Bielenie zubov - poradte pripravky

Uvidíš, že táto ti vydrží dlhšie, lebo jej netreba vôbec veľa dávať, iba za jednu naberačku, ktorú ti pribalia k zubnej paste. To som ti ešte nenapísala? Prepáč. Objednávam si ju z ich e-shopu, tu konkrétne: https://brilliantcoco.sk/collections/frontpage/products/brilliant-coco-zero-waste-zubna-pasta

a na co je prosim ta dobra tato zubna pasta? ved nie je jedno, akou si clovek umyva zuby???

Vôbec to nie je jedno! Práve že dosť závisí od toho, akou zubnou pastou si umývaš zuby. Nie je pasta, ako pasta!!! Táto pasta je navrhnutá tak, aby zlepšovala zdravie zubov, odstraňuje aj zápach z úst, pomáha bieliť zuby a jej prírodné látky pomáhajú pri zápale ďasien a ústnej dutiny. Navyše táto pasta neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie a je bez fluóru, SLS a PEG. Dúfam, že som ti všetko výhody vypísala a nezabudla som na žiadne.

aha, vidis, tak toto som vobec nevedela. minule som pozerala take video, kde nejaka zubna odbornicka (meno som si nezapamatala) hovorila, ze pasty bez fluoru su dobre. a este povedala aj taku vec, ze pasta, ktora moc nepeni je najlepsia. tak hned ma napadlo, ci ta zero waste pasta peni, hm?

Vazne? :open_mouth: To by som nepovedala! Myslela som si, ze pasta musi co najviac penit aby dobre vycistila zuby.

Ahoj, ja používam Curaprox bieliacu pastu. S touto značkou mám dobré skúsenosti, zubné kefky mám iba od nich. Jedna malá tubička stojí cca 20€, ale ja vždy ušetrím tak že si od nich toho objednám viacej cez e-shop a ešte niečo ušetrím cez https://www.kodino.com/sk/ Majú tam totiž zľavové kupóny a kódy pre obchody.

aj ja som si to myslela, no po tom videu som zmenila nazor a ked to hovorila odbornicka, tak tomu aj verim, ze to je pravda! tak uz teraz si davam pozor aku zubnu pastu kupujem a sustredujem sa na take, ktore prilis nepenia.

tomas vidis a mne od nich produkty moc nevyhovuju. je to presne o tom, ze sto ludi, sto chuti - kazdemu vyhovuje nieco ine. pouzivam vsetko od znacky Brilliant Coco, aj zubnu kefku a aj zubnu pastu. a taktiez vela krat usetrim nejake korunky, lebo dost casto mavaju zlavy. teraz maju tiez 15% valentinsku zlavu.

Hm, budem si teda musiet aj ja nejaku taku zakupit. A ktoru teraz momentalne pouzivas? Vidim, ze si tu spomenula nejaky nazov, od nich mas aj zubnu pastu? Ta nepeni??

ano, od nich mam zubnu pastu, vola sa zero waste. co sa tyka penenia, tak iba fakt trolinku peni a to mi uplne vyhovuje.

to je taka v tej sklenenej nadobke? nejake posty som videla na instagrame, no nevedela som, ze aj tu sa o nej bavite :slight_smile: ako dlho ju uz pouzivas? nevadi ti, ze sa nevytlaca ale ze si musit naberat naberackou tu pastu?

presne tak, v sklenej ekologickej nadobke a pride ti aj v krabicke, ktora je tiez ekologicka. to mi vobec nevadi, prave naopak mi to vyhovuje. a hlavne aj to, ze mi tato pasta o vela dlhsie vydrzi, ako klasicka. a pouzivam ju uz nejaky mesiac a stale jej mam este kopu. myslim, ze este dalsi mesiac aj toto jedno balenie budem mat.

Ano? Tak ju asi vyskusam aj ja. Nooo, asi budem musiet pockat, pokial tato situacia s coronavirusom skonci, asi neposielaju produkty, ci? Lebo viem, ze niektori uplne pozastavili vyrobu, tak ako sa k tomu postavili oni? Vies poradit. Dakujem.

treksi nemusis sa bat a kludne si mozes cez ich e-shop objednat co chces. oni normalne predavaju, avsak musis mat trpezlivost s kuriermi, nakolko oni toho maju teraz vela a dlhsie im trva, pokial zasielku dorucia. ale co sa tyka produktov brilliantcoco, tak uplne v pohode ich objednas :slight_smile:

a koľko cca trvá doručenie teraz, vieš mi napísať?..

Super, tak to si ma teraz potesila :slightly_smiling_face: Lebo mam z toho uz dost velky zmatok, ze co je otvorene, co funguje a co nie. Kazdu chvilu nieco menia a potom som z toho zmatena :see_no_evil: Dakujem, idem to hned objednat :wink:

kaludis oni objednavku odosielaju na druhy den od prijatia objednavky. posielaju kurierom alebo cez slovensku postu. kurierom trva dorucenie nejaky jeden den a cez slovensku postu tak dva dni. no v tejto situacii sa moze stat, ze to bude dlhsie trvat. no kurier vzdy kontaktuje zakaznika prostrednictvom e-mailu, kedy mu bude zasielka dorucena a nasledne aj telefonicky.

ani sa ti necudujem treksi. kukni a potom daj vediet, co si si objednala.

ďakujem milkisha. tak to nie je až také hrozné, myslela som si, keď si napísala, že to dlhšie trvá, že to bude nejaký týždeň. ale 2-3 dni, to je úplne v pohode. ďakujem ešte raz.

Ahojte zienky, aj ja by som bola rada, keby ste mi poradili nieco ucinne na vybielenie zubov. Kvoli mojim zltym zubom mam velke depresie :frowning: No na odborne bielenie nemam peniaze, to je neskutocne drahe. Chcela by som vyskusat aspon nieco cenovo prijatelnejsie, tak mi prosim poradte. Dakujem, ste zlate :slight_smile:

ahoj, ahoj. to viacere nemame peniaze na odborne cistenie, takze si z toho nic nerob. vyskusaj spominane produkty brilliantcoco, tie pekne bielia zuby a nie su drahe. maju aj zubnu pastu v ponuke a aj take sacky, ktore si vylejes len do ust a tie tiez bielia. pozri ich stranku, tam maju vsetko pekne vysvetlene, dobre? mozno ta to zaujme.

1 Like

:+1: :+1: :+1: palce hore, tieto čo si tu spomenula sú super, aj ja ich mám domka :wink: