Bradavice

So zaujmom som si precital vsetky prispevky v snad vsetkych svetovych forach ohladne odstranenia bradavic, a vsade sa ospevuju dva medikamentozne pripravky (v nazve clanku), a dva prirodne: stava lastovicnika alebo zmes cibulovej stavy so solou. Ucinok vsetkych je rovnaky: narusenie keratinovej vrstvy koze, ktora pokryva bradavicu. Po jej naruseni bradavice odpadnu aj s povodcom- virusmi ktore ju sposobuju. Ked si precitate zlozenie jedinych dvoch ucinnych farmaceutik- ide vlastne o kyselinu salicylovu a na “zvysenie trvania jej ucinku” je pouzita kyselina mliecna. Cize, pravdepodobne by mal fungovat aj liehovy nalev alebo odvar z vrbovej kory (stiahnete ju naklepanim ako ked sa klepka pistalka). Najcistejsia kyselina salicylova je vlastne obycajny aspirin, cize ak nezozeniete tie kremy alebo nalepky Scholl alebo Duofilm, tak to skuste natierat s podrvenym aspirinom, ten je tiez keratolyticky, t.j. nici vrstvu keratinu (rohovinovej zlozky) v epiderme (kozi) a tym lieci taketo pliagy. Ked si tieto zozbierane postrehy este raz precitame, zistitme, ze bradavice a kurie oka sa vlastne liecit nedaju, my ich iba rozrusime, virus, ktory sa “obalil” na svoju ochranu obnazime a pomozeme imunitnemu systemu zviest s nim rovnocenny boj… Takze okrem kremov nezabudajte aj na zdravu stravu, pohyb, vzduch a zivotny styl…

ahoj ja mam bradavice už 3 roky a použivala som asi všetko a nie a nie sa ich zbaviť teraz idem vyskušať toto čo si ti napisal dufam že sa mi to podari…

Veľmi veľa pacientov s týmito problémami so vyliečila tým, že som sa zamerala na psychickú príčinu ochorenia,príp.na dedičnú záťaž a stanovila som individuálny liek.Viď. príklady liečenia na www.homeopat.sk.Človek je integrovaná bytosť a teda nemôžme oddeľovať ochorenie hrdla, žalúdka, či kože od psychiky.Len podaním celostného lieku môžme úplne vyliečiť akúkoľvek chorobu.

tak to mame asi ničo podobne…je mi stoho zle ked sa na to len pozriem …

dakujem za radu…budem skušať…:smiley: dufam že sa toho zbavim lebo by som bola velmi šťastna

Dobry den.Mam väcsi problem co ma nanechá spat.Mám bradavice na 2.prstoch.Bola som u lekára a jasne som mu povedala ze som v 7.tyzdni tehotenstva.Povedal,ze sa daju odstránit zmrazovanim dusikom,aj my to spravil,a ze nemá ziadne zlé ucinky na tehotenstvo.teraz ma to dost boli a je to cervené.BOJIM SA.Podla vás mohlo to nejako uskodit na bábo?Dakujem

1 Like

Ahojte!
Hoci som mala skvelé odporúčania na prípravok Sholl - mne to vôbec nepomohlo, práve naopak, vytvorili sa mi ďalšie dve maličké. Čo mi zatiaľ naozaj pomáha a skutočne mi už odstránilo veľké bradavice na rukách je práve DUOFILM - je to podľa môjho osobného dojmu silnejšie - cítiť to najmä, ak si potriete zdravú kožu - hneď to páli, čiže mne osobne zatiaľ zaberá Duofilm, čo je ale paradox, zatiaľ mi odstránil len tie najväčšie a malé ešte mám, ale pevne verím, že mi zmiznú aj tie. Môj problém sťažuje aj to, že bradavice mám na rukách, čiže si to musím preliepať náplasťou a častým umývaním rúk sa účinok pravdepodobne zmierňuje. Ale teším sa aj z tých doterajších úspechov, pretože je to fakt veľmi nepríjemné. Držím všetkým palce!

Prosím Vás potrebujem poradiť,môj chlapec má “asi” bradavice, ale má ich u koreňa pohlavia, asi 5 bradavíc, takých menších a jednu väčšiu má na penise z boku. Čo s tým robiť, môžem to dostať? Je zvyknutý holiť sa a vždy sa bojí aby si to neroškriabol…prosím Vás pomôže lastovičník, alebo čo máme robiť?

