Cisárskym rezom by sa dnes mali v Bratislave narodiť siamské dvojičky

(Admin Zzz.sk) #1

Cisárskym rezom by sa dnes v bratislavskej fakultnej nemocnici mali narodiť siamské dvojičky. Ako pre TASR potvrdila hovorkyňa Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave Rút Geržová, operácia sa začala dnes o 10.00 h

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/7348-cisarskym-rezom-by-sa-dnes-mali-v-bratislave-narodit-siamske-dvojicky

(Leonka752) #2

su sposoby ako urychlit zotavenie po cisarskom reze?

(Dalja789) #3

neviem no. Ja som bolest citila cca tri mesiace, než som bola uplne fit. No dost to boli. SKoda že nie su triky, ako tomu pomoct

(Milkaaa) #4

su, moja znama i na to prikladala pumpičku, ale nerodila na SR, rodila vo Francuzsku

(Martan) #5

nakolko su siamske, prirodzenou cestou by to ani nešlo. Snad je všetko v poriadku, držím palce. Cisarskym rezom sa rodi čoraz viac deti. Len škoda, že mamičky dost trpia na bolest jazvy po reze a neda sa im nejak pomoct.

(kubiara) #6

celkovo dvojcata prirodzenou cestou je dnes skor uz raritou :slight_smile:

(dojrala) #7

a ved to uz bolo davno, ked pozeram na ten datum, kedy to tu pisali :slight_smile:

(Saxoja) #8

len škoda, že sa po cisarskom reze mamička tak dlho zotavuje. Škoda, že ten proces nejde nijak urychlit

(Hajeka) #9

prajeme vela zdravia a mamičke skore zotavenie a vela sil .

(Martan) #10

myslím si, že rodit dvojčata prirodzenou cestou ani nejde. Tak je cisarsky rez asi samozrejmost. Sice to ovela via c a dlhšie boli, ale tie detičky za to stoji.

(Milkaaa) #11

dvojičky a rodia iba cisarskym rezom. je to tiež druh porodu a hlavne je, že suvšetci v poriadku. jak mamička, tak aj detičky. Bolest prejde a za par dni o nej mamička nebude ani vediet

(Leonka752) #12

tiež nepoznam nikoho, kto by rodil dvojičky prirodzenou cestou. Su to ale dvojnasobne radosti. Mamičke daju niečo od bolesti a može sa venovat svojmu štastiu