Čím kŕmiť psa v starobe

Neviem, my máme dobrú skúsenosť s brit to sú fajn granule, aj konzervy

granule pre psa seniora. Veľmi dobre su granule brit . Sú plné vitaminov a minerálov

sestra dáva svojmu tiež brit a hovorí, že sú fajn :slight_smile:

tiež máme dochodcu a kupujeme mu tieto granule zo slovakiafarma https://www.slovakiafarma.sk/p/hypoalergenne-lisovane-granule-slovakiafarma-crazy-worms-4-kg a chutia mu a aj prospievaju jeho traveniu, srsti (ma ju ako z hodvábu)

Treba brat ohlad urcite na to ze starsi psikovia prijimaju potravu menej casto. My sme tomu nasmu podavali bud granulky pre seniorov rozmocene vo vode alebo potom uvarena ryza s tvarohom na doplnenie aj potrebnych bielkovin.

tak jednoznacne granule na to urcene. ak je zvyknuty psik aj na masko a takuto stravu, tak nevidim dovod, preco nedavat aj toto. kosti uz asi nie, skor by som este zaradila nejake vitaminy.

jednoznacne sa priklanam k nazoru ze granule na to urcene, mozno zeleninu ako viac vitaminov? no radsej by som to konzultovala s veterinarom, on predsa vie najlepsie co by mu nasadil ako svojmu dlhorocnemu pacientovi.

komunikovala by som to s veterinarom, nie je moc dobre takto na vlastnu past experimentovat, mozes narobit viac skody ako uzitku. no nejake vitaminy asi skor na kosti.

Možno keby celý život nežral to naj naj naj kvalitnejšie tak by nebol teraz taký problém. ja chápem že chceme pre svojich miláčikov to najlepšie, ale niektorí ľudia sa k nim správajú ešte lepšie ako k sebe samým.

…a neuskodi skor ten tvaroh?..predsa len ked to cely zivot nejedol, aby mu to nesposobilo nejake krce alebo hnacku…