Chudnutie - ako na to?

…mate nejake tipy ako zacat s chudnutim?..neviem proste nejako sa zatat… :confused:

No tak v tomto ti nepomôže nič iné ako pevná vôľa. Ty musíš chcieť v prvom rade.

Proste sa zober a choď do fitka. Musíš presvedčiť seba samu, že to robíš pre seba, pre nikoho iného. Ide o veľa, o zdravie.

jednoznačne športom, aby nenastal jojo efekt. Pre mna je top aktivita bicyklovanie. Človek sa pritom skvelo odreaguje a vyčisti si hlavu

Dobrý deň, ak chcete schudnúť, je dôležité, aby bol deficit kalórií a fyzická aktivita (chôdza alebo beh). Ak sa vám nedarí schudnúť, môže to znamenať pomalý metabolizmus a vyžaduje si to konzultáciu s endokrinológom. Mal som stretnutie s endokrinológom tejto kliniky https://doctorpro.pl/lodz/services/endocrinology
keď som mala problém so štítnou žľazou. Páči sa mi to.

stači sportovat, jest možete všetko a pritom nepriberiete, ale pekne vytvarujete postavu a budete spokojné

A akože čo čakala výsledky kde ? :smiley: Veď to dá rozum :smiley:

Ja mám práve takú krízu že mi akosi nestačí tých 24 hodín na to všetko čo by som chcela a aj potrebovala stihnúť. Tak buď proste si spravím domáce povinnosti a okolo dieťaťa ale potom nemám čas vôbec na seba lebo príde večer a ja idem spať zároveň s dcérou, alebo keď si chcem urobiť čas na seba tak sa tu borím v neporiadku. Už som z toho na nervy.

Ja takisto neviem uz vecer fungovat, ked dam spat dieta. To som tak KO, ze som rada, ze lezim.