Bielenie zubov - poradte pripravky

Nie ze sa to zda byt, ono to aj lahke a jednoduche ozaj je! Staci spravit zopar klikov na pocitaci, objednat si balicek Brilliant COCO a potom uz len sacok po sacku si vylievat do ust a uzivat si vysledok - krasne biele zuby :slight_smile:

Ahoj Margita, mozes mi vysvetlit co to je za produkt??? Preco ho tak vela ludi uziva? K comu dopomaha? Som uplne mimo, kedze s takymto ziadnym produktom som sa este nestretla.

Ahoj, jasne ze mozem. Tento produkt je urceny na bielenie zubov. Ak si ho ludia pravidelne a dobre aplikuju, tak za par tyzdnov vidia vysledok a maju krajsie bielsie zuby. Okrem bielenia ukryva v sebe aj ine benefity ako napriklad to, ze osetruje zubny kaz, odstranuje zapach z ust, atd. Tych benefit je dost vela. A je to vlastne za studena lisovany kokosovy olej s matovou prichutou. Takze vdaka mate aj chuti dobre a nie je vobec horky. Neviem, co by som ti este napisala. Ak ta nieco zaujima, tak sa pytaj, dobre?

áno Gitka, už som sa o tom aj presvedčila, že to je ľahké. zvládla som si to najmenšie balenie objednať a už si sáčky aj aplikujem na zuby :relaxed::wink:

1 Like

Super, som rada. A co na to hovoris? Ake boli tvoje prve pocity?

Margita, a podla coho viem, ci si ho dobre aplikujem? Zvladne to kazdy alebo je to narocne? Oha, tak tie vyhody zneju dobre. Zapach ust ma uz nejaky cas trapi a nic mi na to nezabera, ziadny produkt. Tak mi este povedz, kde si to mozem kupit? Lebo si to hned aj pojdem!

zeny a je pravda to, ze teraz Brilliant Coco predstavil aj nejaku novu zubnu pastu?:open_mouth: viete niektora nieco o tom? bola by som rada, keby som sa dozvedela aj nejake blizsie informacie, vdaka:)

Anooooo, maju aj bieliacu zubnu pastu Zero Waste. Ja ju mam uz aj doma a je vynikajuca :relaxed::slightly_smiling_face: Co by si o nej chcela vediet? Pytaj sa, budem ti odpovedat :slight_smile:

vaaaazne elizska?? tak v tom pripade mi vsetko o nej napis! zaujima ma z coho sa sklada, kolko stoji, ako ju treba pouzivat, no proste uplne vsetko o nej ma zaujima a este aj to, ci sa tiez len objednava cez stranku alebo ci sa da niekde aj v drogerii kupit. dakujem za odpovede :slight_smile:

Aj moja zena si tu zubnu pastu kupovala. Tiez mi tvrdila, ze je neviem aka super a je pravda, ze uz ju ma nejake tie tyzdne a ma o cosi bielsie zuby. Nechcel som tomu verit a trochu som aj frflal, ze tolko penazi ide dat za nejaku zubnu pastu ale teraz som jej uz povedal, ze ked ju minie, moze si dalsiu objednat a brilliant coco set jej dokonca idem na vianoce kupit:-)

Ahojky :wink: A ktorý jej ten set ideš kúpiť? Ten kde sa nachádzajú 2 zubné pasty a 2 zubné kefky alebo ten druhý, kde sú aj sáčky na bielenie zubov? Lebo aj ja uvažujem, že vyskúšam, len neviem ktorý je lepší. Budem rada, ak mi poradíš :hugs::relaxed:

Ten druhy set, v ktorom su tie sacky (lebo tie pouziva) a aj tu zubnu pastu a kefku. Tento set mi pride lepsi a ju viac isto potesi:-) Fuha, tak to je uz na tebe, ktory vyskusas. Zalezi na tom, ci chces len zubnu pastu alebo aj tie sacky. To sa uz musis sama rozhodnut:-)

Noo nad tým aj ja uvažujem, lebo aspoň môžem vyskúšať aj sáčky a zároveň aj zubnú pastu. Veď tie dva produkty sa môžu súčasne používať, nie? Teraz som si všimla, že dávajú aj 20% vianočnú zľavu, tak ju isto využijem :relaxed:

Lubicka prepac, ze odpisujem az teraz ale nevsimla som si od teba spravu. Idem hned k veci :slight_smile: Je to naturalna zubna pasta, ktora je 100% veganska, nie je testovana na zvieratach a je navrhnuta tak, aby zlepsovala zdravie zubov, odstranuje zapach z ust, pomaha bielit zuby naturalnou cestrou a jej prirodne latky pomahaju pri zapale dasien a ustnej dutiny. Tato zubna pasta je bez fluoru, SLS a PEG. A este poslednu vec a tou je cena, tato zubna pasta stoji 11,99€ a da sa objednat cez ich e-shop alebo kupit v tej jednej kamennej predajni v Bratislave.

1 Like

Jeeej elizska, táto zubná pasta je úplne úžasná :heart: Už pred Vianocami som ju začala používať a ďalšie balenie som dostala na Vianoce :wink: Je geniálna :slightly_smiling_face:

1 Like

Ahoj Danielka :slightly_smiling_face::wink: Nie je ti to veľa peňazí, dať 12€ za zubnú pastu a koľko ti aspoň vydrží? Lebo veď keď si to tak vezmem, tak teraz si kupujem pastu za 4€, takže povedzme, že to je trojnásobok, to je aj dosť veľa :roll_eyes:

Nie, vôbec mi to nie je veľa, lebo také lepšie zubné pasty stoja takto okolo tých 10-15€. Ten kelinok mi vydrží tak 3 mesiace, podľa toho ako často si umývam zuby, lebo veľa krát chodím aj na pracovné cesty, kde si niekedy zabudnem zbaliť a potom si umývam tou, čo je v hotely a tak. Pri takýchto veciach nesmieš hľadieť na peniaze!

v pohode Elizska, aj som si myslela, ze nejaky takyto problem nastal :see_no_evil: uz som si medzi casom tieto vsetky informacie zistila, ale dakujem aj tebe, ze si si nasla cas a napisala si mi vsetko, co som chcela vediet. btw zubnu pastu uz mam aj doma :slightly_smiling_face: a je dost dobraaaa!

Danielka som rada, ze ti vyhovuje :wink:

Lubicka dakujem za to, ze si si to aj sama vyhladala. Citim sa teraz trapne, ze si tie veci chcela odomna vediet a aj tak si si to sama musela vyhladat. No na druhej strane som velmi rada, ze ti zubna pasta Zero Waste vyhovuje :wink:

1 Like

Aha, tak to je už iné, keď ti to tak dlho vydrží. Myslela som si, že každý mesiac si musíš novú kupovať. Lebo ja väčšinou tak za mesiac miniem jednu zubnú pastu. A ešte som sa ťa chcela spýtať, že kde si ju kupuješ? Veď ja som ju v drogérií vôbec nevidela :confused: