Bielenie zubov - poradte pripravky

Bielenie zubov - https://buyibright.com je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

ano klaudia, idem ho vyskusat… aj na instagrame ich sledujem a ked vidim, ake maju tie babule krasne biele zuby, tak to musim aj ja odskusat… cez vikend som spravila objednavku, tak uz len cakam kedy to dorazi :slight_smile:

Nevedela som, ze su rozne balenia. To je fajn:-) Velmi ti dakujem za odpoved. Ako pozeram na tie ceny, tak prevdepodobne zvolim zlatu strednu cestu a COCO si objednam na 4 tyzdne. To by uz mohol byt viditelny vysledok, ze? A to akurat budem mat krasne zuby na bratovej svadbe:-) Ozik a este som sa ta chcela spytat, nevies ci je dobra aj ta bambusova kefka?

barca ta je super :)… minuly tyzden som od draheho dostala dalsiu, kedze ta moja je uz roztrapkana a je mi ju luto vyhodit :D… a aj kyticku k nej som dostala ;)…IMG_20190512_174058

1 Like

Monika Vrchovská dobre si spravila :wink::+1: Keďže viem, aká je cca ich dodacia lehota, tak si dovolím napísať, že už olejček COCO na zuby aj používaš, je tak?? Ako sa ti to zatiaľ pozdáva?

Barca786 nie je začo, rado sa stalo :slight_smile: Jasné, že bude vidieť výsledok. 4 týždne je dosť, už po 2 by si mala vidieť :wink: Viem, je vynikajúca! Mám ju doma :wink:

ty vsetko vies Klaudia, ja sa nehram :sweat_smile::laughing:… som sa ti chcela pochvalit, ze uz to mam doma a ze uz si pekne bielim a ty ma takto predbehnes :smile:…pozdava sa mi, je to uplne super… myslela som si, ze budem mat problem to udrzat v ustach 15 minut ale vobec nie, uplne super to je… aj mi to chuti :laughing::yum:

Monika a aku to ma prichut? Da sa to k niecomu prirovnat?

matovu prichut ma… predpokladam, ze vies ako mata chuti a tak isto chuti aj BrilliantCOCO :wink::slightly_smiling_face:… nie je sa coho bat, ver mi!

A na čo to je vlastne dobré? Aj na instagrame som videla nejaké fotky známych osobnosti, že sa s tým odfotili a asi to teda aj používajú. To iba biely zuby, či to má ešte aj nejaké iné účinky?..

Sonyaaa je to dobre na:

  • bielenie zubov
  • osetrenie zubneho kazu
  • odstranenie zapachu z ust
  • lieci krvacanie dasien
  • znizovanie zapalov
  • prevenciu suchosti ust a hrdla
  • liecenie popukanych pier
  • posilnenie imunitneho systemu
  • zlepsenie akne
  • zosilnenie dasien a celusti
    Snad takto staci, vypisala som ti uplne vsetky benefity :slight_smile:

az tolko? :scream::hushed: tomu sa mi nechce verit! alebo ten produkt musi stat vela €…

A predstav si, ze nestoji ani vela penazi a pritom ma tolko priaznivych ucinkov! Treba len hladat, zistovat a nie hned kupovat prvu vec, ktoru v obchode najdes. Cena na 2-tyzdnovu kuru je 15,99€. Tak co, je to podla teba vela??

Tak tomu uver, lebo je to ozaj tak! Mam ti odfotit letak z ktoreho som to opisovala? A cena? Ta vobec nie je vysoka, ved pozri, Darra ti ju tu uz aj napisala :slight_smile:

fiiiiha, teraz sa mi tomu uz vobec nechce verit :astonished::laughing: ved to je skoro za babku. pocitala som, ze mi napisete okolo 40-50€. ale toto je fakt super aj cena a aj tie ucinky. zanet ak ti to nerobi problem, tak by si mohla. rada by som si to aj tam pozrela.

Keby to stalo tak vela, tak by si to ludia moc nekupovali. Vacsinou lacne produkty skusame my slovaci…

1 Like

Prepac, ze az teraz ale skor som nestihala. Tu mas ten letacik :slight_smile: 2019-07-09_101441

2 Likes

to sú len také vrecúška? :astonished: myslela som si, že je to nejaká väčšia pixla a v ňom je ten kokosový olej. ale on je už vlastne naporcovaný na každý deň, že áno? dobre tomu chápem?

to je v pohodicke, aj tak som tu skor nebola. dakujem ti, uz som konecne na 100% uverila tomu, ze obsahuje tolko vela ucinkov! a musim sa vam aj pochvalit, ze som si 2-tyzdnovu kuru objednala :relaxed::wink::upside_down_face:

Ano, to su sacky. Vlastne dostanes taku krabicu v ktorych mas bud 14, 28 alebo 42 sackov. V kazdom sacku je 10ml kokosoveho oleja. Spravne si napisala, ze uz je naporcovany a tym padom s nim nemas ziaden problem. Iba vylejes do ust, drzis a potom vyplujes :slight_smile:

aké ľahké sa to zdá byť :relaxed::upside_down_face: