Biolampa Biostimul

Dobrý deň. Chcela by som Vás pekne poprosiť, ohľadom liečby biolampou Biostimul. Máme ju už vyše roka, kupovali sme ju kvôli dcérkinmu ekzému a liečili sme s ňou celkom úspešne množstvo iných problémov. V podstate s výsledkami sme spokojní, ale teraz sme začali nasvecovať biolampou Biostimul svokrinu nohu, na ktorej má bercove vredy. Rany sa začali pekne hojiť, ale po aplikácii pociťuje chvíľami zvýšenú bolesť v mieste rany. Má niekto podobnú skúsenosť? Robíme niečo zle? Aby som bola konkrétna, je to biolampa, ktorú sme kupovali na tejto webovej stránke: biolampa.sk Ďakujem za odpovede.

a ja mám záujem o kúpu biolampy. Ale nakoľko na webe je ich v ponuke viacero druhov, neviem,ktorá je účinnejšia. Či bioptron, zrejme od Zepteru, alebo biolampa biostimul 102 - ktroú zrejme máte aj vy. Neviete aký je medzi nimi rozdiel? Ak som dobre pochopila vy ste s biostimulom spokojná.

dobry vecer, ak sa mozem pridat tak mam skuseenost z Bioptronovu od Zepteru padol mi tazky vozik na prsty na nohe assi po par minutach som mal dva prsty uplne ciene a tak som na radu manzelky nasadil lampu verte neverte ai za 25min. som mal prsty skoro bez znamok opuchu a sfarbenia a dokonca som nepocitoval skoro ziadnu bolest v prstoch bioptronova je fakt super. syna pokusal na ruke pes nasadili sme lampu a len tazko zbadat kde bol pokusany tak len tolko

s biostimulom pracujeme už nejakú dlhšiu dobu v regeneračnom centre a máme s ňou tie najlepšie skúsenosti pomohli sme mnohím, výhoda je ošetrovanie doma, kde môžete naplno využiť jej blahodárne účinky. môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu, je to tkz. reverzná reakcia, skeď sa začnú oživovať bunky a dochádza k postupnému zlepšovaniu.pokračujte, a ak máte možnosť do rany nastrekujte prípravok AUDIRON od f. ENERGY. Budete prekvapení výsledkom. Súčastne detoxikujte a nezabudnite na dobrý pitný režim. Veľa zdravia od zuzany

Podrobne porovnanie>

http://www.biolampa.info/biostimul.html

Moznost nakupu>

http://wwww.eshop.zdravmat.sk/product_info.php?cPath=9&products_id=362

S pozdravom.

Biolampa sa mi osvedčila pri chrípke, nachladnutí, poraneniach, popálení, vyrážkach. Žiadny účinok nepozorujem pri bolestiach kĺbov, chrbtice, šliach aj napriek predĺženým aplikáciám. Mám ju asi 3 roky.

Dobry vecer.Mam problemy s kolenom, pocas zataze a po nej.Koleno boli, neopucha, pricom vsetky vysetrenia poukazali ze je koleno v poriadku.Skusal som uz vsetko mozne ale nepomohlo.
Chcel by som sa opytat ci niekomu z Vas pomohla terapia lampou Biostimul na obdobne problemy, cize koleno boli a je bez opuchu, viditelneho zapalu.
Ucinkuje svetelna terapia do takej hlbky aby prenikla az do kolena?
Mam zaujem kupit pouzivanu lampu Biostimul BS 102 alebo 302.Ak niekto predava, prosim ozvite sa na mail.Dakujem.

Dobrý deň, čo sa týka Biostimulu, nesúhlasím s názorom, že ide o lacnú napodobeninu. Pre mňa - 8 700 Sk nie je lacné. Pracujem v obl. zdravotníctva a začali sme sa s Biostimulom zaoberať na zákl. dopytu. Ozývali sa nám ľudia, kt. s ním mali skúsenosť a chceli si ho zakúpiť. Pokiaľ by ste mali záujem o informácie - rada posuniem.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, som po operácii nosnej prepážky, chcela by som vedieť, či si môžem nahrievať nos, aby mi čím skôr odpuchol a zahojil. Za info dakujem.

Chcem sa vas opytat, skutocne pomaha Biolampa na akne a celulitidu? Dakujem.

Nemáte niekto skúsenosti s biolampou Bioptron pri depresiách? Ďakujem.

Bioptron je na depresie výborný prístroj, pretože si pomocou svetelnej terapie-farieb-môžeš robiť 12-15 minútové programy-rôzne.Biostimul asi ťažko ,má jednu vlnovú dĺžku, jedno svetlo-červenéDobrá je ale včelia materská kašička-ROYAL JELLY,ako výživový doplnok.

Bioptron na akné pomáha,najlepšie ak je to akné zapálené, modré svetlo.Na celulitídu neviem.

Bioptronom určite áno,ale ak máš štichy, tak až po vybratí, lebo by to urýchlilo liečbu a museli by to znova rezať.

Rada by som vedela, či má niekto skúsenosti s biolampou na liečenie psoriázy. Mám ju požičanú a neviem, či je na toto vhodná dík

Rada by som vedela, či má niekto skúsenosti s biolampou na liečenie psoriázy. Mám ju požičanú a neviem, či je na toto vhodná dík

pipcovina draha

liecba-akne.info stranka venovana akne;)

v čase pred príchodom Biostimulu bola bioptronová lampa prvou lastovičkou v liečbe svetlom. po príchode biostimulu na trh bolo jasné, že účinky predstihli všetky očakávania, pracujeme s ňou už od začiatku a jej účinky podporujeme prírodnými doplnkami výživy.

použitťm Biostimulu by bol výsledok ovela lepší