Chiropraktik

Môžem poprosiť kontakt na toho pána. Môj email:murcinvladimir@gmail.com Ďakujem.

Ahoj aj ja mam zaujem a som zo ziliny ak mozete kontaktujte ma na mail miroslavmacek@azet.sk

Suhlasím s p. Petrom

Pán Danc je vyborny chiropraktyk aj teraz sa k nemu chystám už mi raz pomohol

Ty sa daj liečiť, máš chorú hlavu.

Žiaľ, aj v dnešnom modernom svete sa ešte nájdu ľudia s primitívnymi stredovekými názormi. Nájdite si dobrého psychiatra, pomôže vám.

Chiropraktik Danáč

0905 229 266

Chiropraktik Danác

+421 905 229 266

prosím, kto mi napíše adresu p. danaca a aj telefón.

Ak vám na sebe čo len trochu záleží, Danácovi sa vyhnite! Dodnes ľutujem, že som sa pred 10 rokmi dala presvedčiť a dovolila som, aby mi “pomohol”. Kontakt s tým človekom - šarlatánom bol jeden z najhorších zážitkov v mojom živote. Nielenže neovláda základy slušného správania (ako dospelej osobe mi bez zaváhania tykal! ) , ale nemá vôbec žiadne odborné znalosti potrebné na to, aby mohol vykonávať praktiky takéhoto charakteru. Doslova ma tak vymlátil po chrbte, že ma celý deň všetko bolelo a som len rada, že mi nepoškodil chrbticu a miechu. Nehovoriac už o tom, že mi ani trochu nepomohol. Vôbec som nevedela, do čoho idem, tak som bola jeho neodborným zásahom úplne šokovaná. Dobre vám preto radím, žiadni chiropraktici, len riskujete, že vám spôsobia ešte väčšie problémy ako už máte. A to netvrdím len ja, ale aj odborníci s medicínskym vzdelaním, ktorých názory na takéto zásahy chiropraktikov som si žiaľ prečítala až dodatočne. Je pochopiteľné, že trpiaci sa chytá každej slamky… a to títo ľudia ako Danác využívajú. Vraj teraz od každého berie 20 eur… nuž, nejako si treba zarábať, a na nešťastí a hlúposti iných to ide najlepšie.

Ja osobne poznám veľmi dobrého chiropraktika (už žiaľ starší pán) má plno uznania aj z Česka, chodil aj do Prahy, žiaľ už toľko nevládze cestovať. Jeho rady si vypýtaju aj doktori a posielajú k nemu aj pacientov aj dokonca s nahrávkami na CD ako to majú s platničkami atď. Takže nie každý je šarlatán, aj mne už viackrát pomohol, vôbec nevymlátil, ale že to bolelo niekedy to je fakt. Zázraky nevie ani on spraviť, ale ani lekári, dokonca poznám ľudí po operácii a nie su na tom najlepšie. Takže prečo nevyskúšať aj chiropraktika, niekedy pomôže, niekedy ani najlepší lekár nevie pomôcť.

Prosim ta, mohla by si napisat jeho meno, resp. KKontakt? Som za chiropraktikov, ale vzdelanych a clovek nikdy nevie, kam sa dostane. Dakujem

Prosím, kto mi napíše adresu p. Danaca a aj telefón ?

Štefan, ak ti môžem poradiť, tak k Danácovi určite nechoď! Prečítaj si môj príspevok zo 4. 3. 2015. Ak máš problém s pohybovým aparátom, radšej vyhľadaj fyzioterapeuta.

Dita prosim Vas ak mate kontakt na toho pana co spminate bol by som velmi rad keby ste my ho poslali emailom ale zavolali nač. t. 0903534179 velmi pekne Vam vopred dakujem. Laco.

Chiropraktik@atlas.sk

Plne s vami suhlasim, za 10 sekund 20 eur a vobec nepomohlo… naozaj sa moze hanbit!

Dobrý den ako sa Prosím jmenuje dány pan a odkaz je. vpřed dakujem gabina

Mohla by stě mi velmi Prosím poslat na neho kontakt. kolo maminke. má Velké bolesti. dakujem. krasny vikend. gabina

Nie som pán Danác, ani ho nepoznám, ale tieto Vaše problémy s chrbticou a vysunutými platničkami a stavcami sa dajú úspešne riešiť. Tel. kontakt 0903 186 775. Maximálna spokojnosť a serióznosť.