Chiropraktik

Monika, to som rada že aspoň vy ste potvrdili moje slová. Lebo všetci tu vychvaľujú Danáca a pritom je to obyčajný podvodník, ktorý má tú drzosť, že zarába na zdravotných problémoch ľudí, ktoré on nedokáže vyliečiť ani zmierniť. Zázraky na počkanie pri chronických problémoch jednoducho nie je reálne očakávať.

Ja naopak nesúhlasím, iste sa nie vždy všetko podarí. Ale moja skúsenosť je presne opačná, mal som (ako športovec, brankár) problémy s ramenom, obmedzenú hybnosť a velké bolesti, že som ani zaspať v noci nemohol. Samozrejme rozum velí doktorovi, tak som šiel, absolvoval som asi 4 röntgeny, dva týždne do mňa pochali injekcie. Samozrejme že mi to nepomohlo, tak som šiel k spomínanému pánovi. Nestihol som sa ani vyzliecť a dozvedel som sa že mám vyskočené rameno z púzdra. Za 2 minúty mi ho nahodil naspäť. Neviete si predstaviť tú úlavu, keď som zrazu moó bez bolesti hýbať rukou, samozrejme z atypickej polohy ramena, v ktorej bolo 2 týždne kvoli neschopným doktorom som mal ponaťahované väzivá, takže ešte pár dní bolelo, ale odvtedy rameno drží. Podobnú skúsenosť som mal s chrbticou. Takto pochodilo XY spoluhráčov, a aj moji rodičia keď mali problémy s rukami, ramenami a podobne. Nehante niekoho, kto si to nezaslúži. Inak by ho nevyhľadávali profi športovci…

Danác je nebezpečný v tom, že sa tvári, že je odborník na všetko a poradí si s akýmkoľvek problémom. Možno vie napraviť vyskočené rameno, ale prečo neprizná, že ľuďom s chronickými problémami nevie pomôcť? Naopak, on si myslí / alebo skôr predstiera, aby zarobil / , že všetky problémy odstráni a človeka “vylieči” za pár sekúnd. Je to nezodpovedný prístup, myslím, že by bolo oveľa korektnejšie priznať, “Pani, ľutujem, ale s týmto Vám nepomôžem”. Vôbec by som sa neurazila, že som tam chodila zbytočne, veď nikto nie je všemohúci.

Dobrý den, mohli by ste mi napísať tel. číslo? Dakujem

Dobry den, chcela by som Vas poprosit na kotakt na toho pana chiropraktika co ste pisali som z ke a velmi potrebujem pomoc dakujem
Dzupinova

Prosim ta mohla by si mi poslat kontakt na toho pana co spominas z ke som z kodic a velmi ho potrebujem dakujem

P Danac je najlepsi chiropraktik na Slovensku

Neviem, kde si na to prišla, že by mal byť najlepší na Slovensku, ja mám opačnú skúsenosť. Mala som vyskočenú platničku, a po jeho “odbornom” zásahu sa mi stav ešte zhoršil. Už to vyzeralo, že sa nevyhnem operácii. Našťastie sa mi podarilo nájsť fyzioterapeutku, ktorá ma naučila zostavu účinných cvikov a tie mi naozaj pomohli. Odvtedy tieto cviky cvičím preventívne a žiadnych “chiropraktikov” nepotrebujem.

Dobrý deň, mohli by ste mi, prosím, poslať kontakt na spomínaného chiropraktika? Moje tel. č. 0908 632 333. Vopred ďakujem.

Prosim ta, mohla by si napisat jeho meno, resp. KKontakt? Som za chiropraktikov, ale vzdelanych a clovek nikdy nevie, kam sa dostane. Dakujem

Ondrej, mam podobny problem s ramenom, navstivila som 2 vychyrenych fyzioterapeutov, ktori pracuju so svalmi, ale skor sa mi to zhorsilo, napokon som sa pred 5 dnami dostala k Danacovi. Urcil mi rovnaku diagnozu ako vam, napravil mi rameno a pomohlo to, ale o dva dni som postupne mala opat podobne problemy. Mam o tyzden prijst k Danacovi na kontrolu, ale teraz mam pochybnosti, ci to ma vyznam. Vam sa to upravilo uplne hned po 1. navsteve? Dakujem

Danácovi ide v prvom rade o peniaze, neprizná sa, že vám nedokáže pomôcť. Ak vám aj “pomôže”, je to len na chvíľu a onedlho je problém späť.

Dobry den reagujem na vas prispevok. Mam problem s platnickou, viete mi pomoct? Moste pisat aj na mail. Dakujem

Chcela by som Vás poprosiť koľko stojí liečba u pána Danača z Kajalu ďakujem

Dobrý deń, žijem v Bratislave, mám problém s pískaním/šumením v uchu - tinnitus, chcel by som Vás poprosiť o informáciu - kontakt na nejakého chiropraktika, ktorý má s tým skúsenosti.(kontakt: vla@pobox.sk). Ďakujem
Laco

AK ste z blízka - Nitriansky kraj, skúste v Nitre pána doktora Janka Baťalíka, pani Moravskú, Ak je problemetická časť disponibilná -(bez kontraindikácií - možná manipulácie) je dobré napraviť všetko dislokované, ale potom Bohiužiaľ, vo väčšine prípadov, treba aj Vašu spoluprácu, treba spevniť a harmonizovať muskulárne - svalové agonistické a antagoniístické strany, ukážu Vám vhodné cviky a samomobilizačne techniky, pomôcť sa dá skoro vždy a vedia to ako aj všetci fyzioterapeuti, ortopédi a polovica neuroógov, ale oni vám Bohužiaľ naordinujú lieky, infúzie, alebo aj skalpel. Myslím si, že si zaslúžia každý cent, a často x nestíhajú slúžia na ordináciách a potom aj na oddeleniach a majú často služby, mnohý sú neskutočne vyťažený, robia takto skoro vždy, podla toho tak ako sa to naučili v škole a prexi, naordinujú Vám lieky liečbu a rehabilitácie atď. Ja tiež som z Nitry nie som lekár a tiež niekedy ani ja nestíham a ani toľko nevládzem no v lete je trochu volnejšie, ak budete v núdzi, skúste možno budem mať viac času. www.vitalisnitra.sk

A o čo sa vlastne jedná?

Môžem poprosiť nejaký kontakt na toho pána? Dakujem

Dobrý deň .
Presne pred 4mi týždňami sa mi stal úraz , pri ktorom sa mi vykĺbil palec na pravej nohe (vraj , ja neviem , či to bolo zlomené , alebo ozaj vykĺbené). Palec mi napravili , s tým , že mám chodiť cez pätu a nezaťažovať to asi tak 3 týždne . Tento kľudový režim mi vydržal tak 10, možno 12 dní , no napriek menšej bolesti som začal prst pomaly zaťažovať. Dnes je tomu presne 4tý týždeň a stále to ešte pobolieva. Viem ,že som mal tomu dopriať klud , no som mladý, sprostý a bez športu si život neviem predstaviť, preto prosím o radu , kde by mi asi mohli pomôcť , ak sa ešte vôbec dá. Chcel by som sa obrátiť na pani Moravskú, predtým mi raz napravila kríže, alebo ako to povedať , tak by som bol rád , keby mi aj s týmto mojím súčasním zranením vie pomôcť. Prosím o rady , čo robiť a čo nie , a na koho sa obrátiť , ak niekoho poznáte...

Zdravím,
s chrbátom som mal aj ja velky problem po autonehode. Presiel som veľa ludí ktorý tvrdili ze mi pomozu. Ale nakoniec mi pomohla len jedna pani ktorej sa vzdy veľmi rád vrátim ked sa mi vyhodi stavec alebo ma boli chrbát,… Napravila aj našu 3 ročnú dcérku, ktorá mala posunutu panvu . Ak by ste mali záujem o kontakt tak mi napíšte na Polovodic@post.sk a pošlem Vám kontakt.