Bolesti chrbta alebo uzlina

ale to asi sa nemoze uzivat nejako dlhodobo, ze keby tie bolesti trvalo dlho, zeby som to denne brala, co? ci ako to je?

ked by bolesti dlho trvali tak hadam by uz potom aj lekara vyhladala nie? ale ono keby je to z klimy ako som pisala, s tym mam skusenost, tak to cca za dva dni odozneje, len sa to potom velmi rychlo dokaze vratit, ked zase sadneme do studeneho auta, nam sa to casto ani nezda, ze nejake bolesti by z prijemneho chladu v aute mohli vzniknut, ale je to tak :confused:

…vacsinou je to len par dni…nejake tri u mna zvyknu taketo bolesti trvat…mam to podobne ked ide o klimu v aute…takze viem presne o com pisete a ze to nie je prijemne, ale v konecnom dosledku si same za to mozeme, no nie?..lebo casto to prehaname a pomaly v aute je aj na hrube ponozky, ale nam sa to nezda… :smiley: :smiley:
…vtedy len preckat a proste tabletka od bolesti to je jedina ucinna pomoc…

nestacilo by proste ostat par dni v klude? necvicit, netyrit to?

Swetluska to síce sa dá, ale to keď je takýto problém, tak nevie človek ani normálne fungovať, bežné činnosti a teda myslím, že všetky vieme, že keď už máme rodinu tak to len tak nejde, že nechodiť okolo domácnosti, neupratovať a tak podobne, to proste sa nedá :wink:

Ďakujem ti Dominika za tvoju skúsenosť…Šla som vtedy do lekárne tak som sa tam na to popýtala a som si ho kúpila…A teda dala som na teba a užila som a pomohlo…Uľavilo sa mi už po jednej, našťastie som nemusela nejako viacej, ale som bola prekvapená, že celkom rýchlo aj účinkovala…:slight_smile:

Klaris áno predlžovala som si to sama a vlastne úplne zbytočne je to fakt…Ale už nie…Povedala som si, že si dám radšej od vás poradiť miesto toho aby som sa proste rozčuľovala nad tým problémom ako ma trápi…:slight_smile: Lebo je fakt, že som bola nepríjemná aj do telefónu keď mi niekto volal, tiež aj na muža som bola miestami ako pes…A teda mi to dal pocítiť, že jak som sa správala…
Danicina samozrejme keby to bolo že to u mňa dlhodobo nejako trvá to by som išla, dala by som sa vyšetriť, to je samozrejmá vec…:slight_smile:
Swetluska ako tu zaznelo byť v kľude je fajn…Aj som sa snažila, ale išla som urobiť nejaký bežný pohyb na ktorý som zvyknutá a myslela som, že poviem od bolesti všetky vybrané slová…

kaji to ti verim, to pri takychto veciach to bezne cinnosti je problem robit, aj k detom sa zohnut zvykne robit problem :confused:

To teda ti poviem…Dokáže to všetko znechutiť…Akože nechápala som keď kedysi švagriná o takýchto problémoch hovorila…A keď spomínala že niekedy jej je až do plaču od bolesti…No pochopila som to keď sa mi to stalo…

je to ine hej ked o tom len od niekoho pocuvas a ine ked si to prezivas, nie je to vobec sranda :frowning:
ty si sa uz z toho dostala? uz sa citis aspon o nieco lepsie? teraz si asi uz budes davat aj pozor co sa tej klimatizacie tyka co?
my sme aj domov chceli davat ale presne toto je taka moja obava :smiley:

Zampurka raz sme mali klimu na dovolenke na apartmane, moj drahy normalne na gauciku si lezal klima priamo na chrbat a dalsi den hlavy ho bolela, cely chrbat tak si to vies predstavit. Ono ano cloveku je prijemne ked je v chlade, ked proste je vonku horucava, ale neoplati sa to, lebo potom tie bolesti, akoze dala som mu tabletku to hej, lebo sak Cetalgen vsade nosim so sebou, ale to cloveku hned taketo problemy zneprijemnia dovcu :confused:

presne toto su veci, ktorych sa bojim, ze toto by sa mohlo ukazat ako problem, lebo teda verim tomu, ze by furt u nas isla zo zaciatku a ze by si muz nedal poradit a potom by len lamentoval ako ten tvoj :smiley: :smiley:

Ďakujem, že si mi napísala, jasné, že preháňať to netreba, to akože s tebou súhlasím, len som chcela vedieť, že ako to je pri tomto, lebo teda niektoré lieky sú po 4 hodinách, po 6 aj po 8 som už počula, takže aby som mala prehľad, že ako je to pri tomto.
Stalo sa ti niekedy žeby ti to nezabralo pri bolestiach?

ale tak hadam vsetky tieto informacie sa daju najst v pribalovom letaciku nie??

No tak tomu verím, to keď sú bolesti, to človek nehľadí, to nie si sama taká, to takých je kopa ľudí, ja tiež akože keď niečo ma doslova, že skľučuje, ale tak zakaždým je to tak, že začať musíme od seba, to je základ. No a teda ako si teraz na tom? Už je lepšie?
Už bolesti odozneli??

Stretli ste sa s nejakými vedľajšími účinkami pri tabletkách od bolesti? Myslím, že či proste sa môže normálne šoférovať a takéto veci ma zaujímajú :slight_smile:

Swetluska keď toto ti nik nepovie, čo je najlepšie, lebo u každého to môže byť inak si vezmi, že každý organizmus je úplne iný a to proste aj pri tom zotavovaní z problémov platí.
Kaji nemáš vôbec za čo, ja teda budem rada ak ti to pomôže, ak proste ti bude lepšie, lebo viem, že keď sú bolesti tak to nie je vôbec med lízať.

Jój prepáč, prehliadla som, že si mi písala, tak ti píšem zvlášť, hádam nevadí.
Tak pri Cetalgene je to tak, že aspoň šesť hodín aby bol odstup, posielam ti ako to je na krabičke napísané, aby si mi verila :slight_smile:

ff

Nič sa nedeje, ďakujem, že si mi napísala. Ďakujem aj za fotku :slight_smile:
A čítam, že je to fajn aj pri chrípke a tak, takže už viem, čo do našej lekárničky zaobstarám, lebo to nie je na škodu mať doma takýto liek keby niečo.

cize denne od bolesti si davat nie je dobre hej? ze v kuse niekolko dni po sebe dobre to chapem?