Chiropraktik

chiropraktika@gmail.com

Dobry den vsetkym,co majú,alebo mali problemy zo zablokovanymi stavcami a zo stuhnutym svalstvom. Velmi dlho trpím na neprekrvenú oblast krcnej chrbtice a tym mi neprudi tok energie do mozgu a narusuje sa mi rovnovaha myslenia a sustredenia. Prosím o radu,ak je niekto kto by poznal dobreho chiropraktika v trnavskom kraji. Najlepsie by bolo v Trnave.

Kedysi boli chiropraktici velmi v mode ale teraz sa od takzchto metod upusta. Pretoze sa tam posobi velkou silou a je to docasne riesenie, problem sa vam bude opakovat coraz castejsie a to uz nehovorim otom kolko skody moze chiropraktik narobit. Je vela metod roznych jemnejsich mobilizácii a fyzioterapie, ktoré vam mozu pomoct.

Milá Martina,rýchle si sa dopracovala k jednostranným záverom.Ty si myslíš,že tí chudáci,ktorí tu píšu a majú ukrutné bolesti,neskúšali rôzne mobilizácie fyzioterapiu,nepodstúpili rôzne operatívne zákroky a sú v nezávidenia hodnej situácii.Takým nie je treba brať nádej,že nájdu medzi nami odborníka ktorý ich zbaví bolesti.Nehádž všetkých do jedného vreca a dalo by sa polemizovať aj o veľkej sile a dočasnom riešení,ktoré by nebolo vo vätšine prípadov dočasné,keby sa klient správal zodpovedne a dodržiaval by dohodnuté zásady.Určite sa nájdu aj taký, ktorý sa za odborníkov považujú ale okolo odborníka ani nechodili.Tu je treba diferencovaný prístup pri výbere a robotu týchto ludí si overiť popýtať sa ludí ktorí majú s ich robotou skúsenosť a až potom konať.V žiadnom prípade neber ľuďom,ktorým môže chiropraktik pomôcť,nádej.Zostaň s pozdravom

Ahoj Priateľ, chcela by som dať tak trochu zapravdu Martine. Ona asi chcela len pripomenúť, že nie všetky bolesti pri pohybe sú z bloku kostrového aparátu a nie je teda potrebné okamžite vyhľadať chiropraktika. Existujú aj mäkšie techniky a práca s fasciami, svalmi a kožou, ktoré, dovolím si tvrdiť, vyriešia väčšinu bolestí pri pohybe. Sama pracujem s viacerými technikami a k chiropraxii sa dostávam až v posledných a výnimočných stavoch. Úpravou svalovej časti pohyb. aparátu docielime schopnosť samoliečby tela a dosiahneme upravenie bez tvrdších zásahov.Postavenie kosti je veľmi silno ovplyvnené kondíciou svalu ktorý sa na kosť upína a jeho kvalita a nekvalita udáva kosti postavenie. Prajem všetkým pekný slniečkový deň, Henrieta

Plne s Tebou súhlasím preto,že každý chiropraktik,fyzioterapeut by mal rozpoznať a definovať stav zablokovanej časti buď svalu,šľachy úponu alebo kostrového aparátu a tomu podriadiť terapiu.Nesúhlasím však s konštatovaním Martiny o dočasnom riešení,a opakujúcom sa probléme,lebo s praxe viem,že toto konštatovanie je nepravdivé a zavadzajúce.Totiž pokiaľ sa klient podriadi terapeutovi a doporučenia striktne dodržuje nedochádza k návratu stavu pred zákrokom.Ak dáva Martina do diskusie svoje skúsenosti tak musela nešťastnou zhodou náhod natrafiť na takého odborníka ,ktorý určite už chiropraktiku nevykonáva preto ,že by od dostatku klientov určite neprežil.Ubespečujem Vás ,že hladaním určite nájdete toho správneho terapeuta ktorý Vám pomôže odstrániť bolesť a zvýši kvalitu Vášho života.Zostante s pozdravom Priateľ.

mne pomohlo reiki. Je to sila energie, ktorá ti to uvoľní.
Ked som bola tehotná nemohli ma naprávať, tak som brávala na uvoľnenie svalstva (stavce sa zablokojú tým, že stuhne okolo nich sval - vzpriamovač chrbtice) Magne B6. Dvakrát denne. Teraz to odporúčam každému. Za pár dní ti to uvoľní, a môže to brať skoro každý. Na trhu sú dva druhy, ten starší typ za cca 6 € za 30 kusov funguje. Druhé Magne B6 za 4 € to neuvoľní. To drahšie je asi robené nejakou inou metódou, vyskúšaj, zatiaľ to každému pomohlo

Dobry den,
vedel by mi niekdo poradit chiropraktyka v okoli PE, PD, TO, BN, NR, ZM…velmi pekne dakujem.

Alternativna medicina vratane chiropraktik je velmi nebezpecna a rizikova. Ide o ucinnu nadprirozdenu liecbu. Vsetko je vdaka komunikacii s diablami. Liecitelia si niekedy ani neuvedomuju, ze komunikuju s diablami, ktory robia “zazraky”. Diabli su vsak velmi zakerni a neposlusni a nemusia vzdy posluchnut liecitela, ktory je sam posadnuty diablami.
Diabli vsak nie len ucinia na telo cloveka ale aj na dusu. Vzdy to sposobi dusevne choroby, ktore dokazu odstranit len krestansky exorcisti.

Ahojte, tiez hladam chiropraktika z Bratislavy. Mohol by niekto zostavit prehladny zoznam chiropraktikov?
Je to dost neprehladne a hladat tie informacie v nekonecnych prispevkoch… Prosim, dakujem

nesúhlasím s tebou pretože chiropraktik ku ktorému chodím nerobí nič velkou silou a už vôbec nie tak aby to bolelo a velmi mi pomohol a má tolko klientov že je problém sa k nemu dostať

Zaručene dobrý chiropraktik je Dr. Baťalík v Nitre, sídli na Novozámockej ulici v budove bývalých mraziarní. Nie je žiadny šarlatán, ale vyštudovaný lekár z Karlovej univerzity. Mám to odskúšané a som s ním spokojná, veľmi nám aj našim kamarátom pomohol.

ahoj monika, pracujem ako chiropraktička v žiline ale často chodím i od bratislavy moje masáže pôsobia nielen účinne ale i relaxačne ak maš záujem ozvi sa

Treba si najst dobreho fyzioterapeuta -ku, lebo funkcne poruchy (skratene a oslabene svaly, nespravne drzanie tela a z toho vyplyvajuce pretazovanie), moze viest k recidivam klbovych funkcnych blokad stavcov. Odstranenim, resp. zmiernenim tychto funkcnych poruch sa moze stav pacienta zlepsit.

Vedel by mi niekto odporučať chiropraktika v okrese NZ,alebo KN?Krčnou chrpticou mám najviac problémov,ked dostanem prievan tlačí mi to v hlave,mávam čudné pocity,zavraty,dalo by sa to riešiť?

ahoj aj ja mávam závraty z krčnej chrbtice hlavne ked prídem do prievanu alebo do klímy musíš mať na krku stále šatku aby ti to neofúklo a daj si to odblokovať hneď ti bude lepšie postupne vymiznú aj závraty

Dobrý deň!
Ak je Váš problém ešte stále nevyriešený, napíšte mi e-mail, alebo zavolajte na tel:
0917492684

danac chodieva aj do Ziliny,kazdy stvrtok… viac info na danacza@gmail.com

Manžel má problémy s platničkami, bolesti sú veľmi veľké, potrebuje pomoc. Ak nám viet pomôcť prosím ozvite sa
Jusková

Pani ozvyte sa na chiropraktika@gmail.com a dohodneme sa ako problém odstránime.Zostante zatial s pozdravom Priateľ