Biolampa Biostimul

určite neobanujete, svetlo Biostimulu má okrem iného aj antibakterialne účinky. vhodne liečbu podporujú bioinformačné prípravky trpezlivosť sa vyplatí

Děda používal lampu Bioptron na bércové vředy a super. Můžu jenom doporučit!!!Bohužel už není mezi námi. Počáteční investice se zdála vysoká, ale pokud někdo leží v nemocnici a nijak mu nepomůžou tak zkusí úplně všechno. Všem doporučuju, opravdu dobré výsledky. Ale není to hned!! Tři bércové vředy ho trápily asi 5 let. Nelze teda očekávat uzdravení po několika dnech.

Dobrý deň,

mala by som záujem o boilampu Biostumul, robi niekto aj prezentácie? Som z Banskej Bystrice
Ďakujem za odpovedď
Šunová

Ahoj, práve nám pri liečbe angíny pomohla požičaná lampa od Zepteru. Zvažujeme kúpu vlastnej, nevieme sa však rozhodnúť ktorá by bola pri ochoreniach dých.ciest a alergii najlepšia. Nik neuvádza skúsenosti s biolampou D 514 od nemeckej firmy. Prosím o dobrú radu. Ďakujem.

aky je rozdiel medzi cervenym a zltym svetlom ponukali my so zltym firma
ORIN

Ahoj, chcela by som sa ta spytat ze na akej stranke si kupovala ten biostimul za 8700sk. Ja som nasla najlacnejsi za 328 €.Chcela som si kupit biostimul BS 102. dakujem vopred

Dobrý deň
Zaoberám sa predajom Biostimulu už 6 rokov, chodim na prednášky lekárov a mám velmi dobré osobné skúsenosti.
Červené svetlo ide do najväčšej hlbky 4,5cm a aktivuje bunku.Ostatné farby majú omnoho menší prienik.
Najnovší typ Biostimulu má:
99% polarizáciu
životnost 90 000hod
Zvýšenú intenzitu (účinnosť) o 20%
(lieky majú ôčinnosť 30%
Biostimul 600 )
odolná voči rozbitiu
pulzný režim: BS 103 5 Hz
BS 303 2,5,10 Hz
to je zvýšený efekt protizápalový, biostimulačný a analgetický a tiež bunka má stále rovnaký príjem energie. Tieto efekty nemá žiadna iná biolampa
A ešte sú tam dalšie vymoženosti
Ked zavoláte, poviem viac
Rašmanová 0949 181 786. 02/6381 0833

dobry den mala by som zajem o kupu biolampi ,ale neviem ci je v hodna aj na ostrohy uz asi 2 mesiace ma bolia v kuse nohy a ja tak rada cvicim aerobik a teraz nemozem nic ,tak by som prosila o radu vopred dakujem

boha k cemu sou doktori? noha se vic prokrvuje cimz dochazi k bolestivosti

Objavila sa na trhu nova biolampa www.medilight.sk. Cena vyzera naozaj fantasticky oproti Bioptronu. Ma s nou niekto skusenosti?

tak ako uz viete odpoved?? ja som nasla lampu na http://www.esogroup1.com/product/biolampa-energie-lampe-216-eur-alebo-6250-kc-20/ za celkom dobru cenu vlastne prijatelnejsu pre babku na dochodku. poradte mi niekto ci mate s nou skusenosti na bercove vredy. Babka ich ma uz 30 rokov. a tale skusame nieco nove…

Neviem, ci uz nie je neskoro na radu. Je mozne, ze ste uz lampu pre babku kupili. Mozem sa vyjadrit k Biolampe od spolocnosti Biostimul BS 103. Mam s nou osobne velmi dobre skusenosti. Velmi mi pomohla pri mojom uraze (zlomenej ruke v zapasti) a natrhnutej slache na nohe. Ma siroku moznost pouzitia pri roznych ochoreniach, kde si uz lekari nevedia dat rady. Treba ju pouzivat systematicky a denne (mozno nasvecovat aj niekolko hodin) az do uplneho vyhojenia. Pomocou nej sa daju vyhojit aj otvorene rany na tzv. “diabetickej nohe”. V pripade babky by som doporucila aj upravu stravy. Detoxikovat organizmus, zacat uzivat zeleny jacmen od spolocnosti Green Ways a chlorelu, zaradit do jedalnicka min. dve jedla z cerstvej zeleniny a ovocia, uplne vynechat bravcove maso a obmedzit masove vyrobky (aspon docasne). Babka ma prekysleny organimus, v ktorom sa dari kazdej chorobe. Zeleny jacmen jej pomoze odkyslit telo, zmeni sa ph krvi a telo sa zacne ozdravovat. V pripade, ze by ste chceli babke naozaj pomoct, rada Vam poradim, pripadne Vam viem zabezpecit aj lampu a ostatne zelene potravinove doplnky. Prajem skore uzdravenie Vasej babicke.

Dočasná bolesť je v poriadku. Ja tiež pociťujem pocit podobny bolesti po nasvietení dakedy.

Väčšinou na info o biolampe využívam túto stránku: http://www.biolampa.info/info/ako-liecit

Stránku ma na starosti pani, ktorá mi odporučila používanie Biolampy. Napíšte jej, určite Vám bude vedieť lepšie odpovedať na otázky.

Pekny den prajem.Chcela by som poprosit o radu,skusenost s pooperacnym stavom/operovana som na stenosis canalisL4aL5 15.12.2OO9/Lekar mi po operaci doporucul nosit korzet 3 mesiace.Pocas nosenia toho korzetu som mala stale pocit,ako keby mi viac skodil,ako pomahal.Stale som si ho pocas chodze pridrziavala rukou,lebo ma to tlacilo od pasa dole.Az sa pridali velmi neprijemne pichlave neznesitelne bolesti.Bola som teraz tyzden v nemocnici na infuziach,ale nepomohlo to.Bolesti pretrvavaju.Zapal to nie je ani mechanicke poskodenie to mi povedal lekar.Tabletky brat nemozem,lebo mam z nich velmi podrazdeny zaludok a tak si neviem poradit.Dala som sa objednat na mag.rezonaciu co to vlastne tie bolesti sprevadzaju.Dufam,ze to pomoze a odstrani tie moje bolesti.Prajem vsetkym ludom vela,vela,zdravia.Zo srdca vam dakujem za kazdu radu.Maria

Dobrý deň, už dlhšie uvažujem nad kúpou bioptronu no neviem sa rozhodnuť- či bioptron alebo biostimul. Chcem sa opýtať, či ste si kúpili bioptron od zepter, alebo český biostimul. Aké sú Vaše skúsenosti? 4o by ste mi odporučili. Ďakujem

Tiež zvažujem kúpu biolampy. Uz som sa rozhodol pre diódovú technológiu. Zdá sa mi, ze aplikácia je jednoduchšia a praktickejšia. Biostimul je jeden z favoritov. Avšak nasiel som aj iný výrobok na http://www.medolight.com/sk/. Zdá sa ze ma väčšiu aplikačnú plochu. Neviem sa ale dopátrať k nejakému porovnaniu resp. technickým parametrom. Nemáte niekto k tomu medolight nejaké bližsie info?

Nasiel som k tomu medolight manual na http://www.colway.cz/zest.asp. Je to lacnejsie ako biostimul a zda sa ze aj vykonnejsie. Asi si to objednam. Este som im napisal ze ci sa da v tom menit bateria ked uz strati kapacitu. To by mohlo byt slabe miesto kedze diody vydrzia skoro vecne.

Dobry den. Ja by som sa chcela opytat, ci je taka moznost, ze by po ohrievani zmizli strie po porode. Za odpoved dakujem.

Pracujem v zdravotníctve a myslím si, že výrobok Medolight-lampa je vyšší level, ako Bioptron, či Biostimul, akurát chýbajú na nete tie technické parametre, diagnosticky je super!

Dobry vecer, chcela by som sa spytat, kde ste kupili ten pristroj a co stoji. Aj mojej mamke sa objavil bercov vred a nevieme co stym, dakujem za pomoc.