ČO na opakovane vaginalne mykozy?

Taktiež som začala tieto veci riešiť hneď ako sa vyskytnú…Kedysi som ich riešila často až keď bolo neskoro…A potom som mala veľký problém sa z toho dostať, zotaviť sa zo zdravotného problému…Trvalo to snáď celú večnosť, kým som sa ako tak vyliečila…Ale už konečne som začala si usporiadavať priority, tak ako sa patrí… :slight_smile:

casto az ked bolo neskoro? lenze ako vies ekdy ze kedy je skoro neskoro kedy je to mykoza kedy to je len nejake prechladnutie alebo nieco take podobne? ja sa v tychto veciach vobec nevyznam, telo je pre mna celkovo nevyspitatelne a neviem ako tieto veci odhadnut, ze aky je co problem a podobne veci :open_mouth:

Prechladnutie tiež nikdy nie je len tak…Že ups z ničoho nič sa objavilo…Tiež mu predchádzajú nejaké tie veci…Tá imunita sa nespustí len tak zrazu…Je dobré tieto veci začať riešiť hneď ako máš podozrenie, že ti niečo je, že niečo nie je v poriadku…Ja som dlho vyčkávala, či to samé neprejde a urobilo to tomu celému ešte horšie…Treba hneď zaraz začať liečbu enzýmami pri takomto probléme a za nejaký čas si na to ani len nespomenieš…

lenze ako to vidis, ze sa s tym telom nieco deje? ja neviem v tychto veciach nejak chodit, co sa tyka takychto intimnych problemov, tak v tom som uplne, ale ze uplne mimo, kedze som to dlho nemusela riesit nieco taketo a trapit sa s tym, myslela som, ze to nebude nic komplikovane sa z mykozy dostat, zbavit sa jej, ale ked totov setko citam, tak mam pocit, ze to je hotova veda :frowning:

Čitala som všetko, čo ste tu písali. Utvrdilo ma to v tom, že robím chybu, že sa zanedbávam a potom sa to takto prejavuje. Doposiaľ som vždy na popredné priečky svojho záujmu stavala prácu a potreby ľudí v mojom okolí. Už niekoľko dní dozadu sa toto zmenilo. Už nemienim ďalej zanedbávať samú seba a potom sa trápiť s problémami ako sú mykózy. Kúpila som si WOBENZYM, o ktorom som tu čítala a vydala som sa na cestu za zdravím, dúfam, že takto budem fungovať už stále, že seba a svoje potreby budem stavať na prvé miesto pretože začína mi dochádzať, že to je to, čo potrebujem :slight_smile:

Ako to vidíš?..Úplne normálne…Stačí ak sa budeš trošku viac sledovať…Niekedy je prvým takým varovným príznakom to, že sa človek cíti unavený…Že nie je celkom vo svojej koži…Už to sú také prvé známky toho, že nie je všetko celkom ok a bolo by na mieste niečo s tým začať robiť…Potom sa tieto problémy zvyknú stupňovať…U nás žien často to potom prejde do mykózy, z ktorej je potom návrat späť celkom ťažký…

sledovat sa? ved mam pocit, ze sa sledujem viac ako dost len evidentne niekde je problem, neviem ci niektore veci ignorujem alebo nevidim alebo co, normalne som zmatena a asi budem este dlho, tak rada by som sa uz odrazila a posunula dalej, neviem ci sa mi to vobec podari v nejakej blizkej buducnosti :frowning:

Asi sa nesleduješ tým správnym smerom…Mnohé problémy, ktoré predchádzajú mykóze považujeme za normálne…Neprikladáme im nejakú dôležitosť a práve tie dokážu najviac oslabiť telo a imunitu…Práve kvôli nim sa telo viac oslabuje a tým pádom nevie, nevládze bojovať…Všetko to spolu súvisí…To, že sa sleduješ je dobré…Ale netreba nič podceňovať :wink:

ja citam ale asi nie to co by som mala ked citam co si mi napisala - ty si to ale vsetko zacala riesit az ked si mala uz problemy s mykozami hej? - predtym nejako si sa o toto nezaujimala? to davkovanie take ma byt? to som nevedela ze to ma takyto zmysel preto vlastne pri problemoch ja vyssie a potom sa znizuje? ako viem kedy uz mozem znizit davky liekov ktore uzivam?

ANO - co si myslim, ze bolo chybou, ale radsej neskor ako nikdy, pretoze je velmi dolezite tento problem podchytit uz v zarodku, v zaciatkoch :slight_smile: Nie a urobila som chybu, ale tak clovek sa uci z vlastnych chyb. Ja som sa poucila a viem uz, ze toto je problem, ktory treba riesit hned a zaraz. Ano, ked sa objavia problemy, ked sa objavia prejavy oslabenej imunity tak je potrebne ich zvysit aby ten ucinok bol taky ako ocakavame. To kedy ich znizit? To budes citit na sebe ako sa citis, ci ti je dobre, ako dlho je ti dobre, ale netreba ich vysadit hned ako ti bude lepsie :wink: Radsej este liecbu potiahnut

Dávkovanie lieku nájsť v príbalovom letáku, je potrebné sa tým riadiť, dávky je vhodné znižiť až časom, všetko sa to dá nájsť s tom príbalovom letáku, že aj ako dlho treba užívať tie zvýšené dávky :slight_smile:
Poprípade je fajn sa aj s lekárom poradiť :slight_smile:

dakujem - cize cim skor tym lepsie - to je vec, ktoru som potrebovala vediet, ze ako to je aby som vedela ci si viem pomoct a hlavne kedy a ako to cele urobit - takze cim skor sa zacnem liecit - cim skor pri mykoze zakrocim tym skor sa jej zbavim snad som to cele dobre pochopila :slight_smile:

Vieš si pomôcť, podstatné je začať liečbu enzýmami, najlepšie z môjho pohľadu s Wobenzymom, čo najskôr. Lebo bez poriadnej liečby to nepôjde, sa toho problému proste definitívne zbaviť nedokážeš a to môže byť aj pre teba do budúcna celkom problémom, ktorý si myslím, že teda permanentne riešiť nechceš :wink:

dakujem aj tebe - uz som si enzymy kupila, potrebovala som tieto veci vediet od niekoho kto si tym presiel - kto vie cim vsetkym som si aj ja musela prejst - cim si prechadzam lebo ozaj kto si mykozu nezazil ten si ani len nevie predstavit co su to za problemy :frowning:

Áno…Kto nezažil tak nevie…Preto keď sú problémy treba ich riešiť čo najskôr…Hľadať kde je problém…Imunita má pod palcom celé telo a preto, keď sa aj mykóza objaví, tak je to znakom, že nejako tá imunita pokrivkáva…Že niekde je problém…

zeny prosim pomozte mi, je to so mnou ako na hojdacke a uz neviem ako sa dalej pohnut ako zakrocit aby som sa s mykozou nemusela kazdy druhy mesiac stykat, myslela som, ze bude mi lepsie, ked sa ochladi, ked uz nevie take teplo vonku, ale mylila som sa, vobec ziadnu zmenu som nejako nespozorovala :frowning:

HOJDACKA - ano to je presne to slovo, ktore tento problem vystihuje :slight_smile: nie je to prijemne, raz si hore a raz dolu, to, ze sa ti to kazdy druhy mesiac vracia je znak toho, ze ten problem nie je vyrieseny, ale ze bol na cas len tak nejako potlaceny a toto je vec, nad ktorou sa treba zamysliet :wink:

aby si sa s nou nemusela stykat kazdu chvilu je potrebne juu vyliecit, uplne ten problem dostat z tela prec. Pre nieco ta mykoza lapla, castym problemom preco vznika je oslabena imunita, cize ja by som na tvojom mieste zacala prave odtial, to ti moze pomoct vyriesit aj mnoho inych problemov, ktore sa mozno este nestihli ani len prejavit :wink:

ja sa uz vdaka Wobenzymu citim lepsie - este akoze to nie je na totalku dobre - ale uz je to lepsie ako to bolo na zaciatku, je to sice len par dni, ale verim, ze za nejaky mesiac by to uz mohlo byt fajn uplne, no nejdem predbiehat a radsej idem pravidelne jest tie tabletky, aby ten zelany vysledok sa dostavil :wink:

chce to cas. Nemozes chciet aby to bolo hned ok, vsetko ma nejaku postupnost. Zo dna na den to proste nejde. Ale ten cas, ta liecba stoji za to, len treba byt trpezlivy a pojde to. Len ako si aj sama napisala, podstatne je pravidelne branie enzymov :slight_smile: