Bioptron - lekarska lampa

Dobrý deň, otec je po operácii zhubného nádoru pľúc, čaká ho chemoterapia. Je vhodné aj v takomto prípade na hojenie jazvy použiť Bioptron lampu?

Mám takú otázku. Zistili mi na pľúcnom vyšetrení Klebsiellu. Dá da aj toto liečiť lampou Bioptron? Kde treba svietiť? Mám ju už 5 rokov a som s ňou spokojná. Vyliečila som aj bradavice na veľkom palci na nohe, vnučka mala problémy s nachladením.

Pani Adela toto radsej prekonzultujte s lekarom.

Pani Eva, mozete pouzivat Bioptron az vam to odporuci lekar. Porozpravajte sa snim.

Prosím Vás ľudia neverte všetkému. Lampa je skutočne dobrá, ale nie taka univerzálna, ako píše p. doktorka vo svojom príspevku. Používa sa aj v EU, ale málo. Je drahá a neodporúčam do rúk nezaškoleného laika.

Moji znami maju tuto lampu a viem, ze je velmi ucinna. Chcem sa opytat, mozem pouzit tuto lampu v pripade akom sa nachadzam momentalne: Vytrhli mi zub, pod korenom ktoreho bol hnis. Miesto na ktorom bol zub sa mi hoji uz 4. den a stale to este asi nie je vyliecene, aj ked beriem antibiotika. Mozem pouzivat Bioptron, kedze sa mam vyhybat chladu a horucim napojom - jedlam?

Ja by som sa chcela spýtať, či by mi to mohla vyliečiť hypothereózu. Ďakujem.

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či Bioptron pomáha aj pri zapchatom nose, bolestiach hrdla, ucha a či je možné ním liečiť namiesto antibiotík. Ďakujem

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci je mozne pouzivat Bioptron, ked som v 4. mesiaci tehotenstva? Mam zapalene hrdlo. Dakujem.

Pani Janka, v prípade tehotetenstva nedoporučujeme svietiť priamo na plod, ale to len z dôvodu, aby v prípade nejakých komplikácii nedochádzalo k špekuláciam, že to mohlo spôsobiť polarizované svetlo, Bioptron. Inak nie je nič, čo by Vám bránilo, liečiť si napríklad bolesť hrdla a pomôcť si tak bez liekov, ktoré určite škodia viac. Takže, spokojne si nasviecujte postihnuté miesta, niekoľko krát denne po 6-10 minút.

Dobry vecer. Chcem sa spytat, ci sa lampa da pouzivat aj na otvorenu, mokvajucu ranu po operacii?

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či je táto lampa vhodná aj na zlomeniny. Mám zlomenú stehennú kosť, operovanú a stále mi nedovoľujú chodiť, nakoľko sa tá kosť nechce zrásť a to je už 8 mesiacov od úrazu. Za odpoveď ďakujem.

Chcela by som sa opýtať, či biolampa má účinok na herniu platničiek a ako ju používať?

Chcem sa spytat, ci sa s lampou Bioptron mozu nahrievat aj dutiny pri sinusitide a nadche.

Ja čítam túto diskusiu lebo som tiež neveriaci Tomáš, ale cez víkend sme boli s manželkou na jednej výstave, kde sme len tak pre skúšku vyskúšali Bioptron lampu. Manželka má od narodenia ekzém, ktorý po nasvietení po 4 minútach z ruky úplne ustúpil a ostali iba škrabance. Na iných častiach tela sme nenasvecovali a tam ho má naďalej. Zaskočila ma informácia, že existuje aj iná lampa ako Bioptron. Zaujímalo by ma, aký je rozdiel medzi ich účinkami. Určite si ju chceme kúpiť.

Dobry den. Chcem sa spytat, sestra je po operacii criev (nepriechodnost). Operovali ju pred 18. dnami. Bolo jej odporucene, aby pouzivala Bioptron lampu. Musi cakat na zacelenie rany, alebo ju moze pouzivat uz teraz? Dakujem pekne za odpoved.

Ja mam chronicku sinusitidu a v zimnom obdobi je to na nevydrzanie a jedine, co mi naozaj pomohlo, bola lampa Bioptron. Tak to urcite vyskusajte!

Biolampu môže používať ihneď, pretože jej pomôže rýchlejšie zahojiť - zaceliť rany po operácii.

Dobry den, neviete mi poradit, ci by Bioptron lampa mohla pomoct aj pri lieceni rozsirenych cievok a strii a ako je to vlastne s tym pseudolaserom Etrans?

A ako casto a na ktore miesta sa priklada? Pri nadche a zapaloch nosnych dutin?