ČO na opakovane vaginalne mykozy?

Toto myslis akoze vazne? To uz akoze co je? Joj niektori chlapi dovidenia, nevedia pochopit, ze problemy nas mozu kdekolvek chytit a pomaly z cohokolvek. Staci, ze proste mame imunitu na bode mrazu a uz sa to s nami vezie. Ach jaj.
No osobne som rada, ze ten moj drahy je chapavy. Ale tak ked som ja mala problemy a bola som si cipky vziat tak som si hned aj Wobenzym kupila ako podporu imunity a teda aj muz ich zacal brat a to som mu to len medzi recou spomenula, ze by mohol a teda dobre mu to padlo tiez. Lebo hrava futbal a teda odkedy to berie tak nebyva chory a ked nahodou aj nejaky uraz tak rychlo sa mu to zhoji.

To je fakt, sice nemaju mykozy, ale kadejake ine problemy, obe pohlavia maju nejake tie svoje problemy, ktore nas zvyknu trapit, ked mame oslabenu imunitu, ale preto musime mysliet na to ako tomu predchadzat. A teda moj chlap ten si dokaze aj sam narobit problemy, jeden pad na lyziach a vybavena vec :smiley:

tak, ale to je o inom taketo problemy, to sa uraz neda s mykozou moc porovnavat, ale teda rozumiem ti vlastne, ze co si chcela povedat :wink:

Ale si to vezmi, že ozaj imunita je základ…Keď tá nie je v poriadku tak sa to na nás sype…Neni to len o ženských problémoch…Ale aj o bežnej chrípke a tak podobne a pritom by to malo byť úplne bežné a normálne, že proste sa budeme o svoje zdravie starať celý rok a budeme mať kľud…

KAJI - toto je fakt. Ale myslela som isty cas, ze mykoza vznika z kupania v bazenoch a tak lebo sa mi to objavilo zakazdym ked sme tak niekde boli, ale teda prisla som na to, ze to vacsinou uz je len taka posledna kvapka. Ale esteze odkedy mam Wobenzym tak mi je dobre, mozem sa kupat barskde, teraz aj na potok otuzovat som zacala chodit s kamoskami, takze uz sa nebojim nicoho :stuck_out_tongue: