Chudnutie - ako na to?

Keď ja sa bojím, že to nebudem vládať tak hodinu v kuse :smiley: :smiley: Za to sa pýtam, že či si to môžem aj tak. Veď akože skúsim ale zase ráno ja mám toho nad hlavu, večer už je to také kľudnejšie tak aj tak si to asi budem musieť nechávať na potom

Žienky a dávate si niekedy aj taký deň napríklad raz za týždeň, že si dáte aj niečo mimo toho jedálnička? Akože niečo sladké alebo také ako burger a tak? Ja neviem či to vydržím celú dobu to tak striktne dodržiavať :confused: Niekde som počula aj to, že to naštartuje zase to trávenie a potom chudnete vlastne zase rýchlejšie

Podla mna ked mas vyvazenu stravu tak vobec ti nieco taketo ani nenapadne, ze nebudes mat nejake chute na kadeco. Aspon co sa sladkeho tyka. Ale burger to myslim, ze je v pohode z casu na cas. Ono mnoho jedal sa da urobit zdravsie. A niekedy staci malinko.

skusala som si to najst, pozerala som aj ako sa tam registruje a neviem uz asi nebudem cakat pojdm do toho Instagymu a uz rozmyslam, ze skusim do toho navliect aj susedku, kamosku, zeby sme do toho isli spolu, by sme si porovnavali pokroky a by sme sa hadam navzajom tak motivovali :smiley:

To hej, ako keď príde na mňa taká chuť na sladké tak sa snažím si dať skôr ovocie alebo to zaháňam nejakými orieškami. Len práve mám niekedy chuť na takéto veci a rezeň so šalátom a podobne :smiley: Vyprážané to je moja slabosť

No čo som čítala tak by si to mala až tak po mesiaci čo držíš diétu robiť lebo, že ten prvý mesiac máš ešte to trávenie a organizmus také v pohode, že chudneš, až potom to začne tak lenivieť a vtedy má zmysel si sem tam dať aj niečo nezdravé aby si to tak oklamala trošku a nakoplo sa to. Ale to platí pri takých prísnejších diétach

to mne zase toto vôbec nepríde nejako na um…ja mám problém s tým, že proste mám potrebu zobkať stále niečo…a pritom ozaj možno by mi stačilo keby som mala plnohodnotné jedlá a nemala by som takú potrebu…ale mám rada keď môžem sama seba prekonávať…takže mám chuť do Instagymu do tej ich výzvy ísť aj teraz pred Vianocami…by som všetkých doma na to pripravila a mali by sme prispôsobené môjmu režimu…veď nikomu z našej rodiny by to neuškodilo…práve naopak… :smiley:

Maruska ak do toho pojdes nemohla by si napisat ako to funguje ako to vyzera? Ci je to nejaka aplikacia alebo co?
Helenita neviem ja som pocula, ze to zalezi od vahy z akej clovek chudne. Ked je to vyssia vaha tak tie prve mesiace to ide lahsie a potom to zastane to ano. Ale ono vraj staci vydrzat. Vytrvat.

Jaj to ja som zase zvyknutá, že proste sa najem hotovo, nechodím furt takto niečo vyjedať, v tom by som to mohla mať trochu ľahšie. Jaj to chceš aj cez vianoce dodržiavať? :smiley: U nás by to isto neprešlo :smiley:

Tiež si to neviem v praxi predstaviť, že ako to je, ako sa tam prihlasuje prechádza cvičeniami a tak, koľkokrát do týždňa by sa malo cvičiť?

Ak sa môžem pridať tak by som tiež rada vedela nejaké podrobnosti. Aj ohľadom ceny a na aký dlhý čas máš vlastne prístup k tým videám na cvičenie a tak :slight_smile: Ak si s tým už začala tak budem rada ak mi napíšeš

No veď to je na 6 týždňov nie? Tak ak to vychádza aj cez Vianoce tak by si to mala aj ty dodržiavať lebo potom to nemá zmysel. Vieš keď teraz začneš a nabehneš na nejaký režim a potom ho zase porušíš tak môžeš potom začať od začiatku. Ak sa ti to cez Vianoce nehodí tak začni až po nich

co je na tom? ono treba vediet ovplyvnit tie chute ktore mame, pretoze vela krat sa nechame prave ovladat chutami, pudmi a podobne a pritom mnoho potravin ani jest nemusime, lebo nasmu telu vobec neprospievaju

Ale tak to nie je len o tej vyzve, ze prejde a skonci clovek tu stravu a to cvicenie.
K INSTAGYM-u som sa dostala nahodou, ze som sa o tom dozvedela a teda nelutujem, ked som si precitala web, ze o com to je. Co to zahrna a za aku cenu, tak som hned do toho isla. A teda nie je to akoby si niekto myslel, ze nejaka nova dieta alebo nieco na ten sposob. Su tam pestre jedla, aj sladke, aj slane, vyzivne a to je podstatne. A ja citim, ze som na dobrej ceste, preto sa z Vianoc nejako nestresujem, chcem dat telu co potrebuje nie nejake nezmysly, co len na chvilku uspokoja moje chutove pohariky.

@Trully8 toto ti nezavidim, ja vyprazane ani nie, u mna je problem skor to, ze nemam plnohodnotne jedla, ze furt tak zobkam nieco a potom vynecham aj obed aj veceru a kolkokrat som sa pristihla pri tom, ze cely den som nemala nic teple, teda ak sa nerata kava :smiley: lebo to proste som si nebola schopna odpustit :smiley: ale tiez som si uvedomila, ze aj ta mi asi nerobi najlepsie :confused:
@radiss nie je to aplikacia, otvoris si normalne ich web a tam si kliknes, ze vyzva a mas tam, ze chces zacat tak tam kliknes a ide do toho :slight_smile: osobne som v tom uz namocena a tesim sa jak mala, zatial musim povedat, ze kriza neprisla, zeby sa mi nechcelo, mam motivaciu obliect sa do jednych siat, co sa mi velmi pacia, len som ich uz dobre davno nemala oblecene :confused:

@helenita ano taku dobu to trva, ale ono na toto je dobre sa naladit aj pocas tych sviatkov. akoze stedru veceru to osobne riesit nebudem, to proste budeme mat to co vzdy, ale co sa tyka jedenia na ranajky, obed aj cez prvy sviatok vianocny a tak, tak to budem dodrziavat toto, vyhovuje mi to, nebyvam hladna a to je pre mna nieco nove :smiley:

Co si blazon? To si sa takto stravovala? To potom si telo zacne ukladat to jedlo, ked ho nema casto. Lebo sa boji, ze zase dlho nedostane :frowning:

No ved jasne ale ako to funguje, nestratis potom po tych 6 tyzdnoch pristup k tym videam na cvicenie?

podla mna stratis nie? ved ty si to iba na nejaky cas zaplatis, ci?

zajtra budem cvičiť asi po obede tak by som ti poslala potom fotku…že čo a ako…ale vyzerá to dobre ti poviem…mala by som zajtra si akože dať kľud keď je nedeľa, ale nadchla som sa pre to…
@Trully8 chcem chcem…ale veď večeru si dám normálne…teda ale nie majonézový šalát, ale s kyslou smotanou…ale dobré, že som sa odhodlala…