Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

nevedela som teto veci okolo toho je to pre mna nove, ale tak aspon viem a teda do buducna sa tiez budem chciet tomu vyhnut ked je to takto :smiley:
sice po bielom usmeve tuzim, ale tak nie za takuto cenu, ze by som stravila pol dna niekde na bieleni a este aj by sa mi prevetrala penazenka :smiley:

ale nikde nie je napisane, ze to musis mat za taku cenu, da sa to aj inak docielit :slight_smile:

acidumka chodim chodim, predsa uz som si parkrat bolest zubov zazila a uz viac po tom netuzim, takze k zubarovi chodim tak ako treba :wink: radsej prevencia ako potom hasit problemy :wink:
swetluska ano ano su rozni, ja som rada, ze si to muz vsimol, lebo to nezvykne, takze bolo to pre mna takym prijemnym prekvapenim :wink:
dojrala to je jasne, to je pravda :slight_smile: toto bielenie je dobre, podstatne je pouzivat ho kazdy den rano a aj vecer, co sa tyka tych kriklavych ruzov tak ano, tie ja zboznujem, aj teraz akurat kamoske posielam objednavku ake nove chcem :smiley:

Ahoj magola - mňa vieš čo potešilo? Že sú aj náhradné nadstavce na tú kefku, že nemusím meniť celú keď už budú štetinky rozstrapkané :star_struck:

to bielenie, ta kefka, o ktorej tu pisete. Tak ona len svieti alebo aj nejako vibruje alebo nieco jak byvaju tie elektricke kefky?

vies co ja som si to hladala a nasla som si aj to bielenie, aj tu kefku a ona aj kmita, teda mam na mysli tie stetinky a tym padom by mala efektivnejsie a lepsie cistit zuby.
Ale v praxi to ja este oskusane nemam. Ale moze to byt fajn, lebo nejde podla mna len o bielenie ako take, ale tiez aj o to aby zuby boli dobre vycistene :wink:

Ja mam v praxi vyskusanu aj tu kefku a vibruje, je to super, je to ucinne a efektivne, je to lepsie akoby si pouzivala len obycajnu kefku :slight_smile:

to ano to je dobra vec, lebo menit kefku len skrz to, ze by som mala roztrapkany koniec, to by ma veru nepotesilo :confused:
@bibiky aj svieti a aj vibruje, cize vlastne tie kmity, to vibrovanie lepsie cisti zuby, tak, hm akoby som to povedala, kvalitnejsie vycisti plochu celeho zuba :slight_smile: ale na to prides az po skuseni, lebo ja tiez som si to najskor nevedela predstavit :slight_smile:

Bibiky už si ju dávno mohla mať doma a vyskúšať si to na vlastných zuboch :hugs: :crazy_face:

Je to tak :slight_smile: Nie je nad to vyskusat si nieco taketo na vlastnej kozi, viem to aj sama podla seba. Ze najlepsie si viem urobit nazor ked si sama poskusam, co mi vyhovuje.
Magola sesterka ta bola schopna pouzivat kefku az do neviem kedy. Uz kolkokrat som u nich bola, ze umyt si ruky v kupelni a kefka taka, ze ja by som ju uz trikrat vyhodila :smiley: A duplom by som si s nou neumyvala zuby :smiley:

boze baby tymto ste ma veru vyprovokovali a objednala som si celu sadu Day Night :slight_smile: Mate pravdu v tom, ze bude najlepsie, ked si to vyskusam a nebudem sa vas tu uz viacej vypytovat. Tak dam vediet, ked mi dorazi, ked zacnem pouzivat a potom sa podelim o svoj nazor.
Som zvedava ci bude s tym rovnako v poho ako vy :smiley:

To vazne si si nieco take objednala? O bielych zuboch aj ja snivam, ale mam respekt pred roznymi sposobmi :roll_eyes:

To sa neboj…Aj ja som mala rešpekt…Najmä pred zložením…Lebo som mala obavu, že bielenie automaticky obsahuje kopu chémie, čo može zubom skôr uškodiť ako pomôcť…Ale nie je to celkom tak…Sú aj spôsoby bielenia, ktoré sú k zubom šetrné…A práve ja som čosi také hľadala a sa mi to podarilo…Samé od seba sa ti zuby nevybielia, to ti je hádam jasné, či?..

Hlavne kefku nepouzivaj donekonecna :smiley: Aby to nebolo tak ako ja som vyssie pisala ako ta moja sesterka pouzivala :smiley:
Matulina poviem, ze toto je normalna vec, myslim si, ze kazda jedna z nas ma pred tym respekt, ved ja tiez preto som velmi pozerala na zlozenie, aby som nekupila nieco, co by mi nejako uskodit mohlo :slight_smile:

Ale tak myslím, že to treba pozorovať v akom stave je kefka, ja už len keď vidím náznak trošku roztrapkania, tak mením :smiley:

Jo, to je to co som ja pisala. Neviem si predstavit, ze by som niekolko mesiacov jednu pouzivala len, predsa len cistim si zuby minimalne dvakrat denne, niekedy aj viacej takze kefka dostava akoze riadne zabrat, a myslim, ze to by mala byt prirodzena vec, ze si ju budeme menit pravidelne!

ty si to nevieš, ale pre niekoho je to bežná rutina, akože je mi to divné, ale tak čo už, ako sa hovorí, tak každý sme nejaký nie? :smiley:
aká som ja rada, že Day Night sa dá objednať cez internet, že nemusím nikam chodiť keď je takáto hektická situácia :smiley: lebo teraz mám problém ísť čo i len do obchodu po chleba nieto ešte niekam inam :smiley:

aj si teraz objednavala??
chcela som vediet, ci nie je problem s dodanim momentalne :slight_smile:

nie je, normálne eshop funguje, takže si vieš objednať a príde ti to všetko až domov, to je na tom teraz super, že ozaj ani päty z domu nemusíme vytrčiť a kúpime si čo potrebujeme :slight_smile:

…keby sme si aj ine veci mohli objednavat co?..ale tak potrebujeme ist aj von…ja nechodim nikam, len na dvor, takze ked mam ist do obchodu tak sa tesim, ze aspon nejaky kontakt…ze s niekym par slov prehodim…co ma teraz trosku mrzi, ze sa staram o zuby dennodenne tesim sa z toho, ze su ziarivejsie stale viacej a nik iny to nevidi, kedze mam rusko…:frowning: