Bolí Vás päta?

Dnes mi prisli MEDICOVI-Twin-heels kurierom a hadajte co :slight_smile: Prestali ma boliet paty a aj chrbat :slight_smile: super super super

Volam sa Jana, , mala som tiez tieto problemy vyskusala som vsetky druhy liecby dostupnne v medicine a potom mi poradiliskusit navstivit p. beranovu v senici, liecitelku, ktora ma zdiagnostikovala, previedla mi rozne masaze, cviky, ktore mam doma robit, dala mi bylinky, doporucila mi ake si mam urobit vysetrenia krvi u svojho lekara. zdoraznila poprosit lekara o vysetrenie! moja dg stanovena p. bernovou sa potvrdila, p. doktorka mi nasadila lieky a som teraz v pohode:-) :slight_smile:

Mne tiez pomohli vlozky medicovi twin heels. Uz ich nosim tyzden a su fakt skvele. Na bolest si uz ani nespomeniem. A navyse je to bez liekov a chemie telu prirodzenym sposobom. Vsetci ktori trpia bolestami chodidiel alebo kolien ci chrbta by si mali zadovazit tento super produkt.

Mne tiez pomohli vlozky medicovi twin heels. Uz ich nosim tyzden a su fakt skvele. Na bolest si uz ani nespomeniem. A navyse je to bez liekov a chemie telu prirodzenym sposobom. Vsetci ktori trpia bolestami chodidiel alebo kolien ci chrbta by si mali zadovazit tento super produkt.

Robo to, že či je to chémia, alebo nie je mne úplne jedno. Ja som mala také bolesti, že by som si už dala aj morfium keby to pomohlo :slight_smile: Vyskúšala som na bolesť päty už veľmi veľa vecí - od klasických ortopedických vložiek cez rázové vlny až po akupunktúru. Nič nezaberalo. Nechcem robiť nikomu reklamu, ale keď si predstavím, aké som mala bolesti a už nemám absolútne žiadne, tak musím uznať, že tie vložky Medicovi naozaj fungujú. A najlepšie na tom celom je že fungujú okamžite. Sú drahé ako Praha, ale stoja za každé euro. Hold dáni si dajú za kvalitu zaplatiť. Ahojte.

Dobrý deň, pekne pozdravujem, mam obdobne problémy s pätou (ostrova) , ak môžete poprosim o kontakt na pani Beranovu - liecitelku zo Senice prípadne aj popis ako Vam pomohla, ďakujem veľmi pekne Miloš Gloznek

Dobry de, poprosim velmi pekne o kontakt na pani Beranovu, dcera je sportovkyna a zacala mat zdravotne problemy, ktore by som chcela aby sa riešili bylinkovou cestou. dakujem za kontakt. iveta

Aj mne pomohli vlozky medicovi

Aj mne pomohli vlozky medicovi

Operacia je posledna moznost, na vasom mieste by som skusila ortopedicke vlozky Medicovi twinheel som si ista, ze vam pomozu tak ako aj mne

Medicovi mam asi mesia, nepomahaju vobec.

Ja ich mam dva tyzdne a nemozem si vynachvalit prve dva dni sa mi zdala bolest este vacsia jak predtym ale po tych dvoch dnoch uplne zmizla a dokonca mi zmizli bolesti aj v noci. Ja ich mozem len odporucit… a dokonca mi ich poslali az do anglicka… sice su trocha drahsie ale ked ide o zdravie na peniazoch nezalezi… ked ti nepomahaju mala si ich vratit ja som sa na to pytala pri objednavani ci je to mozne a je. S pozdravom Denisa

Ja sa priprajam taktiez k skusenosti s vlozkami medicovi. Mam ich druhy den a bolest velmi ustupila. Citala som ze to trva par dni kym zmizne uplne. Som zvedava.

Tak odporucam aj ja, mne bolest chodidiel zmzla po dvoch tyzdnoch nosenia tiez som si objednala tie twin

Ty už tu prosím ťa prestaň propagovať tie predražené Medicovi vložky. Myslíš, že sú tu všetci padnutí na hlavu a nevidia, ako sa ich vehementne snažíš propagovať? Myslíš, že kto dá vyše 40, -€ za vložky, keď nemá ani na 20, - € topánky? Si trochu trápny…

Dobrý deň!
Ja mám tiež problém s pätou a neviem sa rozhodnúť, či tie vložky áno, alebo nie. Rád by som sa s niekym porozprával čo ich používa.

Tak som si ich objednala aj ja. Dam vediet ake budu moje skusenosti

Ja mam s bolestami paty svoje skusenosti. Je to pliaga, ktora sa stale vracia. Absolvovala som razove vlny, oziary, vlozky na mieru od ortopeda, magneziove tabletky, rozne maste a vzdy vsetko zlyhalo. Priznam sa, ze oziare vydrzali najdhlsie - 4 mesiace! Potom zhruba pred rokom som na internete natrafila na danske vlozky medicovi twin heels. Musim povedat, ze zabrali zhruba po tyzdni nosenia a zatial (uz to je rok) mam pokoj. Zmizli mi bolesti paty aj uponov, ktore som mala hned po prebudeni z postele a tiez pocas dna. Takze tolko moja skusenost.

Citala som celu diskusiu, za posledne tri mesiace mam o tomto probleme nacitane vela (trapi sa s nim mama) a musim povedat ze JEDINE co mojej mame pomohlo su naozaj tie vlozky. Absolvovala asi vsetky mozne terapia v noci sa budila na bolest. Docitala som sa o nich v tejto diskusii ( za skusku nic nedam ak nepomozu vratim) vlozky prisli, mama ich zacala nosit a po tyzdni bolesti zmizli. Za vitaminy a vyzivove doplnky zaplatila ovela viac takze aj keby vlozky stali 200 eur a pomozu tak jej ich kupim. Preto nechapem tento prispevok, ak ich clovek naozaj nevyskusal ako moze hodnotit…

Nosením tesnej, neprimeranej a nesprávnej obuvi môže už aj malá zátaž spôsobiť poškodenie tkaniva. Vzniká trhlina, čo vedie k zápalu, nazývanému plantárna fascitída. Ak sa chcete v budúcnosti vyhnúť bolestiam chodidiel, v prvom rade si zaobstarajte pohodlnú obuv s ortopedicky tvarovanými vložkami. Ortopedické vložky sú vhodné pri bolestiach päty (Pätová ostroha, Plantárna fascitída) a pri bolestiach priehlavku a spadnutej klenbe.