Biolampa Biostimul

Dobrý deň, dnes som čítala Vašu otázku ohľadom liečenia psoriázy biolampou. Chcem sa spýtať, k akej odpovedi ste sa dopátrali? Je tá lampa účinná? Máte ju odskúšanú? Ďakujem Vám za skorú kladnú odpoveď.
S pozdravom Monika

Ludia ved neblbnite. Za taku vec vyhodit nekrestanske prachy. Viem ked boli, tak clovek da na kadeco. Vsak si kupte LEDku v obchode z elektro a sviette na seba kolko chcete. Bude to mat presne taky isty efekt ako tieto zazracne vtakoviny. Venujem sa vyvoju medicinskych pristrojov. Cervena led 625 nm 3 eura. Moznost kupit aj infra red, svetlo, ktore hreje.

Ahojte. My sme tiez kupili biolampu pre nasu malu, sme spokojni, uz nebyva tak casto chora, vsak viete, v skolke pochyti razdva nejaku virozu. Zvyselo jej to imunitu a pouzivame to aj my, ma to velmi siroke spektrum pouzitia. Mozem len odporucit. Ja nie som uplne proti liekom a chemii, uznavam, ze niekedy su nevyhnutne. Ale to je fakt zriedkave. Vacsina beznych chorob sa da vyliecit aj prirodnymi metodami. My sa snazime starat o nase zdravie ako sa da, denne pijeme bylinkove a zelene caje. Pozrite sa na stranku www.biolampa.info, ja som to kupovala odtial poreferenciach ake som na webe citala a mozem povedat, ze neklamu. Maju tam okrem biolampy aj ine veci pre zdravie, co sme uz tiez vyuzili.

Reakcia na pán Jána Nebosku Re: Biolampa Biostimul. Zaujímavý postreh. Môžete, prosím, poradiť konkrétne elektro, kde je možné zakúpiť červené LED diódy s 626 nm a polarizáciou 99%? Mne sa to nepodarilo a hľadal som intenzívne. Ďakujem

Ta zvýšená bolestivost je normální, je to odezva organismu na léčbu a po pár dnech přejde, mně to na kolenu udělalo nejprve peklo, ale už druhý den přišla úleva. Nebojte se toho. Jen sviťte a ošetřujte tak, jak Vám řekl lékař. Potřeba u takové rány hodně pít tekutiny. Přeji hezký den.

Zvažujeme kúpu biolampy, predajca nás presviedča o Zepteri (ostatné typy zaznáva), čítam však dobré referencie ľudkov aj na Biostimul a Medilight. I finančne sa nám javí Zepter predražený. Poradí nám niekto v bezradnosti? Srdečná vďaka.

Dobry den, mate niekto skusenosti aj s touto lampou? Dakujem. Energy-lamp D-514

Vitr nenapísal si, akú biolampu si používal, napíš to prosím, to je dôležité.

Dobrý deň, vidím, že sa vyznáte v problematike. Bola by ste tak láskavá a povedali mi, čo si myslíte o biolampe D 514, mám veľké bolesti kolena a uvažujem o jej kúpe z dôvodu dobrej ceny. Vopred ďakujem za Vašu radu - odpoveď.

Dobry den prajem… nasla som vas clanok tak sa rada informujem. chcela by som kupit biolampu pre nasich tak sa rozhodujem ktora je ta akoze naj. neviznam sa pravdu povediec do toho tak by som vas rada poprosila o radu… hlavne som to chcela pre ocina na jeho bolesti co ma klbove nachladnutia a jednoducho ako dôchodca tu ma boli tu ma picha… budem vam povdacna za radu co by ste mi poradila aku lampu… dakujem prajem pekny dnicek. Janka.

dobry den. dostala som od nasich Biostimul BS 103, ale zial ja som si uz medzi tym kupila podobnu lampu biostimul, ale BS 303 a tak by som chcela tu 103 predat. keby mal niekto zaujem. nova!

Dobrý deň. Mám záujem o kúpu Biostimul BS 103.

Dobrý deň.Mám záujem o kúpu Biostimul BS 103.

Dobrý deň. Mám záujem o kúpu Biostimul BS 103.