Bolesti chrbtice

Dobry den, podobne problemy ako opisujete ma moj otec. Prosim odpiste ako ste sa z toho dostali alebo ci vobec a co je najucinejsie. Dakujem.

Dobrý deň,
momentálne som tiež PN kvôli platničkám a bolesti v ľavom kĺbe, mohla by som Vás poprosiť o odpoveď ako ste boli spokojná s konzultáciou a s MUDr. Haringom, pomohol Vám? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Dobry den Andrea, mam presne podobne problemy ake vy opisujete, som z toho uplne zufala a mam male dieta o ktore velakrat nie som schopna kvoli bolesti sa postarat. Chcela som sa spytat ci sa vam to zlepsilo a ci ste zistili nejaku diagnozu… som uz zufala tak hladam tu na internete. dakujem, zuzana

Dobry den Andrea, mam presne podobne problemy ake vy opisujete, som z toho uplne zufala a mam male dieta o ktore velakrat nie som schopna kvoli bolesti sa postarat. Chcela som sa spytat ci sa vam to zlepsilo a ci ste zistili nejaku diagnozu… som uz zufala tak hladam tu na internete. dakujem, zuzana

… mal som presne to isté, návšteva maséra mi pomohla :wink:

Skúste si pozrieť okamzitauleva. cz

Už pol roka chodim od ortopeda k neurologovi a spat pre bolesti ktoré mi vyražaju do nohy a do slabiny ortoped tvrdí že je to z chrbtice a žiadna liečba mi zatial nezabrala / injekcie infuzie / Podla magnetickej rezonancie mám vysunuté platničky 1 až 6 mm Kto mi poradí od akého odborného lekéra potrebujem doporučenie pre ozonoterapiu. Moj ortopéd tvrdí že on to nemože doporučit. Dakujem.

Ozonove injekcie môze doporucit len neurolog plati to aj zdravotna poistona pacient niekde doplaca 20E niekde 30e

Robia to Ziari nad hrono tam sa plati20e v Tracine 30e

Tak v Kosiciach isiel asi ako samoplatitel samplatitel na povazi plati 300E

Dzdravim mam rovnake príznaky ako vy. Chcem sa spytat, poradil vam niekto na to nieco, , preslo vam to? neviem co dalej, cez den ked to rozchodim je to ok, akonahle lahnem po 4 hod. nie som schopny dalej spat a musim sa prechadzat. dakujem za odpoved.

Dobry den. Skuste rehabiltacny masazny pristroj Jadewell. Je to domaci maser, mame ho doma nechcem robit reklamu ale skuste. Lucia.

Kolko stoji taky domaci maser, prosim vas?

mne povedali aby som pravidelne na chrbticu cvicila a ze nebudem mat problemy. lenze kto si na to najde cas? no ja vobec nie, kedze mam toho strasne vela :-/

ked ti tak povedali, tak by si to mala dodrziavat a ten cas by si si mala najst!

Akým spôsobom to liečite?

Dobrý deň,

všetky podrobné informácie ohľadom liečby, postupov, benefitov i animačné videá výkonov nájdete na našom webe www.europainclinics.sk

EuroPainClinics

Ahojte môžem sa spýtať ma niekto z vás skúsenosti nervovými koreňmi z platničky l5s1 je to hrozne hlavne keď už niekto absolvoval operáciu úrovni plarnitnicny excizia L5/S1 teda len tzv orezanie a ma problémy zas na tom istom mieste a hlavne nervové korene :worried::pensive: je to nepríjemné hlavne z toho dôvodu ze nemôže človek normálne chodiť ťahá do jednej nohy a a a v krížoch tiež mam exruziu disku 7mmL5:S1 a bulgin L4/L5 trás po 6 mesiacoch budem mat výsledky MR vyšetrenia o tyznen no budem to riešiť neurochirurgom snáď sa nájde riešenie :smirk: