Bolí Vás päta?

Vie mi niekto poradit kde sa vykonava metoda razovou vlnou v okoli NM, PN, TN? dakujem.

Mňa v lete začala bolieť päta na pravej nohe tak, že už som nemohla ani chodiť ani ráno vstať z postele. Najprv som dostala dva ožiare, po nich som cítila mierne zlepšenie a po troch mesiacoch som dostala ďalšie dva ožiare a teraz dva týždne po poslednom ožiari má úplne prestala bolieť päta. V topánkach (čižmách) nosím gelové vložky (vynikajúca pomôcka, dostala som ju kúpiť v Lidli).

Absolvoval som 5 terapii ultrazvukom bez vysledku, neskor 10 razovou vlnou necitim ziadne zlepsenie ani po 8 mesiacoch zato cena za dve pety sa vysplhala na 950 eur.

Pekny den viem ze je to uz dlho co ste pisali na stranku boli vas peta ale rada by som vedela ci vas to po tej razovej vlne preslo mam ten isty problem na oboch petach a liecim sa od februara. absolvovala som od vtedy rtg terapie, perlickove kupele taping, ultrzvuk a teraz ma dala na magnet a mam absolvovat tu razovu vlnu tak by som rada vedela a bola informovana ci vam to pomohlo. Dakujem.

Musím napísať, že problém s ostrohou mám už šesť rokov. Prešla som všetkým možným aj nemožným okrem rázovej vlny
. Môj problém sa zhoršil až na toľko, že posledný rongénový snímok ukázal tri úlomky. Bolesť pri chôdzi, ale aj v spánku sú stále silnejšie a najhoršie je, že sa do toho všetkého pridala aj silná bodavá bolesť v klbe druhej nohy. Krívaním som si poškodila klb a totálne ma to vyradilo zo života, ktorý bol naplnený pohybom a športom… rekreačne. Som nešťastná, pribrala som na váhe a vôbec netuším kde toto skončí… Za týždeň ma čaká operácia päty -neviem s akým výsledkom. Dám vedieť -držte palce.

Dobrý deň chcem Vás poprosiť ako Vám dopadla operácia - pomohla? Ďakujem za odpoveď.

Ja by som tiez rada vedela ako ste dopadla

Ja som počula od ľudí čo to absolvovali, že je to véééľmi bolestivá metóda, aj ortoped mi to potvrtdil, tak neviem…

Chcela by som vediet ako dooadla noha po operacii

Ja som dlhe roky trpel bolestou paty a tiez mi diagnostikovali patovu ostrohu, plantarnu fascitidu. Jedna sa o zapal plantar fasciitis - slachy ktora vedie pozdlz spodnej casti chodidla od paty az po prsty. Neskor sa k tomu kvoli zlemu postoju pridali bolesti kolien a bedier. Vyskusal som zbrusenie, razove vlny, rozne maste, ale nic nezabralo. Par dni dozadu som natrafil na internete na danske ortopedicke vlozky medicovi. Bolest hned ustupila. Vrelo odporucam vsetkym s podobnym problemom.

Ja som dlhe roky trpel bolestou paty a tiez mi diagnostikovali patovu ostrohu, plantarnu fascitidu. Jedna sa o zapal plantar fasciitis - slachy ktora vedie pozdlz spodnej casti chodidla od paty az po prsty. Neskor sa k tomu kvoli zlemu postoju pridali bolesti kolien a bedier. Vyskusal som zbrusenie, razove vlny, rozne maste, ale nic nezabralo. Par dni dozadu som natrafil na internete na danske ortopedicke vlozky medicovi. Bolest hned ustupila. Vrelo odporucam vsetkym s podobnym problemom.

Dobry den, michal, smiem sa spytat: aj sportujete? ja mam pichlave bolesti paty len pri behani, beham relativne casto. mam specialne ortoped vlozky na mieru, ale pata sa znova ozvala napriek tomu. dakujem.

Ja som skusila vlozky twin heels od medicovi a ziadnu metodu som pouzit nemusela, je to terapia vodou ktora je v tej vlozke

Ano sportujem, behavam pravidelne. Toto je problem Slovenskeho zdravotnictva - lekari predpisuju iba to, z coho maju profit. Vlozky na mieru su to najhorsie, co moze byt, pretoze fixuju chodidlo v jednej polohe a tym napomahaju skracovaniu sliach v chodidle a naslednym zapalom sliach, ktore sposobuju bolest. Presne tak ako to spominal na fore jeden pan. Ak Vam mozem doporucit, vyvarujte sa akymkolvek stielkam, ktore su vyvysene v oblasti klenby. Najlepsie je chodza na boso a ak mozem odporucit, tak urcite tie vlozky medicovi twin heels, pretoze pracuju na uplne inom principe ako tradicna ortopedia - precvicuju vase slachy a tym padom odstranuju zapaly a bolesti.

Gelove vlozky nie su dobrym riesenim, pretoze taktiez napomahaju k skracovaniu sliach. Pozrite sa po vodnych vlozkach. Vodne vlozky maju tu vyhodu, ze pracuju na principe hydrostatickeho tlaku - nikdy nezatazujete tie iste miesta na chodidle - tym padom vydrzite dlhsie stat na nohach bez bolesti chrba, kolien bedier chodidel atd… Ja mam vynikajuce skusenosti uz so spominanymi medicovi twin heels. Nie su lacne, ale je to kvalitny produkt overeny vedeckymi studiami.

Razova terapia je zbytocne draha a bez zaruceneho vysledku. Odporucil by som vam vodne vlozky medicovi. Tie zabrali uz niekolkym na tomto fore.

Razova terapia je zbytocne draha a bez zaruceneho vysledku. Odporucil by som vam vodne vlozky medicovi. Tie zabrali uz niekolkym na tomto fore.

Gelove vlozky nie su dobrym riesenim, pretoze taktiez napomahaju k skracovaniu sliach. Pozrite sa po vodnych vlozkach. Vodne vlozky maju tu vyhodu, ze pracuju na principe hydrostatickeho tlaku - nikdy nezatazujete tie iste miesta na chodidle - tym padom vydrzite dlhsie stat na nohach bez bolesti chrba, kolien bedier chodidel atd… Ja mam vynikajuce skusenosti uz so spominanymi medicovi twin heels. Nie su lacne, ale je to kvalitny produkt overeny vedeckymi studiami.

Ano sportujem, behavam pravidelne. Toto je problem Slovenskeho zdravotnictva - lekari predpisuju iba to, z coho maju profit. Vlozky na mieru su to najhorsie, co moze byt, pretoze fixuju chodidlo v jednej polohe a tym napomahaju skracovaniu sliach v chodidle a naslednym zapalom sliach, ktore sposobuju bolest. Presne tak ako to spominal na fore jeden pan. Ak Vam mozem doporucit, vyvarujte sa akymkolvek stielkam, ktore su vyvysene v oblasti klenby. Najlepsie je chodza na boso a ak mozem odporucit, tak urcite tie vlozky medicovi twin heels, pretoze pracuju na uplne inom principe ako tradicna ortopedia - precvicuju vase slachy a tym padom odstranuju zapaly a bolesti.

Tie medicovi-twin su vyborne nie je ich s cim porovnat