Chudnutie - ako na to?

idem to pozriet, co je to zac, ako to tam funguje, ci sa tam musim registrovat alebo ako :slight_smile: vidis, toto je dobry napad, to celkovo by som si mala urobit fotku pred koronou a po nej, ze mozno aj to zle je na nieco dobre :smiley:

@paulii teraz esteze sa trosku vycasilo, dnes aj slniecko vyslo, vyssie teploty tak sme boli trosku vonku, snazila som sa nieco aj pobehnut, ale nejde mi to moc :smiley: musim to striedat beh a chodza lebo inak som myslela, ze vyplujem dusu :smiley:
@zaborcita toto si robis srandu ci ozaj? ako dlho ti trvalo vytvorit si takyto navyk, ze nemas problem vstat?
@Saxoja bicykel je fajn to suhlasim, ale mna zadok z neho bolieva ked idem tak na dlhsie, takze pri tom tiez dlho nevydrzim :smiley:
@ZlatkaM no budem musiet s tou zeleninou sa aj ja popasovat, ale niekde som citala, ze pre telo je najlepsie sezonnu aj zeleninu a aj ovocie, ze to lepsie spracuje, nevies ci je na tom nieco pravda??

@vlada1 nerozumiem o com to pises ako to myslis s tym, ze si si zaplatila, to nejako ti chodi, ze ako mas cvicit co mas robit alebo jako?
@romiara o mase som aj nejaky film videla, ze vlastne cely ten proces kym sa dostane maso na stol, tak to trva a velmi to skodi aj zivotnemu prostrediu, ale tak myslim, ze dobre by bolo najst taku spravnu mieru, ani vela ani malo a to nemyslim, ze by telu nejako uskodilo, ved bielkoviny potrebujeme :slight_smile:

z takychto veci si nerobim srandu pretoze viem, ze nie je jednoduche nieco take dosiahnut, zvyknut si, mne to trvalo mesiace, ale teraz uz si neviem bez toho den predstavit, potom mam dlhsi den, viacej toho stihnem a celkovo som taka spokojnejsia, ale je pravda, ze chodim aj skor spat, o 10tej som uz v posteli :slight_smile:

Niektori podporit nevedia, este sa aj urazia, ze nieco robime pre seba a pre to aby sme sa dobre citili. Mala som jedneho takeho priatela v zivote. Chodila som behat, zlostil sa. Tak som ho volala so sebou. To ani za svet. To ani z voza ani na voz niekedy :frowning:

Urcite by ma podporil ale reznov by sa kvoli mne isto nevzdal :smiley: On mi povie, ze on to vybeha v robote a cez vikend ked okolo domu robi a tam to konci :smiley: Ale ved ja sa mu ani necudujem, on by sa asi z takych jedal moc asi nenajedol
@vlada1 A kolko trva ta vyzva? Tam mozes aj nieco vybrat? Ci preco to je vyzva?

ked chcela po porode schudnut, tak som sadla na bicykel, alebo kolobežku a kila išli dole. Takto som schudla 10kg a som spokojna

Len teraz je to zase trochu komplikovanejsie vies ako. Tento rok celkovo skor praje ludom, ktory maju pevnu volu a vedia sa donutit nieco robit aj doma :smiley: Ostatni mame asi smolu :smiley:

Simnca to fakt? Neviem teda jak by to môj bral. Ale ani by mi nenapadlo, že by chlap mohol brať niečo zle, keď začneme pre seba robiť. Veď to robíme aj pre nich nie??
Ejvinta tak keď by chcel rezne by si ho poslala k svokre, sú jedlá napríklad, ktoré ja rada nemám a proste ich neuvarím tak tie chodí k svokre jesť, tá mu to raz za čas uvarí, podľa predstáv :smiley:

To cvičíš ako? Podľa nejakých pokynov, že máš napísané čo cvičiť, aké opakovanie a tak?? Alebo ako to je? Neviem ako si mám takú výzvu predstaviť.

zdrava strava, pitny režim a športuj. Kludne jazdi na bickyli, alebo kolobežke a uvidiš, že to pomože a kila pojdu dole

@vandicka3 Ano tam sa zaregistrujes, a potom sa prihlasujes pod udajmi s ktorymi si sa zaregistrovala.
@dojrala Nie to na tom ich webe sa prihlasis a tam mas vsetko pokope aj jedalnicek aj cvicenia videa a tam si este aj zakliknes, ze hotovo ak si dane video odmakas :wink: Az potom ta to pusti dalej.
@simnca Ale toto nerieste, musime si ist za svojim a ak sa necitime vo svojom tele dobre a chceme s tym nieco robit tak proste zacneme.

@Ejvinta Trva 6 tyzdnov, odkedy si to zakupis :wink: Ako vybrat? Nerozumiem tvojej otazke, je to vyzva, ze to mas na cas a mozes si porovnat aspon vysledok oproti zaciatku. Len podvadzanim nic neziskame, to si musime uvedomit.
@Saxoja Len tym sa ti podarilo? Upravit stravu si si nemusela?
@radka_humka Uz som to pisala, to mas videa, kde cvicia rovno s tebou, teda ty s tym videom a aj ti vysvetluju ako, co robit neboj sa nic budes vediet vsetko :wink: Je tam napriklad aj pilates. A tam dokonca ukazuje ako dychat aj vsetko.

to potom nie je nejako narocne, takze musim si to odcvicit az potom dalej?? ved to je dobre, to sa mi paci, tie cvicenia su zamerane na cele telo??

Joj prepac mne tam pismenko uslo :smiley: To malo byt, ze ci mozem nieco vyhrat. Lebo vies niekedy byvaju aj taketo sutaze v chudnuti, ze sa odfotis na zaciatku na konci a potom vyberaju , ze kto ma najlepsiu premenu a tak. Cize potom aj ten jedalnicek je na 6 tyzdnov aj tie cviky?

Toto vážne?? Neviem jak je to, ale myslím, že po takejto výzve je práve tá zmena takou výhrou po akej človek túží nie?

moja kamoška sa raz zapojila do takej súťaže s takým časopisom o chudnutí a kulturistike tam sa akože odfotíš na začiatku a potom po pár mesiacoch a tam normálne vyhodnocujú potom asi prvé tri miesta a ona vyhrala druhé miesto. tak vtedy bola úplne natešená, podľa mňa je to fajn motivácia ale isto by malo ísť hlavne o to aby človek chcel, aby sa cítil lepšie a tak

A koľko trvá to cvičenie na každý deň? Robíš si to aj tak, že si to delíš na ráno a večer a tak?

Ahoj prosim ta kolko trva jedno to cvicenie? Stihas to v pohode kazdy den? A davas si aj akoze aspon jeden den v tyzdni pauzu na regenaraciu ci cvicis normalne 7 dni v kuse?

cvicenie si delit na rano a vecer? ved to by som sa zblaznila keby som mala cvicit dvojfazovo, ja si radsej najdem cas, aspon hodinku a odcvicim si nech potom mam pokoj cely den, lebo keby som mala dvakrat, ze po pol hodine asi by som sa zblaznila, casovo by som to nedala :smiley: :smiley: