Chutné a zdravé raňajky

to som veru neskusala. lebo zvycajne mu nachystam ranajky a odchadzam do roboty, kedze zacinam skor ako on. no mozno mu kapsicku skusim aspon do desiaty pribalit a uvidim, ci ju aspon okostuje. dobry napad! :slight_smile: dakujem ti :wink: tvoj muz ich tiez jedava?

to som rad, ze nemas! chapem, ze mnoho chlapov je takych. ved aj ja si sem tam dam aj slaninu ale vacsinou sa snazim zdravsie jest. vies, ked bude mat take zdravotne problemy ako ja, tak si to hned rozmysli! a to mu vobec neprajem! to len konstatujem!!! kludne ho mozes poslat, mne to problem robit nebude. hned mu vsetko vysvetlim

On ti je celkom taky maskrtnik a chutia mu tieto kapsicky. Maa ich v popdstate namiesto sladkosti a tych jeho cokoladiek, co je pre mna dost velky uspech, ze siahne po kaspicke namiesto 3- bitky :slight_smile:

hm, tak to by bol uspech aj u mna, to ti poviem :smiley: musim skusit aj ja vymenit nezdrave sladkosti za nieco zdravsie. len asi az od buduceho roka, lebo ide mikulas a vianoce a to by som asi nedala :smiley: :smiley:

Nestraš vianocami. Ja keď vidím, že sa blíži to obdobie návštev a prejedania sa tak sa už teraz bojím pozrieť sa na váhu

od tej doby čo mam odštavovač si každe rano robim bud ovocnu, alebo zeleninovu štavu.

ale prosim ta, ved to je jedine obdobie, kedy nam tie kolaciky nikto nebude vycitat a mozme ich vklude papat :slight_smile: osobne mam velmi rada Vianoce! je pravda, ze s tou vahou to je potom kriticke, ale ja zvyknem vahu schovat a vytiahnut ju az v januari :smiley: :smiley: :smiley:

Ja radšej až niekedy v marci keď sa ako tak spamätám z vianoc :slight_smile: Ale jasné, ono človek robí paniku a aj si povie, že tieto vianoce sa bude krotiť no myslím si, že každá z nás pozná aj to, že to zväčša nevíde a rezeň zo šalátom aj tak zvíťazia nad našimi plánmi

:joy::joy::joy: asi si budem brat z teba priklad a budem ju vytahovat aj ja az neskor :smiley: :smiley: no ved toto, ze tomu proste nikto neodola a este kolacikom :stuck_out_tongue: to je pre mna postrah denis cez vianoce :smiley: ale tento rok som si povedala, ze na mikulasa nebudem ziadne nezdrave sladkosti kupovat ale radsej nakupim tasticky day up a tie dam do ciziem :slight_smile: som velmi zvedava aka bude reakcia :smiley:

to sa ti kazde rano chce odstavovat?? :open_mouth: ak ano, tak mas moj obdiv, lebo mne by sa to nechcelo :frowning: keby som kvoli tomu musela o polhodinu skor vstavat, tak by som sa na to hned vykaslala!

aurel a smiem vediet, ake si mal zdravotne problemy? ci sa o tom nechces rozpravat? ak nie, tak to pochopim! hehe a kde byvas? vies, ci to nebude mat daleko cestovat za tebou :smiley: :smiley: :smiley:

kajty tak to ti poviem, ze je riadny uspech :wink: snad aj moj drahy to bude raz papat. len este si na to asi budem musiet pockat :smiley: :smiley:

uhadla si, nechcem sa o tom rozpravat. ak ti to nebude vadit, tak si to necham pre seba ale boli to vazne zdravotne problemy!!

aurel v pohodicke, ved hned som ti napisala, ze ak sa o tom nechces rozpravat, tak to pochopim. a nenapisal si mi z kade pochadzas, hm? to tu tiez nechces uvadzat? ja by som ti tam fakt poslala mojho draheho, aby si ho trochu naucil spravneho stravovania sa :smiley: :smiley:

Moje najoblubenejsie a myslim si, ze aj dost zdrave ranajky su taketo :blush::yum::smiling_face_with_three_hearts: Dnes som si spravila aj umelecku fotku, kedze taketo sa teraz robia, ze?:rofl::joy:

2018-11-30_143728

Hneď budeš mať kľudnejšie vianoce, uvidíš :joy: Áno? Ideš ich kupovať na mikuláša? Tvoje deti ich ľúbia?

aku kavu rano pijete? Presso, filtrovanu, alebo prekvapkavanu?

som zvedava, ci ich budem mat kludne lebo u nas sa vzdy cosi najde :confused::pensive: hej, celkom im chutia. sice ich len jeden krat jedli, ked som im ich kupila a dala na desiatu ale nestazovali sa a neofrflali mi to ked prisli domov. a preto som si povedala, ze im spravim takehoto zdravsieho mikulasa :slight_smile: :stuck_out_tongue:

milkaaa co sa tyka mna, tak kavu vobec nepijem. preco taka otazka?

Môžeš si byť istá, že sú zdravé! Veď čo som pozerala na internete, tak obsahujú iba zdravé suroviny a žiadny pridaný cukor ani nič podobné! Také výživy iné asi ani neexistujú! Do všetkých trepú zbytočne len cukor a potom to je až moc presladené a pre ľudský organizmus nezdravé! Ja som si tiež v poslednej dobe zvykla kupovať tieto :slight_smile: A fotku ti musím pochváliť, peknú si zrobila :smiley: :smiley:

babenky, pijete rano k ranajkam, alebo pred nimi, po nich kavu? AK ano, aku? Ktora je lahká a rano telo velmi nezatazuje?

Pijem vždy po raňajkách kávu, keďže na lačno to nie je moc zdravé. Zvykla som si piť zalievanú prekvapkávanú, keďže tá je zdravšia a aj mi chutí. Kávu nesladím a ani do nej nedávam mlieko.