Čím kŕmiť psa v starobe


(Astra) #1

Dobrý deň, prosím Vás o radu - určite tu viacerí máte psíka a mali ste už pravdepodobne aj “seniora” . Nášmu Fredymu robia problémy granulky a tak hľadáme niečo iné. Už sme chvíľku skúšali ryžové kaše a podobne, ale nejaký úspech sme nedosiahli. Celý život sme jedávali asi najkvalitnejšie žrádlo u nás- brit granulky od juniora cez adult po wholegrain senior a teraz neviem ako ďalej. Prosím poraďte.


(JUlinecka) #2

Brit má ešte aj monoprotein. Skúste ten. Je to maso a nieco jako spik. Strasne pekne to vonia a je to stavnate nie je to tvrde a myslim že to by určite uhrýzol prípadne užul. Naše šteniatka to milujú.


(ziwa) #4

Jeej o tom som zatiaľ nepočula, ale už googlim brit krmivá :smiley: - náš eshop to ani nemá v ponuke. Určite to skúsime aj my ak to naozaj chutí. Odkiaľ to prosím kupujete?


(JUlinecka) #5

Chutí ? To je ai aj slabé slovo. Dáme to do mysky a kým sa otočíme, tak už tam to krmivo nie je a to je úpln jedno či im dáme moriaka alebo jahnacinu žerú všetko jak lusk. A kupujeme cez akinu normlane cez eshop - akinu. cz (:


(Leonka752) #6

tu nejde o to, či je to staroba, alebo je pes mlady. pes ma dostavat stravu, ktora je primerana jeho veku a stavu. Takže žiadne zbytky, ale kvalitne vyvažene jedno bohate na všetky vitaminy, ktore pes potrebuje. SU rozne prichiute a verim, že pes si na nich pochutna


(milastankovie) #7

pocula som, ze starsi psik by uz nemal zrat kosti, je to pravda?


(juchio) #8

…je veď to je ťažké na trávenie a tak isto ako je trávenie v starobe horšie pri ľuďoch tak je to aj pri zvieratách…


(bibiky) #9

presne ako napisal juchio, je to pravda! stary psikovia by uz kosti nemali


(milastankovie) #10

dakujem za odpoved. uz tomu teda budem verit a nebudem davat starsim psikom kosti zrat, lebo doteraz som davala