Bolesti chrbtice

Pouzivam ho jasne, aj som ti sem chcela prist napisat a hlavne podakovat, ze si mi ho poradila. Uz ako som ho par krat pouzila tak mi hned pomohol ulavit od bolesti, som si ho prilozila a do par minut bolo po nej. Teraz uz po nejakej dobe aj pocitujem, ze to uz nie je tak casto a uz vobec nie je bolest taka silna. Dufam teda, ze zmizne na dobro. Dakujem ti este raz velmi pekne za pomoc :slight_smile:

@kreolla To som teda rada, nemáš vôbec za čo. Ja som len chcela vedieť či ti už pomohol vieš, lebo už to bude mesiac a si sa neozvala :slight_smile: Keď ho budeš naďalej takto pekne pravidelne používať tak ti to zmizne úplne neboj :slight_smile: A inak v tej práci ako? Nečrtá sa ti niečo nové?
@romcitika Prosím ťa nestresuj, veď zase nemôžeš byť takto celý život. Keď ti už nič z toho nezaberie tak vyskúšaj ešte možno ten Polaris Disk. Mám ho aj ja odskúšaný. Ak ti teda nezaberajú tie tabletky kadejaké ani cvičenia, nie je na škodu vyskúšať aj niečo iné. Ale hlavne prosím ťa, nevešaj hlavu, zakaždým sa nájde nejaké riešenie len je to aj o pozitívnom myslení a o tom ako sa k problému postavíš :wink:

Zdravím vás. Ja tiež bojujem s bolesťou chrbta, nie je to nič príjemné. Chodieval som na masáže, skúšal lieky, ale manželka mi raz dala nejaký prírodný balzam a odvtedy je to znesiteľné. Ten balzam sa volá master balzam a je čisto bylinkový. Môžete si pozrieť viac tu https://blog.hillvital.eu/bolesti-chrbta/

Ja mám skoliózu a našla som dávnejšie na internete sm systém ktorý je aj na bolesti chrbtice a podobne.

a pomaha ti to?.. cvicievas pravidelne?

ahojte, znovu som sa dostala k tejto diskusii sice pre mna je uz chvalabohu neaktualna. podelim sa s mojou skusenostou lebo som sa nahladala az za dokym som nasla toto riesenie. niekolko rokov som riesila aj ja bolesti chrbtice, v oblasti krizov, chodila som na rehabilitacie, injekcie az som lezala skoro doktorovi pod nozom. dostala som odporucenie na pohybove centrum v KE, maju tam specializovane stroje s ktorymi sa cvici postupne izolovane na kazdy sval na chrbate, a po cca 10 navstevach sa bolesti stratili. konecne sa viem v noci vyspat. je dobre tam chodit aj preventivne raz za cas, tak uvidim. ak by niekto chcel su pri zeleznicnej nemocnici v kosiciach. stranka na nich je tu: https://www.pohybovecentrum.sk/

na bolavy chrbat mi pomaha masaž, joga, plavanie a už som si kupila aj kvalitnu kancelarsku stoličku, tak snad to čoskoro prejde

otazka je, čo je to kvalitna kancelarska stolička. Čo by mala splnat?

ak mate sedave zamestnanie, tak treba mat dobru stoličku, aby bol chrbat na rovno a nekrivil sa. A potom k tomu pridat aj nejake cviky

Len taka stolicka aj pekne peniaze stoji :confused: