Chutné a zdravé raňajky

Presne, mas pravdu! Neviem naco do vsetkych pridavaju cukor, kedze ovocie je prirodzene sladke. Ale tak aspon Novofruct vymyslel tuto recepturu a je to super pre nas :wink::slightly_smiling_face::upside_down_face: Dakujem, ved som sa aj snazila. Asi az na 5-ty krat som bola s nou spokojna :rofl::joy: Drahy sa uz na mne inak smial :rofl::joy:

Chcú, aby boli ešte sladšie :slight_smile: :slight_smile: Ale je to úplne zbytočné, keďže zbytočne sa potom z cukru len priberá! Áno, je to fajn. Aj ja som rada, že ju vymysleli :wink: Heh, viem si to predstaviť :smiley: Aj ja sa väčšinou tak fotím, že milión fotiek a jedna z toho je dobrá :smiley:

U mňa vyzerá nejako takto ráno (viď. fotka):blush::yum::heart_eyes: No káva väčšinou vypitá vždy ako prvá, keďže ráno sa bez nej neviem prebudiť. Hneď ako prídem do roboty, si spravím strojovú kávičku a k tomu si dám takéto ovocné pyré :wink::slightly_smiling_face: Skvelá kombinácia, odporúčam vyskúšať :slight_smile: 2018-12-12_104906

ahojky…v prvom rade ti chcem povedat, ze mas skvelu salku, kde si ju kupovala?..do prace uplne vystizna! :smiley: :smiley: …a v druhom rade by som sa chcela spytat ne ten ovocny produkt…to kde kupujes a ako to chuti?..aku to mas gramaz, lebo na obrazku to vyzera dost malo…z toho sa rano najes?..za odpoved ti vopred dakujem a prepac, ze ta tak trochu otravujem :slight_smile:

Ďakujem :wink: Vieš čo, to som dostala od kamarátky na narodeniny a ona neviem, kde ju kupovala. Skús ale pozrieť v tých humorných obchodoch, tam väčšinou majú takéto veci. Čo sa týka kapsičky Day Up, tak tie si kupujem v kauflande a chutia veľmi dobre :wink::relaxed: Nejako tak, ako detská výživa akurát tieto neobsahujú žiadny pridaný cukor ale sú tiež sladučké :relaxed: Má to 100g a úplne mi to stačí. Je to dosť sýte :slight_smile: Mňa neotravuješ, som rada, že si napísala :wink:

Ved ano, vyrobcovia chcu ale neuvedomuju si, ze to nie je zdrave pre ludi!!! Ved konzumacia nadmerneho cukru moze viest k cukrovke :confused::pensive: To sme potom asi vsetky zeny rovnake :joy::grin:

Však toto, že zbytočne je potom veľa ľudí chorých, ktorý trpia cukrovkou :roll_eyes::expressionless: Jednoznačne sme všetky rovnaké, veď to je všeobecne známe, že ženy musia mať milión fotiek, aby si potom aspoň jednu schopnú vedeli vybrať :joy::smile:

Sisuliyk skvelý výber :ok_hand::+1: Táto príchuť aj mne veľmi chutí :yum::blush::wink:

Domcica veď predsa vieme, čo je dobré a chutné :relaxed::smiley::wink: Ale priznám sa, že mne tie kapsičky všetky veľmi chutia. Nie je ani jedna, na ktorú by som povedala, že tak túto nie. Všetky majú čosi do seba :smiley::wink::relaxed:

Vidis…to ma mohlo aj hned napadnut, ze take srandovne hrnceky budu mat v takych obchodoch…pojdem kuknut, lebo sa mi velmi paci :slightly_smiling_face:…vobec ziadny cukor sa do nich nepridava??..tomu sa mi az nechce verit, lebo v dnesnej dobe ho vsade pchaju :confused:…a tak 100g je celkom dost…myslela som si, ze to ma menej, lebo na obrazku to nevyzera nejako velko…musim si to teda niekedy zakupit, aby som vedela ako to chuti…

ja napriklad vobec neranajkujem a to mi najviac vyhovuje. rano mi nikdy nechuti jest a preto do seba zbytocne ani nic nepcham.

@shippi a kedy potom prvy krat jes? o kolkej? neviem ci obdivujem ale celkom nechapem takychto ludi, lebo ja len otvorim oci a som hladna :joy::smiley: keby som sa rano nenajedla, tak ma zacne boliet hlava a uz cely den by mi bolo zle. zopar krat som to skusala ale nikdy to nedopadlo dobre. ja jednoducho aspon nieco male si rano musis zobnut a potom je fajn :slightly_smiling_face: no sme rozdielny ludia a pokial to tebe takto vyhovuje, tak fajn :slight_smile:

okolo deviatej, ked som uz v robote a mam taku pohodicku. vies, kazdy je iny a dost vela veci je len v hlave :slight_smile: mne to takto velmi vyhovuje a nemienim nic menit, lebo moje telo je na to uz zvyknute :slight_smile:

V pohode, veď už budeš vedieť :wink::slightly_smiling_face: Vôbec, vôbec žiadny! Veď práve to, že všade ho dávajú a preto si asi Novofruct povedal, že vyskúša takúto receptúru a je to niečo iné, lepšie a ľudia si pomaly na to zvykajú. Presne, musíš vyskúšať a budeš vedieť!

ano a uz som dokonca bola nejake hrnceky aj pozriet :smiley::joy: …super spravili a dufam, ze im to aj pojde, prajem im to…vcera som si bola kupit tu cervenu kapsicku a dnes na ranajky som ju spapala…pochutila som si :blush::yum:

@shippi viem, ze vela veci je o hlave ale ja aj ked si jednoducho poviem, ze budem neskor jedavat tak to nedokazem :joy: som tak hladna, ze mi zacne byt zle a neviem sa na nic sustredit. ale mna uz od malicka volali “papkacik” lebo som toho vela zjedla :joy::smile: k tomu ta ani nenutim, to vobec nie. len si vymiename nazory takze nemusis nic menit :slightly_smiling_face: ale zaujima ma, ze ked takto neskor ranajkujes, tak mas potom aj nejaku desiatu? alebo tu vynechavas?

no tak to ani nerob, ked to mas takto. hovorim, ze kazdemu vyhovuje nieco ine a kazdy si musi najst ten svoj styl jedenia, ktory mu vyhovuje. malokedy si zoberiem nieco na desiatu. a ked si aj zoberiem, tak vacsinou to je len kusok nejakeho ovocia.

v poslednom čase som sa naučila ran najest a potom sadnut na bicykle, ist do prace. Pravda je, že je to na mojom tele poznat. Mam pevne nohy a zredukovala sa mi celulitida

1 Like

to je jasne, ze ked clovek sportuje, tak sa aj lepsie citi a aj vidi zmeny na tele…