Ďakujem Vám

zacat odstranenim samotnych bradavic nie je vzdy spravny zaciatok. nemam cas sa rozpisovat o skusenostiach, precitaj si o lieku indonal, hpv virus sposobuje niekedy aj zdanlivo obycajne badavice na rukach atd, treba to preliecit zvnutra a uzasne to funguje

Prosím Vás potrebujem poradiť,môj chlapec má “asi” bradavice, ale má ich u koreňa pohlavia, asi 5 bradavíc, takých menších a jednu väčšiu má na penise z boku. Čo s tým robiť, môžem to dostať? Je zvyknutý holiť sa a vždy sa bojí aby si to neroškriabol…prosím Vás poradte ako ich odstranit?

cesnak mi tiez pomohol, ale je to zdlhave, okamzite pomoze zarucene ked si obalite okolie bradavice cerstvym kozim trusom na cca 4 hodiny , ale je to len pre silnejsie povahy

to ti teda nezávidím…cer mi…

Aj moja dcéra mala bradavicu na chodidle, pri chôdzi ju to bolelo, tak večer po osprchovaní som jej ju natrela šťavou z lastovičníka a za 3 dni bolo po bradavici, dala sa pekne vylúpnuť.Niekomu to nezaberá, možno jej to pomohlo preto, že sa jej potia nohy.Neviem, ale hlavné je, že jej to pomohlo a už je to poldruha roka a žiadna ďalšia bradavica sa jej neobjavila.

mam bradavicu na nohe a je aj velika. Co si nato mam dat? dusik mi vobec nepomaha lebo ked mi to vypalia tak za mesiac sa mi to znova vrati pls. pomozte

Mam na Vas prozbu!!! Mam bradavicu zo spodu na lavej ruke. Bol som to vyrezat jeden krat nepomohlo. Vyrezali mi to druhy krat a tiez nie a tak mi to vypalili no aj to nepomohlo tak co mam robit???..

musim suhlasit,pouzivam ho jeden den a som skoro vo finale,sice som to opakoval 7x a navod uvadza 1x za den,ale vysledok je ohromujuci,v podstate som kozu uz vyrovnal. zatial spokojnost

Prosim ta ,EMA,xcem sa ta opytat,mam tiez ten isty problem akop si mal ty (bradavice na pohlavi) uz sa nato liecim cca mesiac a pol,alebo 2 mesiace,skusala som krem wartec a nezabral,dusik,tiez nemal velky uspech,xcem sa ta opytat,kolko stal ten zakrok laserom.a v ako meste to robi ten doktor dimov?a ako dlho si uz po tom zakroku?vopred dakujem…

Skvelé výsledky sú s homeopatiou. Doba vyliečenia cca 2 mesiace - 6 mesiacov. Ale výsledky sú trvalé.

Ahojte,
Na päte sa mi asi pred dvoma rokmi urobila bradavica… nebola vôbec bolestiva ale vadila mi z estetickeho hladiska… ma plochy tvar, najprv som si myslela že to je “kurie oko” no pred par mesiacmi mi začali na povrch prenikať hnede bodky… pochopila som že o čo ide…už asi tri mesiace si ju liečim DUOFILM-om… každy deň večer natriem podla návodu… no akosi sa jej nemôžem zbaviť… vždy ked mi odpadne tá časť kože čo je narušená prípravkom… zostane mi v päte kráter do hlbky 2-3mm, je veľmi bolestivý a ja neviem či vôbec mám pokračovať s liečbou pretože vždy sa mi po pár dňoch urobia opäť tie hnede bodky - fliačky… tak neviem či pokračovať… ma niekto s týmto skusenosti? viete mi poradiť ako zistiť či už mám po probleme alebo pokračovať v liečbe? Ďakujem za pripadnú radu…

Dobry,mam uz dlhsie vela bradavic na oboch chodidlach. Na jednej nohe len nejake 4 a tu druhu som si dala vypalit dusikom(vypalili mi asi 6,lebo vsetky by naraz vraj boli bolestive). Vedela som,ze mi to navrie a bude tam hnis. Prvy den to neskutocne palilo,nemohla som nohou ani pohnut.Na piaty den mi to kazala vystihat aj s okolitou kozou.Tak sme aj s maminou spravili.Dnes-7 dni od vypalenia sa mi z jednej bradavice vyteka nejaky hnis a celu ju mam taku napuchnutu,neviem ci je to len rozmocena koza rozleptana nechtikovou mastickou alebo je to stuhnutty hnis.Boli ma to len ked to stlacim,ale vyzera to velmi nechutne.Skusala som do toho zastrihnut noznickami a nic,necitim to,je to take jemne. Myslite,ze to moze byt velmi zle?Ku koznej s tym uz nechcem ist,vypalovanie mi dostatocne stacilo.Na ostatne radsej pouzijem nieco ine.
Okolo tych hojacich s miest,mi este zostalo tak 1-3mm koze,ktoru som vtedy nevystrihala,lebo to bolelo.Bojim sa,ze aj to moze sposobovat zapal.Dnes som ju uz na vsetkych povytrihovala,takze mi len v strede ostali take ostrovceky(snad nova koza:P).
Neviete mi niekto poradit co s tym mam robit?Ak uz niekto mal podobnu skusenost.Dakujem