Chiropraktik

Prosim o radu, na koho sa obratit s chronicky sa opakujucim problemom zablokovania stavcov? Dakujem

Vážená pani, mám asi podobný problém, a veľmi Vás prosím o radu či pomoc nájsť takého človeka, dnes som videl na TV JOJ maďarského chiropraktika Andrása Kovacza, nemalo chybu, som skoro 50-tnik, mám rád šport, ale bez pomoci týchto ľudí si asi nezašportujem, ďakujem pekne. S pozdravom Ľubor Tatranský

Nemám rada násilné naprávanie. Telo si vie s takýmto problémom poôcť aj samo.
Ak máte záujem, napíšte mi. Prídem vám pomôcť.

Dobrý Den Gabika,

pácilo sa my “Nemám rada násilné naprávanie”.
Potrebujem pomoc, skolioza atd. Aké máte vzdelanie a skúsenosti? Kde Vás nájdem?
S pozdravom

Eva Rienhöferová

neskusila ste sa obratit na niekore rehabilitačne zariadenie v KE ?

Dobrý deň Eva, niesom študovaný chiropraktik. Zaoberám sa Bowenovou miofasciálnou terapiou. Ak ste z Košíc, tak sa môžeme dohodnúť na osobnom stretnutí, stačí mi napísať mail.

Nevie niekto o dobrom chiropraktikovi v okoli Dunajskej Stredy?

Dakujem

Poraďte mi niekoho v okolí Banskej Bystrice. Už dva mesiace beriem lieky,absolvovala som rehabku,nervové, CT,EEG a krčná chrbtica a hlava ma bolí furt. Mám 37 a niekedy sa cítim na 100 :-))

Pekny dnik. Ja som bliyko Ds a pôsobim ako duchovný liecitel, konzultant. Viem vám pomôct a tiež poradiť duchovnú pričinu vašich potiaží chrbticou… Som seriozný a tiez spolupracujem aj slekármi na kolko som 10rokov pracoval Bratislave na rehabke.
S pozdravom a tu je môj kontakt 0915677106

Ahojte,prečítal som si pozorne všetko o Vaších probleb´moch o chrbtici…
Tiež hladam odborníka chiropraktika ktorý mi pomôže a rukami a masážmi napravý stavce.Maám niekolko ročný problem na dolnej časti chrbtice a často nemôžem stáť ani sedieť pričom mi bolesť vystreluje do dolných končatín.Prešiel som len CT vyšetrením kde zistili že jedna z platničiek je oslabená a stavce pricvikujú nerv.
Zatial som nezisťoval či v okolí Martina nájdem chiropraktika ale hádam mi niekdo pomôže.Cvičením a másažmi u fyzioterapeuta sa problém vymazal iba na pár týždňov.Športujem ale myslím že si niekedy ubližujem ešte viac pretože tým sa stavec nenapraví.Dakujem za odkazy

a na aky mail vas mozem nakontaktovat?dakujem

Prosim Vas, kde mozem najist jednu odborne chiroprakt v Bratislave??? Som mal jednu velmy dobre Dr. Batalik v Nitre ale je to daleko teras pre mna, hladam niekto tak ako on, sportovy lekar plus alternative terapii nie reflexna masaž, iba ako on chiroprakticke masaz pre deblokacie chrbticu. Velmy dakujem za rihly odpoved. Mam stale zavrati, som ucitel o spanielcinu a nemozem chodievat ucit.

Dobry den.Vie niekto ci chiropraktik pomoze aj ked sa trasu ruky?dakujem

Poradi niekto dobry kontakt na chiropraktika v Samorine, alebo v Dunajskej Strede? A aspon nech troska vie po slovensky :slight_smile:
Vdaka

pan Danac, obec Kajal, kusok od Galanty, neskutocne sikovny clovek

Ako sa ziska kvalifikacia v oblasti chiropraktiky?

dobry den, vedel by mi niekto napisat kontakt na pana Danáča s kajala ? Pripadne ako u neho funguje? Je sa treba objednat? Dakujem

Dobry den, vedel by mi niekto napisat kontakt na pana Danáča s Kajala ? Treba sa dopredu objednat? Dakujem

ahoj evka ! mne kedysi dávno napravali chrbat a to dosť nepríjemne ale pomohlo, časom som na to zabudla. teraz ma ( 39r. ) naprávali pred 2-3 týž. a myslela som že nedojdem domov ale predstava tepla domova ma tam dostala .V pondelok znova ale bolo to "lepšie"myslím si že ak sú tam stuhnuté svali tak to nechce pustiť a stále sa to vracia na to nepodarené miesto . a ako ste na tom teraz ?

podarilo sa Vám zohnať toho chiropraktika? Ja som z BA a mám problém s nohou.
Vopred ďakujem