Chiropraktik

Zdravím, ja som bola v tomto roku u 2, ale nejako mi to nepomohlo.Vybrala som lieky, injekcie, infúzie, ale stále mám bolesti v krížovej oblasti a ťahá mi to do pravej nohy, takže v noci je to neskutočne bolestivé, bloky mi idú z pravej strany. Prosím poraďte ku komu ísť, lebo je to na nevydržanie. Počula som o nejakom bývalom športovom masérovi a teraz chiropraktivovi z Nitry-Drážoviec, ale nemám ani kontakt animeno.

Dobrý večer. Mám jednu otázočku, alebo prosbu. Už dlhšie mám problém s chrbticou, mávam blokové stavy, vráža mi to do pravej nohy a niekedy mám pocit, akoby tá noha vážila 100kg. Okrem toho mi diagnostikovali aj zlomeninu kostrče, čo je dosť bolestivé. Chodila som aj na rehabilitáciu, kde ma ponaprávali a bolo chviločku dobre, no bolesti sa opäť vrátili a keď som bola na kontrole, tak mi povedali, že si mám naďalej dávať čipky. A kúpiť si kúpacie koleso na odľahčenie pri sededí. Prosím, nepozná niekto v okolí RUžomberka nejakého dobrého chiropraktika, ktorý by mi vedel pomôcť??? Nech už nemusím trpieť toľkými bolesťami? Ďakujem . . .

Mam problem stale s platnickou, ktora boli aj po operacii LP, S1, operovali ma v roku 2003. Odvtedy beriem denne TRALGIT bez nej sa nedokazem pohybovat a som stale bolavy! Co by ste mi odporucali, dalo by sa tu nejako pomoct, liecit?

Ahojte. Mam uz 10ty den problem s pohybom hlavy. Neviem presne, co by to mohlo byt, ale ked sa na nieco koncentrujem, tak mi hlavu otoci do pravej strany a nemozem ju dat naspat. Som momentalne mimo republiky a bola som tu u doktora a ten mi predpisal len gel, presnejsie Piroxicam gel, ktory mi vobec nepomaha. Nemohla by som to mat nahodou zacviknuty nerv? Uz som naozaj zufala, neviem co to moze byt. poradte :slight_smile:

Vyskusaj jednoduchy ale velmi ucinny cvik:

- Sadni si pohodlne a vzpriamene na stolicku
- Podopri si hlavu na Pravej strane ( v oblasti spavkov ) dlanou L ruky a tlac hlavu smerom do PRAVA - cca 5 sekund
- Podopri si hlavu na Lavej strane ( v oblasti spankov ) dlanou P ruky a tlac hlavu smerom do LAVA - cca 5 sekund
- Poloz dlan jednej ruky v predu na celo a tlac do dlane smerom dopredu - 5 sekund
- Poloz dlan jednej ruky v zadu na zatylok a tlac hlavu do dlane smerom do zadu - 5 sekund

Ruka by nala vzdy vytvarat, prititlak tak, aby sa hlava navyklanala z jej prirodzenej polohy.
Vela uspechov.

Funguje to. Vpravo, kde som mala problém, mi to luplo a problém je preč. Len neviem dokedy.

Janka, čítala som Váš príspevok. Ešte stále robíte ako chiropraktička v žiline? Ak áno, odpíšte, Váš príspevok je z r. 2009 a teraz je r. 2012. prosím Vás o prípadný kontakt. Vopred Vám dakujem.

Dobrý večer, chcem Vás poprosiť, nakoľko ste spomínala praktiky na liečbu krčnej chrbtice o radu. Dcérka roky trpí bolesťami hlavy z krčnej chrbtice a pochodili a poskúšali všetko možné a výsledok nijaký, Boli sme u fyzioterapeuta asi v jej 12 rokoch a taký necitlivý a brutálny zásah u takého dieťaťa som nevidela, som myslela že dieťa sa už ani nepostaví a mám pocit že odvtedy sa jej to ešte zhoršilo. Preto ak jej môžte pomôcť, odpovedzte mi prosím. S pozdravom Triňová. Tel. 0907779775… Ďakujem.

Dobrý deň Betty, chcela by som Vás poprosiť o kontakt na Dr. Baťalíka, našla som niečo na internete a v telefónnom zozname, no zatiaľ mi po 2 týždňoch intenzívneho vyvolávania telefón nikto nezdvihol. Ďakujem.

Nevedeli by ste mi povedať presne výrobcu toho Magne b6, lebo teraz ich je na trhu viac. Prosila by som Vás, keby ste napísali počet tbl. a cenu, aby som kúpila ten správny a neužívala zbytočne niečo, čo mi nepomôže. Ďakujem.

Hm nemas pravdu. Jeden liecitel zachranil zivot bratovi mojej kamaratky. Ako podla teba mal radsej zomriet? Dalsia vec cirkev ako jedina zastrasuje ludi a dava negativne myslienky do podvedomia cloveka, nahovara ludi na kadejake prekliatia, diablov, a neviem ake zatratenie. Sprostosti! A co sa tyka liecitelstva tak poznam jednu liecitelku ku ktorej sa ludia s radostou vracaju. Je dobra aj v lieceni aj v tarote vidi auru vidi tmave flaky kde je choroba a pomaha. jej email je gloria.jarka@gmail.com. Docitala osm sa o nej na jednom fore a dakujem cloveku ktory ju odporucil. Alternativna medicina je skutocna medicinia nie tie chemicke gebudziny co do nas tlacia lekari. Lieky neliecia nic danu vec utlmia, to by som bovedala ze je diabolske a nie ak ma clovek dar v rukach. Fakt sory ale trepes… a nemyslim si to len ja…

Ako sa vola?

Ja mam zaujem moj mail je sarlat1@azet.sk

Ja mam zaujem moj mail je sarlat1@azet.sk

V / TO pracuje dobry maser a chiropraktik. Treba sa objednat telefonicky. napiste mi, poslem vam c. t. Je dobry, vie co robi.

Prosim ta mohol by si poslat kontakt na toho chiropraktika v TO na moj email? secretone0007@gmail.com

Môžem poprosiť kontakt na toho pána. Môj email mojkotiger@azet.sk.Ďakujem

Môžem poprosiť kontakt na chiropraktika v TO? Môj email: alena.alva@gmail.com Ďakujem za ochotu a pomoc!

Poprosim o tel. kontakt na pana Danaca
velmi dakujem