Chudnutie - ako na to?

Teraz som na koníku čítala, že dievčinka cvičí tvárovú gymnastiku a nevidí absolútne žiadne výsledky :smiley: Tak som sa trošičku pobavila.

no tak to sa vazne cudujem:) haha. nechapem ale niekedy fakt. bez fyzickeho pohybu je to proste nerealne. to niekedy staci dokonca sa dlhsie prechadzat a clovek moze vidiet nejake vysledky.

joj, keby to tak slo, ze by sa dalo bez cvicenia schudnut na pozadovanu vahu a velkost :smiley: to by bolo.

nuz, ale to by bol kazdy totalne lenivy :smiley: podla mna je fajn, ze preto treba nieco aj spravit.

presne. ja si napriklad neviem predstavit, ze by som sa nehybala. ked uz s tym clovek raz zacne, tak podla mna neprestane. uz je to taka moja rutina, zivotny styl. neviem si bez cvicenia predstavit zivot.

treba sa hybat. jedina vynimka je pocas choroby. inak cvicim uplne stale.

pre mňa bol pohyb prvoradý, chodim veľa na bicykli, kupovala som si nový taký horský z cyklospeciality

No to si proste treba najst nejaky sport, ktory ta bude bavit a mas vyhrate. Mna osobne moc bicykel neoslovil, to nie je velmi pre mna.

no ja si takisto radsej napriklad zacvicim, alebo si idem zabehat, prejst sa, proste cokolvek, len aby som sa hybala. nerada vylihujem, to tak mam odjakziva. ja asi ani neviem oddychovat :smiley:

najviac ma baví bicyklovanie, nič iné ma zatiaľ nechytilo ako bicykel

Mne najviac pomahala dieta 16/8, kedy 16 hodin nejes a 8 zas naopak mozes jest, ale nie tak, ze sa nadzgavas vsetkym doradu)) a este je dolezite pred hocijakou dietou prve si spravit krvne testy, aby si mala prehlad, co sa deje v tvojom organizme https://doktorpro.sk/bratislava/services/laboratory aby potom nahodou organizmus neskolaboval necakane :crazy_face:

Ja som takto mala problemy so zelezom, od zaciatku bolo nizke a nespravne zvolena dieta to len zhorsila, a stale som nerozumela, preco sa citim natolko zle

chudla som hlavne veľa pohybom, turistika bicykel beh striedala som to

bicykel je u mňa asi najlepší šport, cez leto som chodila s kamarátkou aj niekedy 15 km

hlavne som začala kvôli stuhnutým svalom, chcela som pre seba niečo robiť, bicyklovanie mám veľmi rada

Kvôli stuhnutým svalom? Aj ti to pomohlo?

ja mozem robit takmer ktorykolvek sport, ale tomu bicyklovaniu nemam proste vztah, to ma absolutne neoslovilo, neviem. akoze len tak rekreacne ked ideme niekam sa len previezt po rovinke, to nemam problem vobec :smiley: ale ak by som sa mala nahanat po kopcoch ako sialena, to teda nie :smiley:

tak to si proste len treba najst to, co cloveka skutocne aj bavi, potom sa ten sport robi ovela lepsie, to je predsa jasne:)

behat, jazdit na bicykli, kolobežke, pravidelne jest a vaha pojde dole

uz teraz ked bude teplejsie uz si myslim, ze to bude lepsie, ze to aj lepsie pojde dolu tie kila :slight_smile: