ČO na opakovane vaginalne mykozy?

len kazdy si pod tymto predstavi nieco ine :wink:
a najma je to dlhodoby proces, nie je to len chvilkova zalezitost, ze posilnim a vybavene :slight_smile:

hej, tiez odporucam wobenzym

Aj mne sa osvedcil v kombinacii s cipkami, spolu som si to vyzdvihla v lekarni, pouzivala a uzivala a Wobenzym uzivam dodnes.
Ale dnes uz vlastne nie kvoli mykozam, ale skor ako prevenciu pred zdravotnymi problemami, lebo je fakt, ze je toho okolo nas velmi vela a mali by sme sa o seba starat aby nas nieco nedostalo :slight_smile:

mne trvalo mesiace kym som si imunitu dala do stavu, ze som vedela, ze sa nemusim bat, trvalo to, ale stalo to za to, to bol cas kedy som sa ovela viacej venovala svojmu zdraviu, vlastne asi tolko ako za cely zivot nie. Za co sa teda mozem hanbit, pretoze to by mal byt zaklad. Mali by sme sa o seba starat stale. Potom spatne ked som aj rozmyslala, ze vlastne kedy prisla u mna ta zmena, ze som zacala byt taka chorlava a problemy sa na mna valili. Tak vsetko to bolo postupne a u mna to zhorsilo to, ze ja som to ignorovala, posuvala vsetko do zabudnutia.

toto som aj ja robila a myslela som si, ze ked problemy prechodim, zvladnem, ze mam vyhrate a vobec nie :frowning:

tiez odporucam wobenzym, kamoska uzivala na mocaky, ja na mykozy a mame pokoj…hlavne tam ide o to, ze je imunita oslabena a preto si nachylnejsia na tie pliagy, urcite vyskusaj ale hlavne sa riad podla navodu a poctivo, lebo potom ten efekt nemusi byt taky