Bolesti chrbtice

@tobolka Jáj takto si to myslela :smiley: Neviem či to majú v nejakých e-lekárňach, to asi ťažko, ja som to normálne objednávala z tej ich stránky, ktorú ti vyhodí ako prvú keď si to vygoogliš :slight_smile:
@kreolla Jasné, že ti príde, to funguje aj ako návod prakticky, keďže tam má vypísané vlastne všetky tie čakry, kde sa nachádzajú, pri akých problémoch si to máš na tú danú prikladať a podobne.
@melli598 Máš problémy s krvným tlakom?
@romicitka Myslím, že všetky hentie veci sú na jedno kopyto a aj tak ti pomôžu len dočasne, prečo radšej neriešiš príčinu tej bolesti?

Mne zabrali náplaste Voltaren, ale mal som zápal. Pri dlhodobej bolesti by som určite hľadal príčinu bolesti, nie len jej potlačenie. Neodporučila vás lekárka na nejaké odborné vyšetrenie?

@Labelita Tak ja som to teda objednala tak som zvedava :slight_smile: Dufam, ze mi to co najrychlejsie zaberie aby som uz mala pokoj a mohla sa uz konecne po takej dlhej dobe aj poriadne vyspat. To uz ked sa clovek nemoze ani vyspat, ze ziadny oddych, stale sa v noci strhava tak to zle vplyva aj psychiku a som z toho hrozne vystavena. Toto uz je asi moja posledna nadej

@Labelita Áno mám, prečo sa pýtaš?

@melli598 Vidíš ako dobre, že si to náhodou spomenula lebo polaris disk sa dá použiť aj pri problémoch s krvným tlakom. Máš vysoký či nízky? Ja osobne som to ešte neskúšala lebo taký problém nemám ale mamina kamarátka si ho kupovala kvôli tomu keď som je o tom vravela a ona už má dlhé roky také problémy a vraví, že sa cíti lepšie teraz :slight_smile:
@kreolla To ti verím. To je na tom najhoršie, že aj taká základná vec ako je dobre sa vyspať môže byť problém keď ti to bolesť nedovolí. Ja teraz vlastne ani neviem ako som to tak dlho zvládala znášať. A nie je za čo, som rada, že som pomohla :slight_smile:

romcitka ja som na tom bola tiez ako ty, ze som nevedela ake kupit tak som sla postupne a nakoniec som prisla na to, ze vsetky tie masti a naplasti zaberaju len docasne na bolesti, neriesi ich to

@Labelita Fakt? A to sa v takom prípade kam akože prikladá? Ja nemám ani jedno ani druhé, mne jednoducho tlak skáče od vysokého k nízkemu, už dlhé roky sa mi to stáva, vtedy musím iba zostať doma, ležať a veľa piť a čakať kým to prejde. Väčšinou to súvisí aj s tlakom vonku

tak s tým som pravupovediac aj tak rátala, no ja som si myslela, že to bude stačiť na pár dní takto utlmiť a potom, že to nejako samo odznie ale zistila som, že som sa mýlila :frowning: tráv to už dlhšie a ja začínam byť trochu zúfala z toho

@Labelita Ach ani nehovor, to bolo jedno z mojich najtazsich obdobi toto :frowning:

@melli598 To sa prikladá na niektorú tu čakru ale neviem teraz presne na akú. Pozriem ti to v tom letáčiku chceš?
@kreolla Viem si to predstaviť, tiež trvalo kým som sa tých bolestí zbavila. A ako, ešte ti neprišiel? Už si písala davnejšie, že si ho objednala už ti mohol prísť :slight_smile:

to ma mrzi teda :confused: ale aspon si do toho nenatlacila zbytocne peniaze. a ktora cas chrbta ta boli? ako dlho to uz trva?

@Labelita Jasné, že chcem! :slight_smile: Ak by mi to pomohlo aj na to tak by som bola hrozne rada. Mňa to zakaždým tak povediac vyradí “z provozu”, vtedy nemôžem nič robiť. Takže toto by bol pre mňa ako taký malý zázrak

hm ďakujem teda. no už to trvá minimálne nejaký mesiac a pol, sem som vlastne písala asi dva týždne po tom čo ma to začalo bolievať. to som si teda ešte myslela, že to prejde po nejakom čase ale bohužiaľ. no a bolievajú ma to kríže, najprv som si myslela, že mi nachladli ale to by mi už dávno prešlo asi nie?

@Labelita A tak ty uz to mas tiez vyriesene a mas uz pokoj a mozes normalne fungovat :slight_smile: Ano ano uz mi prisiel, trvalo to len chvilocku, tiez ma to dost potesilo. Uz som ho zacala pouzivat
@romcitika Zalezi od toho ci si sa snazila nejako to “nachladnutie” aj liecit vies, lebo to neprejde len tak same

asi ano, neviem skusila si si na to davat aj nejake teple obklady alebo tak? alebo ist teda k doktorovi nech ti vlastne povie co to je, ci to nachladnutie alebo je to nieco vaznejsie. aby si vedela na com si

kreolla samozrejme, že som sa snažila, vyše týždňa, som hľadala na internete čo sa dalo a potom som to už chcela riešiť tými hrejivými náplasťami alebo masťami
iana áno to som tiež skúšala to mi zase kamoška poradila ale proste vôbec nič nezaberá, preto si myslím, že to to nachladnutie nebude. len potom neviem čo to môže byť, či sa mám už fakt začať báť alebo čo

@romcitika Aj si si to drzala pekne v teple celu dobu? U doktorky si s tym nebola ked ti to teda neprechadza? Ak sa bojis a preto nejdes tak ti mozem povedat, ze aj ja som taka bola ale nestoji to za tu bolest fakt

kreolla áno! veď som ti to už písala. čo mi neveríš? skúšala som všetky rady, ktoré som našla na internete aj čo mi rodina poradila na nachladnutie a nič z toho. preto si myslím, že to nachladnutie nebude. nerada chodím k mojej lekárke, je zvláštna, na všetko predpisuje iba antibiotiká a ostatné nerieši

tak zmen lekara :slight_smile: mas na to narok ked ti proste ten tvoj nevyhovuje :slight_smile: ja by som tiez od odisla keby riesenie na vsetko boli antibiotika. lebo takto si proti nim vybudujes imunitu a potom ti uz nebudu zaberat ani vtedy ked ich budes fakt potrebovat

@kreolla Čo teda naň vravíš? Už ti pomohol aj s tou bolesťou, je slabšia alebo aspoň menej často? Chcela by som vedieť či to bola podľa teba dobrá investícia :slight_smile: