Bielenie zubov - poradte pripravky

Viete mi poradiť niekto nejaké dobré voľnopredajné prípravky na bielenie zubov? A ktoré sú lepšie - gély, pasty alebo púdre?

AHOJTE :slightly_smiling_face: VIDIM, ZE SA TU OHLADOM TEJTO TEMY MOC NEDISKUTUJE ALE PEVNE DUFAM, ZE SA ZACNE A ZE SI TU NAVZAJOM PORADIME NEJAKE UCINNE METODY NA VYBIELENIE ZUBOV. AJ JA BY SOM CHCELA ZACAT NIECO POUZIVAT, ABY SOM V LETE MALA KRAJSIE ZUBKY ALE VOBEC NEVIEM CO :roll_eyes: TAK KTO MA NEJAKE SKUSENOSTI, TAK SEM S NIMI :blush:

a uz si skusala nejaky produkt emkiria na bielenie? ci vobec ziadny? a nad takym odbornejsim bielenim u zubara neuvazujes?

ESTE SOM ZIADNY NESKUSALA, KEDZE MAM PRED NIMI TROCHU RESPEKT. BOJIM SA, ABY MI NEZNICILI ESTE VIACEJ ZUBNU SKLOVINU A PRETO SOM SI NAJPRV PRISLA PRE RADY OD INYCH, KTORY NEJAKE SKUSENOSTI MAJU. NA ODBORNYM NEUVAZUJEM, KEDZE FINANCNA SITUACIA MI TO NEDOVOLUJE BOHUZIAL :frowning_face: KEBY MAM NA TO, TAK UZ DAVNO IDEM A NERIESIM ZIADNE LACNEJSIE PRODUKTY :confused:

aj som si myslela, ze tvoja odpoved bude takato. tak podme teda riesit tie lacnejsie varianty. pokusim sa ti pomoct, kedze nejake skusenosti mam. pocula si uz o bieleni zubov kokosovym olejom?

Kokosovým olejom si bieliť zuby?:scream::open_mouth: Čoooo prosím??:scream: Som fakt zvedavá, ako to vysvetlíš, lebo som ešte nič také nepočula!

ano dobre vidis! napisala som, ze sa daju vybielit zuby aj kokosovym olejom. je to taky specialny produkt, ktory sa vola Brilliant COCO - je to za studena lisovany kokosovy olej s matovou prichutou, ktory sa pouziva na takzvany OIL Pulling. su to take sacky 10ml a v jednom baleni sa nachadza 14 takych sackov, takze ide o 14 - dnovu kuru. pouzivanie je uplne jednoduche. neviem, ci ti aj to mam opisat alebo si to kuknet na nete?

Simcora
Čo to znamená “OIL Pulling”???

ahoj karollana. OIL Pulling zjednodusene znamena, ze ide o prevalovanie primeraneho mnozstva oleja v ustach po dobu cca 20 minut. no moze to byt aj menej. ten produkt, ktory som tu spomenula staci ked ma clovek 15 minut v ustach. inak na nete je o tom vela clankov, skus pozriet.

SOM RADA, ZE SI MA HNED POCHOPILA A ZE SA MA NESNAZIM PREHOVARAT NA TIE DRAHE BIELENIA! NO NIECO SA TAKE DO MOJICH USI DOSTALO ALE NEVIEM NIC KONKRETNE A PRETO BY SOM BLIZSIE INFO PRIJALA. TO KOLKO TAKA KURA KOKOSOVYM OLEJOM STOJI?:slightly_smiling_face:

Babuľky mám ten produkt ktorý tu spomínate už doma :wink::slightly_smiling_face: Nevedela som vydržať a hneď som si ho objednala, lebo ma zaujal :blush:
2019-03-27_121152

No bola by som rada, keby si mi napísala aj ostatné veci. Zaujal ma ten produkt lebo som vôbec netušila, že niečo takéto existuje. Som milo prekvapená :stuck_out_tongue_winking_eye::smile: A stačí 14-dňová kúra na vybielenie? Za taký krátky čas dokáže vybieliť úplne zubnú sklovinu alebo treba aj dlhšie používať?

Simcora
Takže je to v podstate vyplachovanie úst kokosovým olejom, hej? Správne som tomu pochopila? A z toho ťa nedaví, keď to musíš mať 20 minút v ústach?

ahoj Karolinka… tento produkt o ktorom sa tu bavite som zacala minuly tyzden pouzivat aj ja… prvy den som mala trochu problem, lebo ten olej v sacku je taky hustejsi ale hned ako sa mi v ustach rozpustil, tak to uz bola pohodicka… prirovnala by som to k ustnej vode… a teraz mi to uz nerobi ziadny problem, lebo som si na to zvykla… takze nemusis sa bat, ze by ti z toho bolo zle… chuti to fajn, kedze to ma taku matovu prichut…

To ako dlho musíš používať, aby si zbadala nejaké výsledky?:astonished:

Este som tu nikde nevidela napisanu cenu tohto produktu. Viete mi niektora babula napisat, co to stoji? Lebo co som sa doposial stretla s bieliacimi produktami, tak vsetky boli vacsinou dost drahe:-/

Barca786 cena závisí od toho, aké balenie si objednáš. 2 - týždňová kúra stojí 15,99€, 4 - týždňová kúra 28,99€ a 6 - týždňová stojí 40,99€ a plus k nej dostaneš aj darček. Neviem či to je pre teba veľa, ale mne to prišla fajn cena a preto som hneď objednávala :wink::slightly_smiling_face:

zuby nebielim, mam ich velmi citlive. Použivam ale zubne pasty s bieliacimi učinkami. Tie pasty totiž obsahuju mikro kryštaliky a zuby pekne a dokladne vyčistia, takže zuby vyzeraju byt biele

ahoj martan… a nesposobili ti tu citlivost zubov prave tieto zubne pasty? lebo co som citala rozne studie, tak bieliace pasty nie su bohvie ako dobre pre zuby… neskusala som nikdy, tak osobne neviem povedat ale tak ma to napadlo, ci to prave z toho nemas…

ahoj klaudia… to su ceny produktu brilliant coco? akurat som si to chcela ist pozriet na ich stranku a uz nemusim, ked si to tu napisala… dakujem :slight_smile:

Monika Vrchovská áno, tieto ceny ktoré som tu napísala patria k tomu produktu :wink::slightly_smiling_face: Ideš ho skúšať?