ze neobsahuje nic take, co by mohlo nejako uskodit pri dlhodobom pouzivani :stuck_out_tongue:

anooo, to sa tesim aj ja z toho, myslim, ze kazdy by sa aj :slight_smile: predsa len nie je vela takych past s prirodnym zlozenim, ktore nemozu uskodit, preto ja si to vazim, ze som na nieco taketo narazila :wink:

baby esteze uz tolko ruska sa nenosia a mozeme sa usmievat :smiley:
ja som si uz aj minuly tyzden dala ruz, konecne som sa tak lepsie zensky citila, uz aby to cele bolo fuc :slight_smile:

Nečítala som celú diskusiu, ale písali ste tu o nejakom bielení, môžete mi napísať čo to bielenie zahŕňa, čo je to zač? To sú len pasty?
Lebo o tých som čítala, ale nepochopila som, či je to len o pastách alebo ako?

Ahoj poradkyna89 - bielenie Day Night spočíva v tom, že kefka má led svetlo a tiež, že vibruje a taktiež, že jedna pasta detoxikuje ústa zvnútra a druhá bieli zuby, keďže obsahuje aktívne čierne uhlie. Sú dve možnosti môžeš si kúpiť jedno alebo druhé, buď celý set ako ti posielam fotku ako som si ja kúpila alebo len samotné pasty, ale podľa mňa je lepšie si zaobstarať hneď celý setík :wink:
fre

Ahoj, ja s ambulantným bielením zubov skúsenosti moc nemám, ale môžem ti odporúčiť domáce bielenie, ktoré je už v dnešnej dobe pomerne bezpečné a aj účinné. Vyskúšal som bieliaci set od značky Biela perla. Vytvaruješ si tam náustky špeciálne pre seba a potom 14 dní si bieliš zuby pomocou špeciálneho gélu a aplikátora. Bieliace systémy nájdeš napríklad aj v tomto e-shope: https://www.kodino.com/sk/obchod/dm-drogerie/ za pomerne dobré ceny. :slight_smile:

Ahoj Radoslav_ - s týmto čo píšeš skúsenosť nemám ani som o tom v živote nepočula. Používam set, čo som o ňom vyššie písala, aj fotku čo som pridala a to mi sedí, to aj odporúčam. Pasty sú príjemné aj chuťou a vidím, že mám zuby belšie, čo je vlastne najdôležitejšie :wink:

Toto pouzivam aj ja a zboznujem ako ta kefka vibruje ako svieti :slight_smile: Myslim, ze toto by bolo zaujimave aj pre takych ludi ktorym sa moc do umyvania zubov nechce.

To mas pravdu, Day Night set som kupila aj muzovi, zaujalo ho ako svieti ta kefka a tiez ked videl zmenu na mojich zuboch tak to zacal viac spominat, tak som mu len tak urobila radost. A uz rozmyslam, ze aj nasim to zaobstaram. Je to podla mna dobre, ze dnes uz aj bezbolestne a na prirodnej baze sa daju vybielit zuby, to akoze je top :slight_smile:

Je to iné keď to človek vidí na vlastné oči, tak ako aj ty píšeš, že drahý to videl u teba, hneď to je iné, čo? :slight_smile:

najlepsie bolo ked mna sa moja starka pytala, ze co robim, ze mam take biele zuby, ze aj ona by nieco na tu svoju protezu potrebovala :smiley: :smiley: reku ozaj super :smiley:

ale tak to mozes brat ako pochvalu ked ti nieco taketo povedala, ja sa velmi tesim z toho, ze vidim zmenu ale je fajn prijemnejsie, ked ju vidi aj niekto iny, ze ta pochvali a ze sa popyta, teraz som si objednala aj ustnu vodu od Day Night a teda super, potrebovala som aj pasty, tak som si to vsetko naraz objednala a tesim sa :slight_smile:

Bieleie zubor je podľa mna super vec, ja chodím na bielenie pravidelne, aby som si udžala pekný úsmev :slight_smile: zo začiatku som sa toho bála, že ako to bude prebiehať ale je to pohode. Napríklad aj v tomto článku o tom píšu, ako také bielenie prebieha https://bielime.com/blog/ako-prebieha-bielenie-zubov-u-zubara/ . Pre mňa najvačšie prekvapenie bolo, že musím mať najskôr nejaku vstupnú prehliadku pred tým, či mám zuby vhodné na bielenie :roll_eyes: :innocent: