Bielenie zubov "Áno" alebo "Nie"?

Snirerka ked si ho nepodstupila tak ako vies? Ako nechcem tvrdit ze nemas pravdu, ale kolko ludi ma problemy zo zubami a ked im to jednoducho zubar odsuhlasi tak mozu ist na bielenie. Je to v prvom rade na stomatologovi ci bude chciet vykonat bielenie alebo nie. Ja napríklad uplne zuby v poriadku nemam ale mohla som podstupit, lebo to nebolo az take zavazne a teraz si ich uz len pravidelne umyvam a som rada ze som to takto vyriesila lebo mam o mnoho krajsie zuby:-)

To máš pravdu, len keď písala že má skúsenosti s nejakými produktami tak ma zaujímalo že s akými. Veď mohli by sme aj my iné vyskúšať, aj keď ja som spokojná s tými čo teraz používam ale tak nebránila by som sa ani nejakým novým. Ale vidím že sa odpovede asi nedočkám

Zaujimalo to aj mna ale nedockame sa odpovede, takze kaslime sa uz na to:-) Pokial ti vyhovuju tie co teraz pouzivas tak naco by si ich menila, je to zbytocne, teda aspon podla mna

Niekedy to ale take lahke nie je, nie vsetci si mozu dovolit odborne bielenie u zubara ktore stoji stovky eur…ako co sa tyka mna, tak to mozem len doporucit, kedze som take bielenie podstupila a je to fakt dobre…len potom sa o vybielene zuby treba uz stale starat a davat si pozor aj co clovek je a poriadne si ich cistit…vacsinou musis mat v poriadku zuby ale ja som aj mala kaz ale mi to predtym spravili a nebol problem ze by mi ich nechceli vybielit…este zalezi dost aj od toho ze kde ti ich bielia…

@kreolla to je samozrejmost ze potom sa treba starat o zuby ale aj celkovo sa o svoje zuby musime starat poriadne aby sme nemali problemy. Ved ked uz niekto zaplati cca 300€ za vybielenie zubov, tak je jasne ze sa o ne bude starat. Teda aspon ja by som sa starala. Ale ine som chcela. Chcela som vediet ci chodis pravidelne aj na dentalnu hygienu, hm?

V tomto mas pravdu a tak som si to aj povedala ze pokial sama nevyskusam tak nebudem vediet ze ci mi vyhovuje alebo nie. Moze mi x ludi povedat ze je dobra a x ludi ze im nevyhovuje ale aj tak najlepsie ju odskusam sama na sebe. A zatial mozem napisat ze fajn, vyhovuje mi. A fajn chuti, lebo nie vsetky pasty maju dobru prichut ktoru znesiem, kedze som dost vyberava:/

Ved ano, mas pravdu. Tak isto to vnimam aj ja, ze ked uz vysolim tolko penazi tak sa snazim sa starat co najviac o zuby. No podla toho, co pre teba znamena pravidelne navstevovanie. Tak raz do pol roka chodim na dentalnu hygienu a mne to staci. Myslim, ze vzdy lepsie ako keby som vobec nechodila. Castejsie tam chodit si nemozem dovolit, lebo predsa len to nestoji 5€

keby ludia nezili takym zlym zivonym stylom tak by aj zuby mali krajsie. napriklad ja som nikdy nefajcila a aj kavu si dam maximalne tak raz za tyzden a myslim si ze moje zuby su vo velmi dobrom stave. tym padom nemusim vyhadzovat peniaze ci uz na nejake drahe zubne pasty alebo nebodaj za vybielenie zubov laserom co stoji dost penazi. a najdolezitejsie je si umyvat zuby aspon 3 krat za den!

Dorkip na jednej strane mas pravdu, lenze si zoberme druhu skupinku ludi, ktory proste ani nefajcia, ani nepiju kavu a ani sa nestravuju nejako nezdravo a jednoducho tie zuby pekne nemaju. Napriklad mnohym mamickam po porode zacali zltnut a kazit sa zuby a mnohe ine pripady. Myslim si, ze ich vobec nemozme hadzat do jedneho vreca. Myslim, ze u takychto ludi je normalne ze sa snazia nieco so svojimi zubami spravit a ja to kvitujem. Vzdy lepsie ako to nechat len tak a cely zivot kvoli tomu trpiet. Len tam potom nastava ta situacia, ze mnoho takychto ludi nema vela penazi na bielenie u stomatologa tak zvolia radsej lacnejsie produkty. Ako kury, pasty, pasiky a ine… A predstav si niekomu aj lacnejsie produkty zaberu. Som ale rada, ze ty taketo problemy nemas. Lebo ja som si nimi presla a nie je to ziadna sranda. Takze mozes dakovat bohu ze nemas problemy so zubami. Trosku som sa rozpisala, ale snad ti to nebude vadit a pochopis co som ti chcela tymto prispevkom napisat :slight_smile:

@kreolla kolko platis za dentalnu hygienu? To stoji okolo 30€, nie, ci viac platis? Aspon teda tak som na internete pozerala, ale mozno tam boli zle ceny napisane. Jasne chapem, ved to ide do penazi. Preto som sa pytala, lebo sa rozhodujem, ze ci ist alebo nie. Rozmyslala som, ze by som isla na dentalnu hygienu a potom by som len pasty s bieliacimi ucinkami pouzivala. Neviem sice, ci je tam nejaka sanca ze budem mat krajsie biele zuby ale za skusenie to asi stoji:)

Ahojte .
Mám skúsenosti s niekoľkými prípravkami ktoré po určitom čase fakt zaberajú. Ide o produkty značky White Look ktoré majú veľmi ľahkú aplikáciu a pomerne aj v krátkej dobe zaberajú a hlavne sú šetrné k ďasnám a nie sú škodlivé. Ak by ste si ich chceli kuknúť nechám vám link aj s menšou zľavou http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/

keby platim 30€ tak chodim aj castejsie ale ja platim za jedno osetrenie 49€, co je celkom aj dost a preto tak casto nechodim. ale zase som spokojna. vzdy lepsie ako lacnejsie a nekvalitne. dentalnu hygienu ti odporucam, je dobre tam chodit. o zuby sa treba starat dokladne. a co sa tyka tych bieliacich past, ved vyskusaj. ako ja si umyvam len takymi a uz dlhu dobu. mne aj taketo pasty vyhovuju a uz len striedam znacky, prichute a pod.

Presne tak ako si napisala:-) A ktoru mas teraz? S ktorou si umyvas zuby? Lebo ved je ich viacej typov, ktora ti vyhovuje aj chutovo? Si vyberava? Tak to nie je bohvie co:-) Ale co sa tyka zubov a kozmetiky som aj ja dost vyberava a nie ze vyberava ale asi rozmaznana. Musim mat len tu najlepsiu kozmetiku. Ako nahle mam nejaku lacnu a inu tak sa vyhadzem a spravi sa mi akne:/

@kreolla aha, tak to ti verim, 50€ je uz fakt dost, keby mas chodit kazdy mesiac tak to ide riadne do rozpoctu, ani sa ti teda necudujem ze chodis len sem-tam. Tak skusim tu dentalnu hygienu a nie je to neprijemne? Da sa to prezit? Este k tym pastam, ktora je podla teba fajn? Vies nejaku poradit?

Ahoj:-) Chcela by som sa informovat, kedze mas skusenosti s tymi produktami a rozmyslam nad nimi, ze by som ich zacala aplikovat aj ja, kedze by som chcela mat belsie zuby…Po akom case si si vsimol viditelne vysledky? A ako sa aplikuju tieto produkty, kedze pises ze je lahka aplikacia?..za odpoved vopred dakujem

to je taka dost divna otazka, kedze pre mna je kazdy jeden krok ktory mi robia s ustami a so zubami neprijemny. nerada chodim k zubarom ale toto sa da prezit aj ked najprijemnejsie to nie je. da sa to prezit, keby sa nedalo, tak ti to napisem na rovinu aby si nesla. momentalne pouzivam enzyme pastu white look, ta je fajn, vyhovuje mi zatial. beriem ju ako klasicku pastu akurat to ze obsahuje nejake tie latky ktore podporuju aby bola belsia sklovina. ale inak z toho nerobim nejaku tragediu. dobra je, tak si ju kupujem

@kreolla ved toto, ze akykolvek zasah do ust je neprijemny:/ Akurat za hodinu som objednana k zubarke, ide mi jeden kaz opravovat a uz sa na to asi tyzden psychicky aj fyzicky pripravujem:/ Nemam to rada:( Aha, tu som videla v obchode, spytam sa zubarky co hovori na tieto pasty a cestou si nejaku pojdem kupit, kedze uz sa mi minula ta, ktoru som doteraz pouzivala

ako dopadla navsteva u zubarky? prezila si opravu kazu? uplne sa viem vcitit do tvojej situacie, kedze vrtanie z celej duse nenavidim. preto sa snazim co najviac sa starat o zuby, aby som tymto veciam predisla. pytala si sa aj na tie pasty? co ti povedala?

Su tri druhy, to mas pravdu ale mne vyhovuje kazda. Nevidim v nich nejaky specialny rozdiel, chutovo mi pridu vsetky rovnake a vsetky su fajn. Nie si sama, neboj, ja som taka ista. Manzel si uz zo mna srandu robi, ale tak mam overenu znacku a tu stale pouzivam a aj pouzivat budem. V tomto sa neoplati experimentovat

To iste tvrdim aj ja, ze ked uz clovek je na nejaky produkt zvyknuty tak nepotrebuje ho menit. Tieto pasty som ale myslela ze kazda ma inu chut. Nejaku vyskusam a teda uvidim, ked tvrdis ze chutia podobne. Potom je jedno ktoru si vyberiem. A oni maju ake zlozenie?