Chudnutie - nevečerať?

(Nikky) #1

Nedávno som čítala v jednom časopise skúsenosť pani, ktorá v priebehu 2 rokov schudla vyše 30 kg tak, že po štvrtej hod. poobede už nič nejedla, len pila čistú vodu. Robím tak už dva týždne a pravdaže aj ceň deň už jem menej a vylúčila som sladkosti. Výsledok? Nielenže som neschudla, ale dokonca 1 kg pribrala. Máte niekto podobnú skúsenosť, alebo to len ja som “vadná”? Čo teraz?

(jazminn) #2

Ja som presne ten prípad. Mesiac som chudla s Herbalife. Ráno koktail, normálny obed, večer koktail, dva litre vody. Schudla som 4 kg a kedže som bola super nastavená a finančne som nemala na dalšiu dávku, tak som sa rozhodla, že nebudem kupovať a ja som vydržala od obeda do druhého rána nejesť, len som pila vodu a semtam na olovtant ovocie alebo jogurt. Neschudla som ani deko a nechápem tomu.

(CARLI60) #3

Ja som skusala uz vsetky diety, mam 48 rokov a ked sa mi podarilo schudnut 5 kg po diete som pribrala 8 kg takto pribudali kg na mne. Mam taky nazor, co sa tyka diet, urcite ludia zbytocne dietuju, mas velky nabeh na tucnotu a pokial nebudes dietovat cely zivot, tak si tucna. Hlavne ked sa rozculim, tak hadzem do seba sladke slane vsetko a nic mi neuskodi. Ale mozem povedat, ze som bola tazko chora pred 2 rokmi a za 3 mesiace som schudla 25 kg, nechutilo mi jest, bola som pred tazkou operaciou, lenze po operacii som sa zotavila a postupne som pribrala 30 kg cize vsetko co som schudla a este aj navyse. Ja som typ cloveka, ktory nema pevnu volu a ani zaujem. Uz ma nic nerozculi. Som z toho nestastna, ale neviem si pomoct. Mozem povedat, ked som schudla bola som velmi slaba a nemala som silu nic robit ovela lepsie sa citim po pribrati. Hoci je to velmi spatne. Len skusajte diety, mozno Vam pomozu a nedopadnete ako ja.

(Nikky) #4

Ďakujem za reakciu. Takže už viem, že nielen mne tu niečo nesedí. Do prčíc, tak čo s tým?

(Klara) #5

Nie som odbornik, ale vsetko zalezi od toho co sa deje v tvojom tele, mozno tvoje telo zadrzuje vela vody, pretoze pri takej diete by si urcite citila, ze si nieco schudla. A mozno tvoja strava obsahuje vela carbohydratov - cestoviny, zemiaky, chlieb a pod. Ak chces schudnut viac nez 10 kg, urcite sa porad s odbornikom.